Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Po meni bezobrazno

Dragi svi, Molim mišljenje o novonastaloj situaciji Curi sam uplatila 21€ za novu jaknu Nakon 6 dana njenog nejavljanja, upitam da li je poslan predmet Kaže nije, al hoće još danas Pošalje mi potvrdu o slanju, da bi se nakon dva dana javila da joj se paket vratio I pita mene kao , da li je kao mojom greškom Nakon mog pitanja o slanju prema meni Ni traga ni glasa, od nje,
2023 11 20
Od uplate do danas je prošlo 11 dana Sad mi recite da li je to ok po vama
2023 11 20
Naravno da nije okej!. Mislim da Vam je jasno da paket u opće nije poslan. Ne znam kako je gospođa slala pošiljku, no sumnjam da je mogla biti kod Vas na adresi unutar dva dana, a kamoli se vratiti njoj i to još Vašom greškom. S obzirom da imate broj pošiljke, nazovite i raspitajte se o ćemu je riječ. Ono što još možete, jest provjeriti status pošiljke preko mejla (u slučaju tiska) ili na stranici pošte (ukoliko je gospođa slala paket poštom), tamo je pošiljka popraćena datumom i njezinim statusom. Jasno nam je svima da se paketi ne vraćaju tek tako, prema tome bili biste obaviješteni od strane tiska ili pošte.
2023 11 20
Nije ok, ali bitno je pitanje kako je postupila nakon tog navodnog vraćanja paketa. Je li rekla da šalje ponovo ili vam je vratila novce?
2023 11 20
> NadaMihaljevic: > Nije ok, ali bitno je pitanje kako je postupila nakon tog navodnog vraćanja paketa. Je li rekla da šalje ponovo ili vam je vratila novce? Vjerojatno niti jedno,niti drugo Što se čeka sa negativnom?
2023 11 20
Ma poslala je malo sutra, ostavite negativnu pa će se javit.
2023 11 20
> Ketycaa: > Naravno da nije okej!. Mislim da Vam je jasno da paket u opće nije poslan. Ne znam kako je gospođa slala pošiljku, no sumnjam da je mogla biti kod Vas na adresi unutar dva dana, a kamoli se vratiti njoj i to još Vašom greškom. S obzirom da imate broj pošiljke, nazovite i raspitajte se o ćemu je riječ. Ono što još možete, jest provjeriti status pošiljke preko mejla (u slučaju tiska) ili na stranici pošte (ukoliko je gospođa slala paket poštom), tamo je pošiljka popraćena datumom i njezinim statusom. Jasno nam je svima da se paketi ne vraćaju tek tako, prema tome bili biste obaviješteni od strane tiska ili pošte. Tisak slanje je bilo
2023 11 20
> NadaMihaljevic: > Nije ok, ali bitno je pitanje kako je postupila nakon tog navodnog vraćanja paketa. Je li rekla da šalje ponovo ili vam je vratila novce? Ne, otad je nema uopce
2023 11 20
Čim dođe negativna, sve se magično riješi i tako svaki put. S nekima se izgleda drugačije nažalost ne može...
2023 11 20
Dotičnu sam kontaktirala putem Fb. Veli da je na odmoru i da je paket poslan. Živi bili pa vidjeli 🥹
2023 11 20
Ali svakako je da se čovjek naježi 🫣😂😂
2023 11 20
Hahahah na odmoru pa se ne može ulogirati na Krpice? Okej bi to bilo u svim situacijama osim u ovoj gdje je uzela za nešto novce. Mislim ako sam na odmoru ću odgoditi suradnju, ako sam uzela novce onda ću dovršiti suradnju bez obzira gdje sam, to je neka moja logika ,:)
2023 11 20
> Nasura: > Hahahah na odmoru pa se ne može ulogirati na Krpice? Okej bi to bilo u svim situacijama osim u ovoj gdje je uzela za nešto novce. Mislim ako sam na odmoru ću odgoditi suradnju, ako sam uzela novce onda ću dovršiti suradnju bez obzira gdje sam, to je neka moja logika ,:) Iako se ne može suditi po izgledu niti po profilu Al pogled na jedno i drugo puno govori o osobi Daj Boze da dođe paket do mene, spremna sam zaboravit pretrpljenu traumu 😅
2023 11 20
Ako Vam je dala šifru od Tiska, tu si ju kopirajte: https:// lokator. tisak. hr/ PacketStatusForm.aspx?authToken=tisak (maknite razmake) Pa ćete vidjeti da li Vam je uopće poslan. Trebala bi se vidjeti i informacija da je paket vraćen pošiljatelju, ako gđa istinu govori.
2023 11 20
Evo profila: https://mojekrpice.hr/pinacolada1200-425802
2023 11 21
1 2