Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

Gdje zamjeniti odjeću?

Drage djevojke i žene, članice stranice, prodaja i zamjena mi nikako ne idu, koliko god se trudila potaknuti je… Kako vama ide? Imate li neke grupe za zamjenu ili prodaju na kojima bolje funkcionira (osim Moje krpice na Facebooku i grupe Ne kupuj, pokloni zamjeni) na kojima bolje ide? Ili neki savjet?
2023 10 10
Ja oglašavam jedino ovdje... nikad nigdje drugdje niti nisam niti planiram. Zadovoljna sam prodajom... istina treba biti skroman,detaljan kod opisa artikla,dostupan za mjerenje slike,ljubazan... prodam dosta i imam puno kupaca koji mi se vraćaju... nema tu baš neke tajne niti posebnog savjeta...kod mene je do sada uvijek bio isti način....kvalitetna I povoljna odjeća, većinom nove stvari,ako nisu onda samo ono kao novo sa detaljno opisanim stanjem i što bi sama kupila ,opisi su uvijek sa detaljnim mjerama ...takve stvari(po takvim kriterijima) i sama ovdje kupujem...istina,napoklanjam se stvari gratis i sigurno to ima neke veze ali polazim od toga da bi i sama voljela kupiti tako povoljno (a i dobiti poklone kakve ja dijelim 😉)ovdje i jer nisam tu da se obogatim(s ovim cijenama niti ne mogu 🤣 )nego isključivo da dobijem bar nešto za stvari koje znam da više ili uopće ne budem koristila pa se onda malo po malo skupi za ono što trebam i neka mi je vrsta hobija i veseli me
2023 10 10
> Mare@@: > Ja oglašavam jedino ovdje... nikad nigdje drugdje niti nisam niti planiram. Zadovoljna sam prodajom... istina treba biti skroman,detaljan kod opisa artikla,dostupan za mjerenje slike,ljubazan... prodam dosta i imam puno kupaca koji mi se vraćaju... nema tu baš neke tajne niti posebnog savjeta...kod mene je do sada uvijek bio isti način....kvalitetna I povoljna odjeća, većinom nove stvari,ako nisu onda samo ono kao novo sa detaljno opisanim stanjem i što bi sama kupila ,opisi su uvijek sa detaljnim mjerama ...takve stvari(po takvim kriterijima) i sama ovdje kupujem...istina,napoklanjam se stvari gratis i sigurno to ima neke veze ali polazim od toga da bi i sama voljela kupiti tako povoljno (a i dobiti poklone kakve ja dijelim 😉)ovdje i jer nisam tu da se obogatim(s ovim cijenama niti ne mogu 🤣 )nego isključivo da dobijem bar nešto za stvari koje znam da više ili uopće ne budem koristila pa se onda malo po malo skupi za ono što trebam i neka mi je vrsta hobija i veseli me Hvala lijepo na odgovoru… Svaki savjet je dobrodošao… Moji opisi nisu tako detaljni, možda bih na tome trebala poraditi onda :)
2023 10 10
> MarijanaVk: > Drage djevojke i žene, članice stranice, > prodaja i zamjena mi nikako ne idu, koliko god se trudila potaknuti je… > Kako vama ide? > Imate li neke grupe za zamjenu ili prodaju na kojima bolje funkcionira (osim Moje krpice na Facebooku i grupe Ne kupuj, pokloni zamjeni) na kojima bolje ide? > Ili neki savjet? Da, baš lijepo napisano.
2023 10 10
I ja isto oglašavam samo ovdje. Zamjene radim sa ženama s kojima sam već surađivala, imam nekoliko dragih ženica s kojima nađem povoda za suradnju, kako kome što treba, pošaljemo si i to mi je ok. Bolje nego da mi stoji doma. Nekad pošaljem upit za zamjenu članicama s kojima još nisam surađivala, ali uglavnom to bude nula bodova. Ne bude odgovora ili čak bude samo jedan direktno NE!, kao da sam ponudila praznu konzervu. A poslala upit za neku stvarčicu do 10-15 eura. Za skupe stvari ni ne pomišljam tražiti zamjenu, jer ni nemam ponuditi ništa takvo zauzvrat. Svjesna sam da nitko neće mijenjati parfem od 50 € čak ni za nekoliko mojih stvari, jer obično tada misle da im uvaljuješ "krpe". 😊 Uglavnom, dosta se ovdje povjerenje narušilo zbog svakakvih situacija i članice postupaju oprezno u vezi zamjena i za to jednostavno treba strpljenja. Što se tiče prodaje, ovdje nema zarade, cilj je riješiti se viška pa eto, za neku tu lovu kupiti nešto drugo, platiti nešto i sl. Ono što sam ja napravila, smanjila sam kupnju, kupujem samo što mi treba za nositi, a ne što mi se sviđa. Sviđa mi se dosta toga, ali mi realno ne treba i nije prioritet. I tako puno bolje funkcioniram. Istina, izmjenili su se razni faktori, ponekad zbog trudnoće ili nekih drugih stvari više nam određena robica ne treba pa bude viška. 😊 Kad imam određenu količinu koju samo slažem s jednog mjesta na drugi, a ovdje ne prolazi, poslikam sve odjednom i poklonim ovdje. Sve bude ok. I opet se i meni takav postupak vrati na neki drugi pozitivan način.
2023 10 11
Pozdrav Ja oglašavam ovdje i na facebooku.Imate raznih aukcijskih grupa - Crvena kraljica, Daj babi kunu, 1€ mi daj i nosi van,grupa za prodaju - Zara baby store, Krpice i prodaja robe HR. U zadnje vrijeme su popularne i live grupe. Naravno, sve ovisi o tome što prodajete i koju cijenu želite Slažem se i Eisen77, da treba i kupnju smanjiti i pokloniti jer dobro se dobrim vraća.
2023 10 11
Ja sam od tih grupa na facebooku odustala jer se uvijek objava pogubi u moru drugih. Par puta sam uspjela nešto prodati, ali treba stalno ispočetka objavljivati da bi tu i tamo netko nešto kupio. Mislim i ja da imam povoljne cijene, uvijek sam i za dogovore jer mi također nije cilj obogatiti se ovdje niti gledam na to kao izvor prihoda, ne prodajem puno stvari, samo ono što je zaista perfektno, a kod mene nije nikad imalo priliku. Pa mi se nekad čini da ljudi kad vide nižu cijenu misle da nešto ne valja ,:)
2023 10 11
Što se tiče tih fejs grupa, ja sam pokušala samo s dječjom robicom nekoliko puta, ali ništa od toga. Upravo to, objava se izgubi u moru drugih objava. I čini mi se da su neke žene ipak najaktivnije članice u grupi koje stalno izmjenjuju stvari ili preprodaju nešto (čak i najavljuju što će imati u ponudi kao da će besplatno dijeliti). I onda se tim članicama i javljaju druge osobe. Ostanete negdje u pozadini. Neprimjećeni. Stavite da poklanjate - imate puno komentara i svi bi htjeli. 😊 Meni je taj fejs kao divlji. Dosta ih se ubacuje bez pozdrava, sve nešto natrpano. Ja više volim ovdje kroz dobar dan i pristojnu poruku pokušati nešto dogovoriti.
2023 10 11
Na Fejsu nešto prodam, na Krpicama mi jako loše ide. Što ne prodam poklonim i to je to, ne razbijam previše glavu s tim. Mislim da su mi cene skroz pristupačne, često nudim i 2+1 gratis i slično 8-)
2023 10 11
> Eisen77: > I ja isto oglašavam samo ovdje. > Zamjene radim sa ženama s kojima sam već surađivala, imam nekoliko dragih ženica s kojima nađem povoda za suradnju, kako kome što treba, pošaljemo si i to mi je ok. Bolje nego da mi stoji doma. > Nekad pošaljem upit za zamjenu članicama s kojima još nisam surađivala, ali uglavnom to bude nula bodova. Ne bude odgovora ili čak bude samo jedan direktno NE!, kao da sam ponudila praznu konzervu. A poslala upit za neku stvarčicu do 10-15 eura. Za skupe stvari ni ne pomišljam tražiti zamjenu, jer ni nemam ponuditi ništa takvo zauzvrat. Svjesna sam da nitko neće mijenjati parfem od 50 € čak ni za nekoliko mojih stvari, jer obično tada misle da im uvaljuješ "krpe". 😊 > Uglavnom, dosta se ovdje povjerenje narušilo zbog svakakvih situacija i članice postupaju oprezno u vezi zamjena i za to jednostavno treba strpljenja. > Što se tiče prodaje, ovdje nema zarade, cilj je riješiti se viška pa eto, za neku tu lovu kupiti nešto drugo, platiti nešto i sl. > Ono što sam ja napravila, smanjila sam kupnju, kupujem samo što mi treba za nositi, a ne što mi se sviđa. Sviđa mi se dosta toga, ali mi realno ne treba i nije prioritet. > I tako puno bolje funkcioniram. Istina, izmjenili su se razni faktori, ponekad zbog trudnoće ili nekih drugih stvari više nam određena robica ne treba pa bude viška. 😊 > Kad imam određenu količinu koju samo slažem s jednog mjesta na drugi, a ovdje ne prolazi, poslikam sve odjednom i poklonim ovdje. Sve bude ok. I opet se i meni takav postupak vrati na neki drugi pozitivan način. Ma da, tako i ja gledam da mi ne stoji pa vise volim zamijeniti jer vidim da od prodaje nema nista, a naravno uvijek nesto i poklonim… Tu se slazem, voljela bih da mogu smanjiti kupnju, ali jednostavno nekad je to nemoguce i stalno se gomila 😅
2023 10 11
> iskrica83: > Pozdrav > Ja oglašavam ovdje i na facebooku.Imate raznih aukcijskih grupa - Crvena kraljica, Daj babi kunu, 1€ mi daj i nosi van,grupa za prodaju - Zara baby store, Krpice i prodaja robe HR. U zadnje vrijeme su popularne i live grupe. > Naravno, sve ovisi o tome što prodajete i koju cijenu želite > Slažem se i Eisen77, da treba i kupnju smanjiti i pokloniti jer dobro se dobrim vraća. Hvala; ma uglavnom prodajem po niskim cijenama da ode što prije, pokušavala sam i u grupama po 1,5€, ali slabo skroz i tamo ide Ovdje nisam ništa prodala sigurno godinu dana
2023 10 11
> Nasura: > Ja sam od tih grupa na facebooku odustala jer se uvijek objava pogubi u moru drugih. Par puta sam uspjela nešto prodati, ali treba stalno ispočetka objavljivati da bi tu i tamo netko nešto kupio. > Mislim i ja da imam povoljne cijene, uvijek sam i za dogovore jer mi također nije cilj obogatiti se ovdje niti gledam na to kao izvor prihoda, ne prodajem puno stvari, samo ono što je zaista perfektno, a kod mene nije nikad imalo priliku. Pa mi se nekad čini da ljudi kad vide nižu cijenu misle da nešto ne valja ,:) Da, svakako, to sam i ja primjetila, stalno se moraju objave podizati, a za to baš i nemam vremena. Ma znam, zbog toga sam skoro sve i stavila za zamjenu misleći da će biti pristupačnije na profilu, ali ništa… 😂 Mislim javim se nekada nekome na forumskoj objavi za zamjenu, evo bilo sto da se zamijeni, ali ni to ne ide 😂, a meni je samo da se oslobodim stvari pa makar i moje 4 za jednu koja mi se sviđa iako je cjenovni rang sličan, samo da ode…
2023 10 11
> Eisen77: > Što se tiče tih fejs grupa, ja sam pokušala samo s dječjom robicom nekoliko puta, ali ništa od toga. > Upravo to, objava se izgubi u moru drugih objava. I čini mi se da su neke žene ipak najaktivnije članice u grupi koje stalno izmjenjuju stvari ili preprodaju nešto (čak i najavljuju što će imati u ponudi kao da će besplatno dijeliti). I onda se tim članicama i javljaju druge osobe. Ostanete negdje u pozadini. Neprimjećeni. > Stavite da poklanjate - imate puno komentara i svi bi htjeli. 😊 Meni je taj fejs kao divlji. Dosta ih se ubacuje bez pozdrava, sve nešto natrpano. Ja više volim ovdje kroz dobar dan i pristojnu poruku pokušati nešto dogovoriti. Da, slažem se, stalno treba biti aktivan i podizati objave, a za to baš i nemam vremena
2023 10 11
> miss11: > Na Fejsu nešto prodam, na Krpicama mi jako loše ide. > Što ne prodam poklonim i to je to, ne razbijam previše glavu s tim. Mislim da su mi cene skroz pristupačne, često nudim i 2+1 gratis i slično 8-) Na fejsu nisam jos probala marketplace, ali ovako u grupama bas nije bilo uspjesno
2023 10 11
> VeraaH: > Sto se tice mjenjanja, na Fb ima grupa "Ne kupuj, pokloni,razmjeni,udomi" sa 40+ tis clanova. Da, da, u toj sam grupi, imala sam jednu objavu, ali bude dosta cudnih situacija. Slikas, dodatno mjeris, posaljes, osoba ne digne paket, itd, a nigdje nema mogucnosti povratne informacije kao ovdje, ovdje mi je to najbolje jer povratne informacije dosta toga govore prije uspostavljaja suradnje
2023 10 11
1 2