Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Dućani, artikli, rasprodaje /

DM Active Beauty bodovi

Pozdrav, Imate li dm aplikaciju i kako vam se čini njihov program skupljanja bodova? Ja sam tek nedavno to otkrila, budući da baš ne kupujem često u dm-u i počela sam aktivirati kupone za sakupljanje dodatnih bodova pa imam nekoliko pitanja. :D Postoji li rok u kojem se moraju iskoristiti bodovi? Ukoliko u nekoj kupnji iskoristim bodove koje sam skupila, za tu kupnju ne dobijem bodove ili dobijem? Mogu li u jednoj kupnji iskoristiti više kupona odjednom? Npr. imam kupon za 10x više bodova za šampon i isto toliko za sapun, a kupim oboje. Dobijem li bodove za oba artikla ili mogu iskoristiti samo jedan? Piše da se bodovi ne mogu kombinirati pa mi taj dio nije baš jasan . Eto, za početak. :D Uvijek mi bude glupo pitati blagajnicu jer uvijek bude red iza mene pa da ne zadržavam.
2023 10 04
Nije ni meni jasno.Pitajte u DM - u.
2023 10 05
Lijepo i uredno koristim dugo te bodove al nemam pojma o tom procesu. Blagajnica uvijek pita želite li dodatne bodove, neke popuste, jeste aktivirali taj kupon, pa mi ona aktivira nabrzaka, uglavnom znam izaći s duplo manje plaćenim računom, djelatnice brinu o meni. Tako to kod mene funkcionira jer sam lijena to sve izučiti. Često sam u DM-u i tamo kupujem sve, od krpe do smeđeg šećera.
2023 10 05
U aplikaciji imate popis kupona koji su dostupni i onda ih samo treba aktivirati. Nije teško ni komplicirano. Također, četvrtkom imate Dm live u kojima možete dobiti dodatne popuste ili gratis proizvod
2023 10 05
Koristim već dugo pa ću probati objasniti, nisu baš olakšali ,:) U aplikaciji se dva puta mjesečno objavljuju kuponi, jedna runda na početku mjeseca i oni vrijede od 1. do 15. u mjesecu i onda od 15. ide druga runda koja vrijedi do kraja mjeseca. Svaki se može koristiti samo za jednu kupnju, npr. ako aktivirati 10 x više bodova za Finish i odete sutra kupiti, kupon se tad koristi i ako prekosutra opet odete i kupite nešto od Finisha, na to ne idu dodatni bodovi. Jedini kupon koji vrijedi cijeli mjesec i time se može samo jednom u mjesecu iskoristiti je onaj za 5 x više podova za cijelu kupnju. Može se koristiti više kupona u jednoj kupovini, svaki se primjenjuje na one proizvode za koje je aktiviran, a onaj za ukupnu kupovinu ide na ukupan iznos kupovine. Što se tiče roka za korištenje bodova, koliko znam ga nema, ali oni će vas uvijek pitati ako imate dovoljno bodova za koristiti da li ih želite koristiti za tu kupnju. E sad onaj tricky dio je ako npr. koristite bodove i njime si umanjite ukupan račun, dobit ćete u toj kupnji bodove za proizvode, ali ono više bodova za ukupnu kupnju se primjenjuje na taj umanjeni iznos pa tu nećete dobiti baš nešto. Meni se to jednom desilo, nisam razmišljala, tako da od tad pazim da kad aktiviram taj za ukupnu kupnju, da taj put ne koristim bodove za umanjenje računa. Evo nadam se da sam pomogla, ako ima još nešto, tu sam za pokušati pomoći :)
2023 10 05
> Nasura: > E sad onaj tricky dio je ako npr. koristite bodove i njime si umanjite ukupan račun, dobit ćete u toj kupnji bodove za proizvode, ali ono više bodova za ukupnu kupnju se primjenjuje na taj umanjeni iznos pa tu nećete dobiti baš nešto. Meni se to jednom desilo, nisam razmišljala, tako da od tad pazim da kad aktiviram taj za ukupnu kupnju, da taj put ne koristim bodove za umanjenje računa. > Evo nadam se da sam pomogla, ako ima još nešto, tu sam za pokušati pomoći :) Super, hvala! Kuzim ovaj dio s aktiviranjem kupona na aplikaciji, samo mi nisu bile jasne neke stvari oko dodjele bodova. Vezano za ovo citirano, ak sam dobro skuzila: ako iskoristim bodove na cijeli racun, znaci nista ne platim, jel to znaci da ne dobijem nikakve bodove ili ne dobijem bodove na ukupnu kupnju, a dodatne bodove za odredjene proizvode dobijem? Taj dio ne kuzim bas pa ne znam na sta mi se isplati trositi bodove, na vece ili manje kupnje...
2023 10 05
> Desinićka: > > Nasura: > > E sad onaj tricky dio je ako npr. koristite bodove i njime si umanjite ukupan račun, dobit ćete u toj kupnji bodove za proizvode, ali ono više bodova za ukupnu kupnju se primjenjuje na taj umanjeni iznos pa tu nećete dobiti baš nešto. Meni se to jednom desilo, nisam razmišljala, tako da od tad pazim da kad aktiviram taj za ukupnu kupnju, da taj put ne koristim bodove za umanjenje računa. > > Evo nadam se da sam pomogla, ako ima još nešto, tu sam za pokušati pomoći :) > Super, hvala! Kuzim ovaj dio s aktiviranjem kupona na aplikaciji, samo mi nisu bile jasne neke stvari oko dodjele bodova. > Vezano za ovo citirano, ak sam dobro skuzila: ako iskoristim bodove na cijeli racun, znaci nista ne platim, jel to znaci da ne dobijem nikakve bodove ili ne dobijem bodove na ukupnu kupnju, a dodatne bodove za odredjene proizvode dobijem? Taj dio ne kuzim bas pa ne znam na sta mi se isplati trositi bodove, na vece ili manje kupnje... Koliko znam dobijete bodove za određene proizvode, jer te bodove onda zapravo možete koristiti kod sljedeće kupovine tek.
2023 10 05
Meni je nekad jasno, nekad ne. Ugl ja sam zadovoljna, tamo često kupujem ionako, a ovako dobijem te bodove. Imala sam neke kombinacije i čak mi je gđa prije mene koja nije iz hrv nego na odmoru, dopustila da uzmem njene bodove. Imala sam tako 1200+ bodova, besplatno napunila vrećicu s nekim sitnicama za mace i bebača. Račun 0 E bio
2023 10 05
Slažem se, svakako se isplati ako i inače tamo kupujete, samo ne treba upasti u zamku da se kupuje sve i svašta samo radi bodova i nema brige :D
2023 10 05
![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/3f4156276ce5020829f6ac2c482507ee.jpg)
2023 10 05
![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/64303a5849cfda6b46c6eb327670b3cc.jpg)
2023 10 05
Minie, kaj ti je to? Mi svi dobro vidimo..
2023 10 06
Bodovi istječu na kraju dana 30. rujna tekuće kalendarske godine, ali najranije 36 mjeseci nakon registracije pojedinih bodova u Programu
2023 10 06
> sanjaurban: > Minie, kaj ti je to? Mi svi dobro vidimo.. Ako skupiš dovoljno bodova, blagajnica u dm-u ti skenerom skine dioptriju. o:)
2023 10 06
> Desinićka: > > sanjaurban: > > Minie, kaj ti je to? Mi svi dobro vidimo.. > Ako skupiš dovoljno bodova, blagajnica u dm-u ti skenerom skine dioptriju. o:) haha, dobra!
2023 10 08
1 2