Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Sram vas bilo

> sanjaurban: > Jao, Euridika i Temida, koja spetljancija. Noseći tu torbu, korisnica nosi s njom i priču o torbi. > Nego, je li zadatak admina znati razliku između originala i krivotvorine iz par fotki? Što mislite? Jer otvaračica teme fotkala je LV. Ja vidim 3 ista kadra, nikakvog detalja, računa, dokaza, serijskog broja, ničeg što dokazuje originalnost. Pa ostavila je serijski broj, TS4167 sta je neobicno za novi s etiketom Cosmetic Pouch jer LV u zadnjih 2 godine ima chip na produktima nema codove. No kada ides provjerit taj code na stranici LV za autenticnost izbaci ti ovo ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/fc93a1e43fdf6b2e622d9c2edc29fb3a.jpg) U pravu si ovaj produkt bi triba imat dustbag to nije poslikano, niti navedeno da ima/ nema, nema slike unutrasnjosti, no dobro zainteresirani uvik mogu pitat, cijena novog je $540, to je nekih 460 eura, tako da za cijenu po kojoj otvaracica teme prodaje rekla bi da nije autenticni neseser, ali to je samo moje misljenje i u pravu si zato je admin tu.
2023 10 11
Stajaznam... ona prije torba, meni se prvo ucinilo da je okej, ona od themide i euridike, kasnije sam skuzila da ustvari ima ogrebotinu... Tako da vjerujem da i ovdje nije admin napravio bezveze to sto je, vjerojatno ima neki razlog... sad koji je tocno...
2023 10 11
> anysplit: > > sanjaurban: > > Jao, Euridika i Temida, koja spetljancija. Noseći tu torbu, korisnica nosi s njom i priču o torbi. > > Nego, je li zadatak admina znati razliku između originala i krivotvorine iz par fotki? Što mislite? Jer otvaračica teme fotkala je LV. Ja vidim 3 ista kadra, nikakvog detalja, računa, dokaza, serijskog broja, ničeg što dokazuje originalnost. > Pa ostavila je serijski broj, TS4167 sta je neobicno za novi s etiketom Cosmetic Pouch jer LV u zadnjih 2 godine ima chip na produktima nema codove. > No kada ides provjerit taj code na stranici LV za autenticnost izbaci ti ovo ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/fc93a1e43fdf6b2e622d9c2edc29fb3a.jpg) > U pravu si ovaj produkt bi triba imat dustbag to nije poslikano, niti navedeno da ima/ nema, nema slike unutrasnjosti, no dobro zainteresirani uvik mogu pitat, cijena novog je $540, to je nekih 460 eura, tako da za cijenu po kojoj otvaracica teme prodaje rekla bi da nije autenticni neseser, ali to je samo moje misljenje i u pravu si zato je admin tu. Odlično! 👍 Mene sam zanima koga ide ovo: Sram vas bilo...
2023 10 11
> sanjaurban: > Nego, je li zadatak admina znati razliku između originala i krivotvorine iz par fotki? Što mislite? Je. Ako u opisu pise original onda to tako mora i biti + fotografijama se to i potvrdi. Ako mi „obicne“ korisnice znamo razlikovati originale prema fotografijama, nebi li i admin trebao znati? Posao mu je u modnom svijetu, mora biti kvalificiran za isto. > anysplit: > Pa ostavila je serijski broj, TS4167 sta je neobicno za novi s etiketom Cosmetic Pouch jer LV u zadnjih 2 godine ima chip na produktima nema codove. Zar ako je artikl ne koristen mora biti kupljen jucer? > anysplit: > cijena novog je $540, to je nekih 460 eura, tako da za cijenu po kojoj otvaracica teme prodaje rekla bi da nije autenticni neseser Zasto nebi bio original ako ga prodajem za 150€? Neki ne shvacaju da je ovo stranica rabljene odjece, zato sto ste toliko pohlepne, zato se i isplati vise kupovati nove stvari iz trgovine nego na krpicama. Cijene originala se prodaju 5% nize nego u trgovinama. Ako nedaj Boze netko spusti cijenu ili ce ga se optuziti da prodaje fejkove ili ce mu oglas biti obrisan. Jeste me pitali za racun ili neki dokaz prije nego ste javno iznjeli da prodajem fejkove? > anysplit: > U pravu si ovaj produkt bi triba imat dustbag to nije poslikano, niti navedeno da ima/ nema, nema slike unutrasnjosti, no dobro zainteresirani uvik mogu pitat Pozivam sve policajke, nezaposlene i one sa viskom slobodnog vremena neka dodju suditi🥰 ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/0e195a54cddb985e86778bdcdc6a62ac.jpg) ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/9be6fb8b10da412f2181cc7b81cd0df2.jpg) ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/243225ee868bd3c1be8845209624e289.jpg)
2023 10 12
> roethe: > Je. Ako u opisu pise original onda to tako mora i biti + fotografijama se to i potvrdi. Ako mi „obicne“ korisnice znamo razlikovati originale prema fotografijama, nebi li i admin trebao znati? Posao mu je u modnom svijetu, mora biti kvalificiran za isto. > > anysplit: > > Pa ostavila je serijski broj, TS4167 sta je neobicno za novi s etiketom Cosmetic Pouch jer LV u zadnjih 2 godine ima chip na produktima nema codove. > Zar ako je artikl ne koristen mora biti kupljen jucer? > > anysplit: > > cijena novog je $540, to je nekih 460 eura, tako da za cijenu po kojoj otvaracica teme prodaje rekla bi da nije autenticni neseser > Zasto nebi bio original ako ga prodajem za 150€? Neki ne shvacaju da je ovo stranica rabljene odjece, zato sto ste toliko pohlepne, zato se i isplati vise kupovati nove stvari iz trgovine nego na krpicama. Cijene originala se prodaju 5% nize nego u trgovinama. Ako nedaj Boze netko spusti cijenu ili ce ga se optuziti da prodaje fejkove ili ce mu oglas biti obrisan. Jeste me pitali za racun ili neki dokaz prije nego ste javno iznjeli da prodajem fejkove? > > anysplit: > > U pravu si ovaj produkt bi triba imat dustbag to nije poslikano, niti navedeno da ima/ nema, nema slike unutrasnjosti, no dobro zainteresirani uvik mogu pitat > Pozivam sve policajke, nezaposlene i one sa viskom slobodnog vremena neka dodju suditi🥰 Ne znan cemu potriba za ovakvim odgovorom, ne kuzin iz cega si iscitala to sta pises replicirajuci moj upis, di san ja to tebe za ista optuzila da je fejk, ja san dala svoje misljenje, sta san naglasila i napisala da sve ostalo se moze pitat, prodajes novo s etiketon na temelju 3 vrlo slicna images po jako niskoj cijeni .... no dobro nije ni bitno od svih pi@darija sta si ovde napisala interesantno nisi se osvrnula na neprepoznavanje coda. onako ubolo mi je oko ...ali ne bitno nisan zainteresirani kupac pa ne tribas pojasnjavat.
2023 10 12
Pa jel ima unutar torbe neki broj?? Koji se može poslikat? Zašto 3 iste fotke od jednog artikla? Zašto je artikl koji se ne prodaje u pozadini? Kako da admin iz ove 3 fotke išta zaključi? Nemojte to shvatiti kao napad na vas ili nešto takvo, samo pitam normalna pitanja. Također, ignorirali ste moj gornji prijedlog. Točno znam zašto sam ga predložila. Dovodite sebe sada u sumnju i netko bi mogao pomisliti da se u porukama dopisujete sa sestrom ili prijateljicom da privučete pažnju na torbu. Jer kako ćemo biti na vašoj strani ako ne znamo što je admin pobrisao jer to nismo vidjeli?
2023 10 12
> anysplit: > interesantno nisi se osvrnula na neprepoznavanje coda. Mozda nebi bilo lose da osvjezite internet ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/528ea7486fabdb36b90f3dd58715e6f7.jpg) > sanjaurban: > Zašto 3 iste fotke od jednog artikla? Zašto je artikl koji se ne prodaje u pozadini? Kako da admin iz ove 3 fotke išta zaključi? Nemojte to shvatiti kao napad na vas ili nešto takvo, samo pitam normalna pitanja. Slikala sam artikl nabrzinu, oko artikala koji su trazeni se ne trudim previse jer ce svakako otici🤷‍♀️ vidjam slike markiranih torbi u mraku, mutne ili naopacke okrenute i svejedno nakon par dana pise „PRODANO“ > sanjaurban: > netko bi mogao pomisliti da se u porukama dopisujete sa sestrom ili prijateljicom da privučete pažnju na torbu. Jer kako ćemo biti na vašoj strani ako ne znamo što je admin pobrisao jer to nismo vidjeli? Ne trebate birati stranu, niti sam htjela privuci vasu paznju nego paznju admina. Treba mu 100 godina da odgovori na poruku, a o mailu da ne pricam! Osim toga vjerujem da admin ima pristup porukama na profilu, i moze vidjeti da doticna ima skoro 100 pozitivnih. I ja nemam neke sanse pored nje ako objavim njeno ime i krenemo se javno prepucavati
2023 10 12
Vi odgovarate samo što vama paše, a ostalo samo ignorirate, sjeckate mi tekst zadnji kao da je dugačak 8 kartica??
2023 10 12
1 2 3 4