Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Slobodno vrijeme i hobiji /

Putovanja, odmori /

Kako do Arene busom?

Nisam iz Zg pa neznam Dosla bi s vlakom do Glavnog kolodvora, gdje stoji bus za Arena centar? Mogu li kupit kartu online ili i u busu? Gdje me bus ostavi i gdje me pokupi? Mozda mi se bolje Cameo isplati? Nisam upucena pa molim ako neka zna!❤️
2023 09 05
Ako dođete vlakom na GK, spustite se dolje pothodnikom gdje stoje ZETovi gradski autobusi. Treba vam autobus 234 koji ide preko Kajzerice na Lanište, najbolje googlajte, on će vam stati kod Lidla/sportske Arene i tamo siđite. Imate onda minutu do shoping Arene. 234 na GK stoji skroz na kraju s desne strane kada izađete iz pothodnika.
2023 09 06
Karte kupite na bilo kojem kiosku, mozete i u busu ali su skuplje. na kiosku je jedna 53 centa. mislim da su stavili na kraju pothodnika kartu perona za autobuse, ili pitate nekog ako ga ne nađete. ako se odlucite za taxi preporucam bolt ili uber jer cesto imaju popuste
2023 09 06
Hvala za info. Znate možda na kojim stanicama stoji bus ? Stane li možda kod tzv. Baskijere zgrade, odnosno kod studentskog naselja?
2023 09 07
Ti busevi za Arenu stoje tamo do MC Donaldsa u pothodniku? Tamo im je stajalište? Nikad nisam isla pa zbilja neznam
2023 09 11
> Vikili: > Hvala za info. Znate možda na kojim stanicama stoji bus ? > Stane li možda kod tzv. Baskijere zgrade, odnosno kod studentskog naselja? Ne stoji tamo 234, ne vozi tim putem uopće
2023 09 16
> InaLaa: > Ti busevi za Arenu stoje tamo do MC Donaldsa u pothodniku? Tamo im je stajalište? > Nikad nisam isla pa zbilja neznam Ne kod McD, morate otići do zadnjeg perona, piše Vam 234 I morate izaći kod Lidla, u slučaju da profulate stanicu ima još samo jedna i samo nastavite hodati ravno dok ne vidite Arenu, ne možete pogriješiti Za nazad bus stoji kod stepenica Arena dvorane
2023 09 16
Za Arenu se izlazi na stanici Remetinečki gaj, druga nakon skretanja s Remetinečke ceste ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/79157a9f2bc696ab157307b076195a61.jpg)
2023 09 16
> Beatriss: > Za Arenu se izlazi na stanici Remetinečki gaj, druga nakon skretanja s Remetinečke ceste > ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/79157a9f2bc696ab157307b076195a61.jpg) Tako je. Kod crkve u Remetinečkom gaju, vidi se Arena centar.
2023 09 21
Hvala cure ali mene zanima kad dođem na glavni kolodvor dakle kad izađem iz vlaka kuda onda idem da nađem bus koji me vozi do Arene? U pothodniku su? Samo znam za Mc D u pothodniku
2023 09 22
Sa vlaka kad siđeš pogledaš na kolodvoru gdje su stepenice koje idu DOLJE.... Dakle spustiš se u taj pothodnik i pogledaš prema autobusima, drugi dio pothodnika su butici u Importanne centru - odeš do autobusa i pitaš Zetovce (djelatnike , vozače tramvaja i autobusa) koji tamo stoje gdje je autobus 234
2023 09 26