Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Sram vas bilo

Na FB marketplaceu ne odobravaju oglase admini vec algoritmi, i oni imaju svojh bisera pa odbiju ispravni oglas samo zato sto sadrzi neku rijec koja je "zabranjena"
2023 10 07
Pa stavite ovdje stvar koju ste htjeli prodat i koja vam je pobrisana, pozovite ovdje korisnicu da vidi fotku, pa neka ona kupi ono što je htjela, ako je sve tako kao što kažete, pritom neka se ispriča i sve riješeno. Svi zadovoljni i idemo spavat.
2023 10 07
@sanjaurban, sumnjaš li u autentičnost proizvoda ili ti je promaknula šugava gnjida? Mislim, zašto predlažeš to što predlažeš?
2023 10 08
> teehee: > @sanjaurban, sumnjaš li u autentičnost proizvoda ili ti je promaknula šugava gnjida? > Mislim, zašto predlažeš to što predlažeš? obje stvari sam dobro apsorbirala, a imam i treću u glavi i gdje je ona tema o torbi koja se razvijala dok sam bila na godišnjem bez signala?? Kad je bilo najnapetije, a mislim da nisam došla do kraja, tema nestade!! Zašto sve teme o torbi nestaju? E, bome ću otvoriti temu o torbi koja neće biti pobrisana do kraja svemira. Također sam načula da ove naše teme pomažu krim policiji i daju im smjernice. Krpice i Njuškalo, auu. Našli su štivo..
2023 10 08
Sanja, temidi su blokirana 4 profila dok si se ti kupala i sunčala😂😂😂mislim da je tu sve jasno. Torbe su iz očitog razloga vrlo osjetljiva tema jer su tražena roba i nakotilo se ovih koje to iskorištavaju. Po meni administratori zato brišu oglase koji su i malkice sumnjivi. Znam za dva profila od kojih bi uzela torbe, osim njima nikome ne vjerujem
2023 10 08
4 profila, Nitos? Nova profila, nakon Temide? A zbog čega? Nisu fejkovi bili u pitanju nego navodna oštećenja na onoj ysl ili nešto treće?
2023 10 08
Da, pratila sam ju pomno😂😂😂, lolazg, temida, temida2, temida3, temida4... Ja sam valda jedina kojoj je ona smrdila... A, da ne spominjem uvrede svima, prijetnje da će srušit stranicu, da može išta od toga čime se prijetila to bi i napravila, nebi nas maltretirala danima. Umišljena veličina željna pažnje. Spomenula sam i njenu temu od prije godinu i pol kada je blatila jednu krpičarku zbog načina komunikacije, tražila zaštitu(😆😆😆), mi smo se malo sprdale s njom pa nas je nazvala podkapacitiranim, ljubomornim malograđankama.
2023 10 08
Neznam u kojem to kraljevstvu živi i čija je princeza, al ovdje joj to ne prolazi. Blokirana je zbog maltretiranja
2023 10 08
Divna komunikacija, takvog člana treba prijaviti administraciji i vidjeti naravno s njom (administracijom) u čemu je problem bio s oglasima. Ne znam zašto se ovdje stalno komplicira, na drugoj jednoj općepoznatoj platformi za prodaju nema toga, tehnička podrška je prisutna 0-24, na svaki upit promptno odgovaraju, ako i maknu oglas (ali ga ne brišu, nego deaktiviraju, tako da slike ostaju i sve što ste napisali u oglasu) to se odmah objasni, nema upitnika. Ako imate problema s čudnim ili bezobraznim "kupcima", i to se može prijaviti, iako je nekad najbolje ignorirati, osim što oni i sami nestanu, bitno da su nekom krali vrijeme i energiju, osim vrijeđanja ili ponižavanja. Ta platforma naglašava da se sva komunikacija obavlja isključivo preko poruka, ako se i odlučite na suradnju van toga, to je na vašu odgovornost. Nema davanja povratnih, što je u neku ruku i dobra stvar. Ovdje bi valjda trebalo moliti da se netko udostoji prvo javiti da je paket stigao, a onda i za povratnu. Ne, ne treba ništa, jedino ako je baš potrebno reagirati jer se kod samog slanja nešto dogodilo i predmet nije onakav kako je opisan u oglasu ili ako kupac baš nikako nije zadovoljan iz nekog razloga. Vratiš robu, dobiješ lovu natrag, još ti je i refundiran trošak povrata, hvala, doviđenja.
2023 10 08
> malllaaaa: > Bilo bi fora da oglasi prije objavljivanja na portalu prođu nekakvu administrativnu provjeru, kao npr. na fejsu. Želiš nešto objaviti, prvo admin mora odobriti pa onda to ide javno. Bilo bi dobro da se to uvede i ovdje. Onda ne bi bilo potreba za naknadnim brisanjem i dovođenjem korisnika u neugodne situacije. > Jednostavno se neispravan oglas po bilo kojem kriteriju, u startu, ne pusti na portal i to je to. Tako je, dežurna ekipa prati sve oglase, dobiješ potvrdu o plasiranju na mail, ako nešto pogrešno napraviš po njihovim pravilima, odmah dobiješ objašnjenje, ispraviš što treba i nema nikakvih problema.
2023 10 08
> sanjaurban: > Također sam načula da ove naše teme pomažu krim policiji i daju im smjernice. Krpice i Njuškalo, auu. Našli su štivo.. Kakve smjernice, ako smijem pitati? Nažalost, svaka kupoprodaja traži davanje podataka, najbolje je vidjeti se s nekim uživo, ali to je često nemoguće ili dosta ljudi to izbjegava, lakše je uplatiti i poslati paket, pogotovo ovima koji imaju puno artikala za prodaju.
2023 10 08
Upravo sam primjetila da mi je obrisana jedna divna svilena bluza. Nije bilo ništa nezakonito. Slučajno sam primjetila. Kako imam puno oglasa sigurno su mi ih još pobrisali. Ali ne mogu stalno kontrolirati. Vremenski ne stignem.
2023 10 08
Vikili, često sami obrišemo oglase, znaš kak to ide, ili označimo kao prodane... 🤭🤭
2023 10 08
> Nitospitos: > Sanja, temidi su blokirana 4 profila dok si se ti kupala i sunčala😂😂😂mislim da je tu sve jasno. > Torbe su iz očitog razloga vrlo osjetljiva tema jer su tražena roba i nakotilo se ovih koje to iskorištavaju. Po meni administratori zato brišu oglase koji su i malkice sumnjivi. Znam za dva profila od kojih bi uzela torbe, osim njima nikome ne vjerujem Ha, bome sam se nakupala i nasunčala, al tema mi zato promakla! Mene još fascinira kako i zašto netko ima 8 LV torbi i novčarki koje su nove i ovdje ih prodaje za puno manju cijenu. Koji interes tu postoji? Evo neka mi barem jedna korisnica koja je vlasnica jedne takve kolekcije da neki suvisli odgovor koji će me zadovoljiti. Zašto me to zanima i što ću ja s tom informacijom? Pa samo ću dokazati da takva korisnica ne postoji i da odgovori nisu za javnost. Također me zanima i ovaj sloj koji tu kupuje skupocjene stvari i za njih skuplja mjesecima. Te su mi još zanimljivije. Sad će biti komentari- Šta vas briga tko što kupuje za svoje novce? Pa da, baš me je briga jer me briga za stvari za koje sam odlučila da me zbog nečega briga.
2023 10 08
Evo, di je sad otvaračica teme? Di je nestala?a, živu dramu je napravila Kao što rekoh od dvije članice bih bez razmišljanja kupila torbe, mislim da sam sve time rekla... I meni je čudno kad netko na profilu ima samo 5 novih torbi i 3 ocjene, al opet nemožemo tak osuđivat unaprijed, možda se netko dosjetio riješiti nečega sto je impulzivno kupio i skriva u ormaru od muža , roditelja... I ja skrivam🤭🤭🤭
2023 10 08