Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Savjeti o uporabi stranice /

VIP usluge se već neko vrijeme ne mogu platiti ?

Može li netko platiti ili još nije popravljeno ?
2023 09 30
Ne, mislim da su rekli max kroz dva ili 3 tjedna da ce biti popravljeno.
2023 09 30
> Vikili: > Može li netko platiti ili još nije popravljeno ? I o toj temi Admin redovito obavještava u temi "Obavijest-popravci u tijeku "pa evo da virnete tamo sve bi znali bez potrebe za otvaranjem teme Prije dvadesetak dana da im je istekao ugovor s pruzateljem usluga i čeka se dogovor...obaviještene smo Prije neki dan info da bi moglo zaživjeti ponovno sve za cca 3 tjedna-obavjestene smo ....
2023 10 01
Nisam to znala. Hvala.
2023 10 03
Šteta što nisu ili produžili ugovor na vrijeme ili našli neku drugu mogućnost.
2023 10 20
Pozdrav, nikad nisam koristila VIP usluge, ali bih htjela sada početi (kad proradi opcija uplaćivanja u novčanik). Zanima me kako to funkcionira?:)
2023 10 26
> myclotheshr: > Pozdrav, > nikad nisam koristila VIP usluge, ali bih htjela sada početi (kad proradi opcija uplaćivanja u novčanik). Zanima me kako to funkcionira?:) Ja sam ju koristila od prvog dana od kada sam na Krpicama (3 godine taman) pa vam mogu odgovoriti iz svog iskustva Meni je bila super zbog Vip usluge koja traje mjesec dana i koju svakih 30 dana možete produžiti (na vrijeme se dobije obavjest od korisnicke sluzbe( i u njoj imate pregled statistika(posjećenost vašeg ormara/broj pregleda) te razvrstavanje artikala po kategorijama u vlastitom profilu. Idealno za sve koji imaju puno artikala (ja osobno ne listam nečiji profil koji je nerazvrstan po tome a ima više od 100 artikal) Za tu preglednost i navedene mogućnosti je stvarno super i to mi jedino fali Što se tiče promoviranja artikala to baš i ne toliko (nije loše ali ne garantira veću prodaju) Iz svog iskustva moram reći da kada god sam.imala kupljenu uslugu promoviranja artikla nije mi prodaja niti preglednost ormara/proj pogleda ... bila pojačana pa i ne trebam istu. Niske cijene (prilagođene ovakvoj platformi) izvrsni artikli (samo prodaja onog što bi i sami kupili) i isto takve izvrsne povratne informacije ,zadovoljni kupci koji se vracaju...su tajna dobre prodaje .Govorim naravno isključivo u svoje ime i iz svog iskustva. Ali što se Vip usluge tiče za mene je top i sama volim kupovati kod korisnica koje imaju istu. Nadam se da sam.bar malo pomogla 🤗
2023 10 27
> Mare@@: > > myclotheshr: > > Pozdrav, > > nikad nisam koristila VIP usluge, ali bih htjela sada početi (kad proradi opcija uplaćivanja u novčanik). Zanima me kako to funkcionira?:) > Ja sam ju koristila od prvog dana od kada sam na Krpicama (3 godine taman) pa vam mogu odgovoriti iz svog iskustva > Meni je bila super zbog Vip usluge koja traje mjesec dana i koju svakih 30 dana možete produžiti (na vrijeme se dobije obavjest od korisnicke sluzbe( i u njoj imate pregled statistika(posjećenost vašeg ormara/broj pregleda) te razvrstavanje artikala po kategorijama u vlastitom profilu. Idealno za sve koji imaju puno artikala (ja osobno ne listam nečiji profil koji je nerazvrstan po tome a ima više od 100 artikal) > Za tu preglednost i navedene mogućnosti je stvarno super i to mi jedino fali > Što se tiče promoviranja artikala to baš i ne toliko (nije loše ali ne garantira veću prodaju) > Iz svog iskustva moram reći da kada god sam.imala kupljenu uslugu promoviranja artikla nije mi prodaja niti preglednost ormara/proj pogleda ... bila pojačana pa i ne trebam istu. > Niske cijene (prilagođene ovakvoj platformi) izvrsni artikli (samo prodaja onog što bi i sami kupili) i isto takve izvrsne povratne informacije ,zadovoljni kupci koji se vracaju...su tajna dobre prodaje .Govorim naravno isključivo u svoje ime i iz svog iskustva. > Ali što se Vip usluge tiče za mene je top i sama volim kupovati kod korisnica koje imaju istu. > Nadam se da sam.bar malo pomogla 🤗 Hvala puno na savjetu, trudim se stvarno prodavati stvari koje bih i sama kupila. Nisam dugo bila na krpicama, ali sad kad sam tu zbilja se želim potruditi (to mi je već kao hobij) haha🥺😁
2023 10 27
Zanima me i kako se nadoplaćuje u novčanik (jel se upisuju podaci s kartice ili na koji način). Hvala unaprijed na savjetu i pomoći:)
2023 10 27
Funkcioniralo je na način da utipkate svoj broj mob i dođe vam poruka i kada stisnete poslati naplati vam se preko računa mobilnog operatera (mislim da isto funkcionira i na bonove) vratite se na stranicu i onda vas sve vodi dalje i kad odaberete usluge na kraju stisnete plati (iznos u novcaniku je uvijek jasno vidljivo) Znači plaćalo se mobilnim računom/skidalo s mob.racuna...
2023 10 27
I meni je super koristiti vip usluge puno mi je pregledniji profil mislim da su se trebali na to više koncentrirati baš je puno vremena proslo sigurno više od mjesec dana od kad ne radi usluga
2023 11 01