Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Pomoć s kožnim hlačama

Cure molim savijet. Kupila sam dvoje Zarine kožne hlače prošlu zimu, nosila ih 2-3 puta i kako je došlo toplije vrijeme spremila sam ih u ormar. I sad su ove crne ofarbale ove krem.. Samo stojeć jedne na drugima u ormaru!! 🤬 Što napraviti? Kako oprati? Da odem to reklamirati? Dal se netko susreo s ovim?! Luda sam ...😓
2023 09 24
![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/b0813de99926d6e099e77434ce8de420.jpg) ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/282ef5b53ad220eec42306b8f0d9e2b0.jpg)
2023 09 24
Ja bi reklamirala na tvom mjestu, ima na amazonu jedno sredstvo za ciscenje sto skida kao sve mrlje al ovo je farba neznam bas dal to moze skinut 🤨
2023 09 24
Jedino što nemam račun više.. mislim ko bi rekao da će mi trebat nakon 9 mjeseci🙄
2023 09 24
Ne vjerujem da bi vam uvazili reklamaciju, jer je proslo dugo vremena, a i hlace su poprimile boju zbog neispravnog skladistenja. Pretpostavljam da to nije prava koza, vec umjetna. Ne znam hocete li moci to ocistiti, probajte ih prefarbati u crno/sivo ako mozete.
2023 09 24
> Sunshine27: > Jedino što nemam račun više.. mislim ko bi rekao da će mi trebat nakon 9 mjeseci🙄 Radila sam u dva ducana. Pravila za reklamacije su skoro pa svugdje ista vise manje. Imate do godinu dana da napravite reklamaciju. Racun vam netreba dovoljno je pokazat transakciju sa banking aplikacije, u blagajni vam cure mogu nac racun. Ako ste platili gotovinom to je vec malo teze 😂 al ako sefica dopusti moze se iskopat racun iz blagajne. Tako da bar pokusajte. Iz iskustva ako se zalite dovoljno pronac ce soluciju za vas problem.
2023 09 24
Jel to onda vrijedi samo za ducan di su kupljene ili se racuni mogu pronac i za neku drugu Zaru? Čisto da znam dal moram skroz na istok grada😂
2023 09 24
> Desinićka: > Ne vjerujem da bi vam uvazili reklamaciju, jer je proslo dugo vremena, a i hlace su poprimile boju zbog neispravnog skladistenja. Pretpostavljam da to nije prava koza, vec umjetna. Ne znam hocete li moci to ocistiti, probajte ih prefarbati u crno/sivo ako mozete. Zar je držanje hlača u ormaru nepravilno skladištenje..😄
2023 09 24
Samo za ducan di su kupljene 😬 al preporucujem da nazovete/ posaljete mail ako je vec daleko od vas cisto da provjerite koji je rok za reklamaciju kod nas je bilo do godinu i pol.
2023 09 24
> Sunshine27: > > Desinićka: > > Ne vjerujem da bi vam uvazili reklamaciju, jer je proslo dugo vremena, a i hlace su poprimile boju zbog neispravnog skladistenja. Pretpostavljam da to nije prava koza, vec umjetna. Ne znam hocete li moci to ocistiti, probajte ih prefarbati u crno/sivo ako mozete. > Zar je držanje hlača u ormaru nepravilno skladištenje..😄 Bile su spljostene ispod crnih hlaca koje pustaju boju. Uzmite jos da je bilo ljeto, visoke temperature, i da su tako stajale mjesecima
2023 09 24
Meni se isto desilo samo sa suknjama. Nema sto nisam probala..kremom,pastom,u masinu,sredstvima,maramicama ... Na kraju je nestalo samo od sebe nakon nekog vremena, "koža" upila 😂
2023 09 24
> Desinićka: > > Sunshine27: > > > Desinićka: > > > Ne vjerujem da bi vam uvazili reklamaciju, jer je proslo dugo vremena, a i hlace su poprimile boju zbog neispravnog skladistenja. Pretpostavljam da to nije prava koza, vec umjetna. Ne znam hocete li moci to ocistiti, probajte ih prefarbati u crno/sivo ako mozete. > > Zar je držanje hlača u ormaru nepravilno skladištenje..😄 > Bile su spljostene ispod crnih hlaca koje pustaju boju. Uzmite jos da je bilo ljeto, visoke temperature, i da su tako stajale mjesecima Ma sve to stoji, al ja nisam znala da one pustaju boju.. da sam znala ne bi ih stavila jedne na druge. A sad ko je kriv za to ja ne znam. Svakako ću poslati neki prigovor pa vidjeti šta bude :)
2023 09 24
> petra3007: > Meni se isto desilo samo sa suknjama. Nema sto nisam probala..kremom,pastom,u masinu,sredstvima,maramicama ... Na kraju je nestalo samo od sebe nakon nekog vremena, "koža" upila 😂 Koje su boje bile suknje? Jel prava koža ili skaj? Možda ima nade za mene😂😂😂
2023 09 24
> Nikolina71: > Samo za ducan di su kupljene 😬 al preporucujem da nazovete/ posaljete mail ako je vec daleko od vas cisto da provjerite koji je rok za reklamaciju kod nas je bilo do godinu i pol. Radila sam kratko u Zari i znam da je 2 godine rok, samo etiketa sa šifrom ne smije biti odrezana 😄 Hvala, svakako ću ih zvati i poslati mail
2023 09 24
Rok za reklamaciju je 6 mjeseci, nece vam priznati. 2 godine nije sigurno
2023 09 25
1 2