Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Kako poboljšati prodaju??!?!

Na Facebooku prodam nešto, ali na Krpicama za sada nisam ništa prodala u zadnjih 5 mjeseci. Cijene su mi iste i na Krpicama i po FB grupama. Slike se trudim da su dobre, na vješalicama, da je dobro svijetlo, a cijene mislim da su isto OK, često uz kupnju ide i poklon, tipa 2+1 gratis.
2023 10 30
Slazem da i mislim da se stvarno samo treba poklopiti. Ja sam prodala u zadnjih tjedan dana, koliko i jesam tu, 2 stvari za koje sam najmanje ocekivala da cu prodat. Mozda je samo pocetnicka sreca 😅
2023 10 30
> Anaavii_zg: > Slazem da i mislim da se stvarno samo treba poklopiti. Ja sam prodala u zadnjih tjedan dana, koliko i jesam tu, 2 stvari za koje sam najmanje ocekivala da cu prodat. Mozda je samo pocetnicka sreca 😅 Ovo je takva istina, stvari za koje mislim da će se odmah prodati, ne prodaju se, a one za koje se najmanje nadam se prodaju :")
2023 11 01
> trouhgmyeyes: > Mislim da ljudi sve više kupuju na about you di za 6,7,8 € mogu kupiti novu stvar, pa im nema smisla ovdje plaćati poštarinu i to za polovnu stvar. Izuzetak su mislim skupe stvari i Zara koja se uvijek prodaje, nerijetko i po višim cijenama nego u ducanima jer se neki modeli brzo rasprodaju, a velika je potražnja. Slažem se 🤔
2023 11 01
Pratim temu, imam hrpu toga za prodati, a imam filing da što nižu cijenu stavim to teže prodam.
2023 11 02
> lavical: > Pratim temu, imam hrpu toga za prodati, a imam filing da što nižu cijenu stavim to teže prodam. Doslovnooo iman osicaj kad stavin premalu cijenu da ljudi misle da je neki škart, a kad stavin previše onda je glavna “ima jeftinije u dućanu” 🥹
2023 11 02
Onda mijenjajte!
2023 11 02
Oko cijena mislim da treba biti realan da se radi o second hand robi i da na to treba nadodati još poštarinu. Ja stavim kako mi se čini, ako ne ide, spustim cijenu i tak 8-)
2023 11 04
1 2