Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Ukraden sadrzaj iz Tisak paketa

Blozo29, nisi ostala bez predmeta i novaca, jer si vratila novac kojeg si dobila. Dakle ostala si bez predmeta. Ne omalovažavam, već samo ukazujem na činjenicu. Drugo, više te cura pitalo o tome kako je kutija izgledala: otvarana pa ponovno zatvarana, je li bila prazna, djelomično prazna? Nisu to nebitne informacije za daljnji postupak, a konkretniji odgovor odnosno opis bi možda i pronašao nekoga sa što sličnijim iskustvom. Osobno nisam imala takvo iskustvo. Jedinu nepravilnost koju je Tisak napravio bilo je slično gore opisanim: poruka da je paketić na kiosku iako nije bio. No i taj problem smo riješili trenutno jer je djelatnica na licu mjesta zvala neki njihov broj i ustanovilo se da je paket na kiosku u susjednom kvartu. Evo, možda ovo moje iskustvo pomogne u sličnima. Kad je već tema o Tisku. Zanima me rasplet. Molim te ako ti nije problem javi kako je stvar završila, kad god. Sretno!
2023 11 04
Što je vašoj kupilici zalijepljeno na kutiji? Koji obrazac, ime, adresa? Mora nešto pisati....
2023 11 05
Pravilno je postupila, naravno da treba vratiti novce jer kupac nema niš sa tiskom, pošiljatelj je taj koji će dobiti naknadu za izgubljeni sadržaj. Ali, naravno, možda stvarno na krpicama dolazi trend o izmišljavanju o praznom paketu...
2023 11 05
> Nitospitos: > Pravilno je postupila, naravno da treba vratiti novce jer kupac nema niš sa tiskom, pošiljatelj je taj koji će dobiti naknadu za izgubljeni sadržaj. Ali, naravno, možda stvarno na krpicama dolazi trend o izmišljavanju o praznom paketu... Pa naravno da je postupila pravilno. Ne znam je li reply išao meni... Samo sam se bila referirala na njezinu izjavu kako je ostala bez predmeta i novaca. Nije ostala bez novaca jer novci ionako nisu njezini. Samo ih je vratila. Kužiš?
2023 11 05
Vratila bih novac odmah jedino ako bi kupilica inzistirala da ga vratim. U normalnim okolnostima obje bismo čekale dok se stvar ne razmrsi i dok se pravi sadržaj pronađe. Ako bi sadržaj nakon duljeg čekanja bilo najlogičnije proglasiti pogubljenim, predložila bih da budu podijeljeni troškovi, bila kupac ili prodavač. Obje da snosimo rizik kupnje i prodaje. Znam da ne mislim kao većina u većini slučajeva, ali šta ću. Govorim o situaciji kada su i kupac i prodavač poštenih namjera. Nije prodavač odgovoran za sadržaj kad je paket predan na kiosk. Papirnato jest, ali moralno nije. Nego je to Tisak. U trenutku kada ste sjeli na avion, vlasnik kompanije je odgovoran za vas jer vi ne možete utjecati na let. Zato se i dobiva odšteta od kompanije. I banka mi kaže: pohranite kod nas svoj novac, mi smo odgovorni za njega. Ako je neki zastoj, paket će sa zakašnjenjem stići kupcu, a ne prodavaču. Naravno, ako kupac ne misli kao ja, a ja sam prodavač, vratila bih puni iznos i više s krpičarkom ne bih surađivala. Tako vam je kod mene.
2023 11 05
> FlyGirl5: > meni se upravo događa vrlo neugodna situacija sa kakvom se još do sada u dugogodišnjoj praksi nisam susrela. > naime, poslala sam paket (kovertu), kupilica je uredno dobila obavijest da je paket zaprimljen na prodajno mjesto, no kada je po paket došla, žena na tisku joj je rekla da paketa nema. Kupilica mi se obratila sa pitanjem što da radi, ja sam joj sugerirala da po paket ode ponovno idući dan što je i učinila, no ni idući dan paketa nije bilo iako i dalje stoji da je zaprimljen na prodajno mjesto. > danas mi kupilica javlja da joj je stigla obavijest na mobitel kako njen paket već dva dana nestrpljivo čeka da ga ona podigne, no paketa nema na tisku. > pokušala sam kontaktirati službu za korisnike ali oni čito vikendom ne rade. Pisanje prigovora mi se čini skroz besmisleno jer stoji da će odgovoriti u roku od 14 dana, što je u ovom slučaju nonsens jer stižu poruke da paket čeka da ga primatelj pokupi! > stvarno prava zbrka ?!? ,:( Paket iz trećeg pokušaja pronađen, pretpostavljam da je bio zametnut negdje u kiosku.
2023 11 05
Nije, nije teehee... Je, i po meni je da bi bilo najfer da smo zajedno u problemu, da dijelimo poštarinu na pola , ali kaj kad prodaš nekome nešto od 100 i više eura i paket nestane? Ili kupiš nešto skuplje od 67 eura? Bilo bi super da se uspijemo dogovoriti da smo jednako oštećene, ali bojim se da to nejde. Možda bi to trebalo nekak regulirati na krpicama. Ja neznam kak je kada kupuješ online i paket se zgubi, ko ti nadoknadi gubitak... Ja se isto uvjek tresem od straha kad mi stiže nešto od puno eura😆😆😆
2023 11 05
> Nitospitos: > Nije, nije teehee... > Je, i po meni je da bi bilo najfer da smo zajedno u problemu, da dijelimo poštarinu na pola , ali kaj kad prodaš nekome nešto od 100 i više eura i paket nestane? Ili kupiš nešto skuplje od 67 eura? Bilo bi super da se uspijemo dogovoriti da smo jednako oštećene, ali bojim se da to nejde. Možda bi to trebalo nekak regulirati na krpicama. Ja neznam kak je kada kupuješ online i paket se zgubi, ko ti nadoknadi gubitak... Ja se isto uvjek tresem od straha kad mi stiže nešto od puno eura😆😆😆 nema šanse da se tresem od straha zbog glupe odjeće!!!
2023 11 05
Kada bih kupovala ili prodavala predmete vrijednosti veće od one koju možeš navesti na Tisak slanju, obavezno bih slala ili tražila primanje isključivo službom gdje mogu navesti realnu vrijednost. HP paket ili kaj već. No, srećom s time ovdje nemam problema 🤣 Nitos, inače: kurirske službe imaju osiguranje paketa koje pokriva oštećeni ili izgubljeni paket. Ovisno o tome o kojoj se radi, povrat u visini iznosa koji navedeš dobiješ prije ili kasnije.
2023 11 05
Zapravo, gluposti pišem kad postoji rješenje za sve brige i nevolje, a naziva se, pogađate... Trustap!!! Vidim, nitko ga nije spomenuo na ovoj temi, pa da pomognem adminu u kružnom definiranju (sigurna kupnja jer je sigurna kupnja).
2023 11 05
Znači kad kupim nešto na mytheresi i bez obzira kaj piše da stiže DHLom uvjek stiže poštom, pošta će mi nadoknaditi štetu ak se paket zgubi? Ali na pošiljci ne piše koja je vrijednost paketa. Pa, je, meni je nekad napeto, ok, ne tresem se, ali kad mi tiskom stiže skupa roba, prvo znam da neću dobiti novce , drugo, ostat ću bez nečeg sto jako želim ako se neš desi...
2023 11 05
> teehee: > Blozo29, nisi ostala bez predmeta i novaca, jer si vratila novac kojeg si dobila. Dakle ostala si bez predmeta. Ne omalovažavam, već samo ukazujem na činjenicu. > Drugo, više te cura pitalo o tome kako je kutija izgledala: otvarana pa ponovno zatvarana, je li bila prazna, djelomično prazna? Nisu to nebitne informacije za daljnji postupak, a konkretniji odgovor odnosno opis bi možda i pronašao nekoga sa što sličnijim iskustvom. > Osobno nisam imala takvo iskustvo. Jedinu nepravilnost koju je Tisak napravio bilo je slično gore opisanim: poruka da je paketić na kiosku iako nije bio. No i taj problem smo riješili trenutno jer je djelatnica na licu mjesta zvala neki njihov broj i ustanovilo se da je paket na kiosku u susjednom kvartu. Evo, možda ovo moje iskustvo pomogne u sličnima. Kad je već tema o Tisku. > Zanima me rasplet. Molim te ako ti nije problem javi kako je stvar završila, kad god. Sretno! Istina, da, ostala sam bez predmeta. S tim da sam teoretski 2/3 pt platila ja, ali taj dio je manje bitan. Moj upit je bio ima li itko s ovim iskustvom. Praznog paketa. Na krpicama sam skupila dosta iskustva da znam kako i sta dalje napraviti. I nisam pisala na forumu da istjeram (ne)pravdu nego da saznam kako se kod nekoga sa slicnom ili istom situacijom dalje sve razvijalo. Hvala svima na savjetima, preporukama i postupcima sta i kako. 💕💕
2023 11 05
Ma nisi niti ostavila dojam da pišeš radi "istjerivanja pravde", barem ne s korisnicom. Nadam se da će ti s Tiskom uspjeti. Stvarno nisam još čula da je kutija bila prazna pa i mene zanima, u slučaju 'nedajbože'.
2023 11 05
Aha! Prazan?! Baš prazan?! Nisam to skužila, već samo da nije bio sadržaj kojeg ste poslali pa sam pretpostavljala da je bio neki drugi! Ovo je enigma. Ali valjda ćete uspjeti dobiti naknadu. Nije mi se stvarno takvo nešto nikad dogodilo....
2023 11 05
Pa kako se nije skužilo odmah ds je prazan?ne kuzim nikako, i na tisku je zena trebala skuzit da je lagan?svasta
2023 11 05