Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Ukraden sadrzaj iz Tisak paketa

Ma možda je teta u tisku zaboravila staviti u kutiju sadržaj. Svaki put kad dođem na tisak, dam teti predmet koji treba staviti u kutiju i nikad ne stavi preda mnom. Može joj doći gužva, puno ljudi i eto, zaboravi i pošalje praznu kutiju.... može biti i krađa, ali za to još nisam čula. Ono što sam htjela reći je da pod obavezno bi djelatnica na tisku trebala pred osobom koja predaje paket staviti sadržaj u kutiju i zalijepiti.
2023 11 05
Službeni rasplet: Nakon pisane pritužbe email-om Tisku, isti dan sam dobila njihov odgovor u kojem me mole da priložim fotografije i dam podatke o šifri slanja. Isti dan sam im sve poslala, i dan nakon sam dobila njihov mail koji tu copy paste-am: Poštovani, zahvaljujemo Vam što ste nam se obratili. Ovim putem Vas obavještavamo kako do danas nažalost nismo utvrdili točnu lokaciju sadržaja Vaše pošiljke te iz navedenog razloga pokrećemo proces isplate odštete za ovu pošiljku koja je navedena kao vrijednost pošiljke to jest 19,00 EUR. Ljubazno Vas molimo da nam dostavite IBAN broj tekućeg računa, ime banke te ime i prezime a kako bismo Vam isplatili navedeni iznos. Napominjemo, ovaj slučaj ostat će otvoren sljedeća 3 mjeseca te ukoliko se utvrdi točna lokacija sadržaja o istom ćemo Vas obavijestiti, a kako bismo se dogovorili oko dodatne isporuke na bilo koje prodajno mjesto Tiska. Zahvaljujemo Vam na razumijevanju i ispričavamo se radi nastalih neugodnosti. S poštovanjem, Tisak
2023 11 07
> blozo29: > Službeni rasplet: > Nakon pisane pritužbe email-om Tisku, isti dan sam dobila njihov odgovor u kojem me mole da priložim fotografije i dam podatke o šifri slanja. > Isti dan sam im sve poslala, i dan nakon sam dobila njihov mail koji tu copy paste-am: > Poštovani, > zahvaljujemo Vam što ste nam se obratili. > Ovim putem Vas obavještavamo kako do danas nažalost nismo utvrdili točnu lokaciju sadržaja Vaše pošiljke te iz navedenog razloga pokrećemo proces isplate odštete za ovu pošiljku koja je navedena kao vrijednost pošiljke to jest 19,00 EUR. > Ljubazno Vas molimo da nam dostavite IBAN broj tekućeg računa, ime banke te ime i prezime a kako bismo Vam isplatili navedeni iznos. > Napominjemo, ovaj slučaj ostat će otvoren sljedeća 3 mjeseca te ukoliko se utvrdi točna lokacija sadržaja o istom ćemo Vas obavijestiti, a kako bismo se dogovorili oko dodatne isporuke na bilo koje prodajno mjesto Tiska. > Zahvaljujemo Vam na razumijevanju i ispričavamo se radi nastalih neugodnosti. > S poštovanjem, > Tisak Ovakav identičan mail sam ja dobila kad su mi "izgubili" paket u 05.mj. (uvjerena sam da je prodavačica na tisku nekog lijepo "okitila"). Prema podacima na lokatoru paketa, paket nikad nije ni izašao s navedenog kioska. Uplatili su mi novce u roku od nekakvih 3 dana i nikad se poslije više nisu javili....(referiram se na ovo da će slučaj držat "otvorenim" 3mjeseca). Sva sreća pa iznos nije premašivao 67 eur.
2023 11 07
> blozo29: > Službeni rasplet: > Nakon pisane pritužbe email-om Tisku, isti dan sam dobila njihov odgovor u kojem me mole da priložim fotografije i dam podatke o šifri slanja. > Isti dan sam im sve poslala, i dan nakon sam dobila njihov mail koji tu copy paste-am: > Poštovani, > zahvaljujemo Vam što ste nam se obratili. > Ovim putem Vas obavještavamo kako do danas nažalost nismo utvrdili točnu lokaciju sadržaja Vaše pošiljke te iz navedenog razloga pokrećemo proces isplate odštete za ovu pošiljku koja je navedena kao vrijednost pošiljke to jest 19,00 EUR. > Ljubazno Vas molimo da nam dostavite IBAN broj tekućeg računa, ime banke te ime i prezime a kako bismo Vam isplatili navedeni iznos. > Napominjemo, ovaj slučaj ostat će otvoren sljedeća 3 mjeseca te ukoliko se utvrdi točna lokacija sadržaja o istom ćemo Vas obavijestiti, a kako bismo se dogovorili oko dodatne isporuke na bilo koje prodajno mjesto Tiska. > Zahvaljujemo Vam na razumijevanju i ispričavamo se radi nastalih neugodnosti. > S poštovanjem, > Tisak Naveli ste vrijednost 19 EUR?
2023 11 07
Tnx na info... I savjetić za ubuduće: uvijek staviti max iznos. Nekim čudom im se takvi paketi rjeđe gube.
2023 11 08
1 2 3