Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

iHerb naručivanje

Pozdrav, je li netko u zadnje vrijeme naručivao s iHerba. Imaju popuste na stranici, pa sam jučer naručila par stvari i zanima me da li će mi paket ocariniti ili ne. vrijednost paketa je bila oko 50 eura
2023 09 16
Pa, kaj to ne dolazi i iz europe? Ako je iz amerike onda će masno naplatiti carinu.
2023 09 16
Da, dolaze iz Amerike Sva davanja su uključena što vam jasno piše u košarici. Koliko plaćate naručene artikle, koliko za dostavu ako niste naručili iznad određenog iznosa koji vam omogućava besplatnu dostavu i koliko poreza plaćate unaprijed kako bi paket bez ikakvih problema (čitaj: dodatnih davanja) prošao kroz carinsku kontrolu i stigao na vašu adresu.
2023 09 16
Neće, ja sam dosta naručivala zadnjih mjeseci i nije bilo nikakvih dodatnih troškova
2023 09 16
Meni je pošta naplatila 200 kuna carine za neki paketić od sister koji nije vrijedio ni 100 kuna. Ja neznam kako mi neki američki sajt može izračunati koliko ću carinu platiti u hrvatskoj, al okej...
2023 09 16
Pozdrav, ja sam narucila vec dva puta, treba oko 2 tjedna da stigne u hrv. Ne placate nikakve dodatne troskove. Ako se paket izgubi u transportu vracaju vam novac ili salju novi paket tako da nemorate brinut oko toga. Sve u svemu ja sam zadovoljna i u buducnosti cu opet narucit :)
2023 09 17
Ja svaka 2-3 mjeseca naručujem i nema nikakvih dodatnih plaćanja, porez je već uključen, a dostavljaju Overseas ili DPD. Granica za carinu je 150 eura (čak i kad je porez plaćen). Mnogi miješaju carinu i porez iz nekog razloga. Carinu za pakete manje vrijednosti naplate jedino ako nije plaćen porez prilikom kupnje ili ako nije bio pravilno označen na paketu, ali ako imate taj broj IOSS, onda možete pisati žalbu jer ne smije biti dvostrukog oporezivanja. Ja sam dobila tako povrat preplaćenog dva puta (ebay je bio u pitanju, nije bio označen IOSS), osim naravno onih njihovih troškova otvaranja, nekih 18,5 kn...
2023 09 17
Hvala vam puno...nisam bila 100% sigurna za carinu pa sam za svaki slučaj pitala...sada su popusti kod njih cijeli mjesec, pa možda naručim još nešto. :)
2023 09 17
> Nitospitos: > Meni je pošta naplatila 200 kuna carine za neki paketić od sister koji nije vrijedio ni 100 kuna. > Ja neznam kako mi neki američki sajt može izračunati koliko ću carinu platiti u hrvatskoj, al okej... Pretpostavljam da to što izračunaju se odnosi na njihov (od firme koja šalje) trošak izvoznog carinjenja, što oni prefakturiraju na kupca.
2023 09 17
Ovo mi je novost, eto, bas me zanima, javi kad ti stigne paket. Ja sam htjela neke tene naručit, al više se ne usudim...
2023 09 17