Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Ne žele proizvod natrag

ako je stvar jeftinija onda može biti razlog poštarina koja danas nije uopće jeftina nego ide i do 5€, a to je onda dodatni trošak uz povrat uplaćenog novca u kojem već je jedna poštarina
2023 10 30
Ja i dalje ne vidim problem u tome što prodavač ne bi htio stvar natrag ukoliko meni ne bi odgovarala, a vratio je novce u cijelosti. Znači kod sebe imaš i stvar (koju doduše ne želiš) i (svoje) novce. Ako išta valja, stavila bi ju na profil uz napomenu zašto je tu, a ako zaista ne služi ničemu, bacila bi u miješani komunalni otpad. Ne mogu ja nikog prisiliti da plaća nešto što neće. Svakako bih stavila neutralnu kao izraz nezadovoljstva suradnjom.
2023 10 31
> Željka41: > > sanjaurban: > > Ne bih nikome ostavljala negativnu zato što mi je vratio novac, a nije htio svoj artikl natrag. To mi nema smisla. Da radim u školi, jako bih teško dala jedinicu, poslala učenika u kut ili na njegovu zadaćnicu napisala "Užas". Artikle treba dobro opisati ako imaju mane te pokazati fotkom i ne zavaravati kupca, tako bi trebalo biti. Ali kako nisu svi prodavači i kupci kakve priželjkujemo, nekad dođe do raspada sistema. > Nije u tome stvar, nego što prodavatelj brže-bolje vrati novac uz poneki komentar na granici bezobraznog plus što ne želi svoj predmet/proizvod natrag i onda ispadneš ti taj koji se kao buniš, nisi zadovoljan, krivo si procijenio itd. Umjesto povrata novca negativna u smislu komentara kako stvari stoje. Sutra će i Vama prodati tako proizvod kao i meni a nećete imati npr. moj komentar / recenziju o prodavatelju koja je realna pa ste u istom problemu kao i ja. Recenzije od 1 do 5 kao npr. na dm stranicama, pa ti vidi što ćeš kome prodavati i koliko ćeš bezobrazan biti. Ne kužim? Vi biste radije mogućnost da pošaljete artikl s manama natrag i stavite negativan komentar, nego svoj novac natrag? Pa vi slobodno možete korisnici napisati komentar kakav želite, nitko vas u tome ne ometa....
2023 10 31
Ljudi se često žele riješiti stvari jer im zauzima mjesto. Sad zamislite koliko mjesta trebaju imati korisnice s 1000 artikala. To je 2-3 ormara. A još trebaju platiti poštarinu za nešto što ne žele natrag. Ako predmet nije dobar ni vama, ni korisnicama ovdje, ne znam zašto bi bio dobar Crvenom križu. Ako je nešto za smeće, ide u stari tekstil. Nema baš puno mogućnosti, ali trenutno je takvo stanje. Ni ja ne vidim smisla u tome zašto bi artikl koji nikome ne treba putovao iz jednog mjesta na drugo. To mi je bespotrebno.
2023 10 31
Da li netko hoće ili neće svoj artikal natrag, vjerujem, više ovisi o razlozima prodaje nego o vrijednosti; osobno tu prodajem stvari koje su mi višak a u dobrom su stanju, dakle nisu za reciklažu nego bi još nekome poslužile. Ako se nakon nekog vremena ne prodaju, doniram. U svakom slučaju, ne želim prodani artikal natrag inače ga ne bi ni prodavala.
2023 11 02
Radite problem gdje ga nema. Prodavačica vam vrati novce i ne želi da joj se vraća artikl. Gdje je tu problem, kako ste vi na gubitku?
2023 11 02
Tocno znam o čemu pričate, na zalost. A još je gore kad ni novac ne zele vratiti, namjerno zataje rupice, mrlje, muce i otkinute rubove. Na fotkama tome nije bilo ni traga, u opisu još manje. Pa se prave blesave. Bome ja bi uvela neku posebnu kategoriju kazne za takve bezobrazne i beskrupulozne prodavače.
2023 11 11
1 2