Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Kako postupiti?

Pozdravljam vas 🙋 Imam jednu situaciju. 21.11. objavila sam svoju MJ torbu. Odmah isti dan javlja mi se zena, zeli kupiti, posaljem joj slike sa doslovce svakog kutka torbe (sto mi nije problem!) ali od tog dana do danas, dakle 8 dana meni ona uplacuje iznos. Ja nemam puno povratnih, razumijem, ali ovo malo suradnji sto sam imala su sve bile bas mirno i lijepo odradene. Meni je neugodno zeni slat poruke i ispitivat hoce li ili nece. Ali svaki bogovetni dan je nesto. Imam puno empatije, i sama sam mama, radim puno, neki put zaista nemam vremena, no mislim da je ovo previse... Imam upita za torbu a sve nekako odlazem da ne ispadnem eto bezobrazna. Da napomenem, zena mi je ostavila svoje podatke za slanje taj isti prvi dan kad je rekla da ce je uzeti samo da joj poslikam torbu dodatno. Dobro pa nisam poslala..ima puno pozitivnih suradnji zato mi nije jasno. Ne bih jos prepisku stavljala, no cisto da znam kako se ponijeti u ovakvoj situaciji? hvala vam.
2023 11 29
Pošaljete gđi poruku da imate još zainteresiranih kupaca i da ćete , u slučaju da vam ona tijekom dana ne uplati, prodati torbu nekom drugom. Zatim odlučite hoćete li gđi ostaviti neutralnu zbog zavlačenja.
2023 11 29
Mozete pitati: Izvinite, Vi ste odustali od kupnje? Ili jednostavno ne pitajte nista i zaboravite na sve, i ako bas zelite ostavite neutralnu za uzimanje podataka... A ubuduce kada dajete podatke za uplatu napisite odmah da cekate 2 dana za uplatu, a nakon toga ako ne uplate krpica ide sljedecem kupcu. Tu smo svi da prodamo/ rijesimo stvari sto prije, tako da po meni je najbolje: Tko prvi uplati, njegovo je! 🙂 Nema rezervacija ni zavlacenja ..
2023 11 29
Tako kako je @gitadevi napisala, dajte neki rok i ako do tada ne uplati, prodajte dalje i gotovo. U današnje vrijeme internet bankarstva, revoluta i svih ostalih čuda, ako netko u tjedan dana ne smogne vremena uplatiti onda mu očito nije dovoljno stalo do toga. Da je odmah pitala da joj rezervirate do nekog datuma, onda okej, ali ovako je besmisleno čekati.
2023 11 29
Hvala vam puno!!
2023 11 29
Prodajte dalje ako možete. A ako slučajno u međuvremenu uplati, vratite ženi novce i to je to.
2023 11 29
Treba unaprijed najaviti kada se može uplatiti, ja nemam ebanking i uvjek kažem kada će biti uplaćeno. Ovo je malo bedasto, al opet, treba to sve s taktom riješiti da netko ne naše razlog da plane bezveze, ljudi danas to samo čekaju...
2023 11 29
Imala sam ja jednu koja i je uplatila nakon mjesec dana čekanja :-) A šta reći treba se dogovorit rok uplate i to je to...
2023 11 29
To je čisto odugovlačenje i to si njih puno ovdje uzima za pravo...ona sad vjerojatno čeka plaću 1.12. Morate joj se javiti i nek se izjasni točno kupuje ili ne i prodajete dalje 😊
2023 11 29
Hvala vam i mislila sam sve to tako negdje napraviti , ali opet sloziti cu se da ljudi samo jedva cekaju neki razlog da planu. I meni je palo na pamet da nije mozda placa u pitanju, ali opet, 2 su korisnice kupile od mene artikle i rezervirale puno dana prije i sve je bilo ok, ovako danas cu, sutra cu nema smisla. Ispadam budala, a sve jer eto imam razumijevanja. Hvala jos jednom na savjetima, i za ubuduce ce mi koristiti.
2023 11 29
Vi kao prodavač morate pitati. Nemojte se ustručavati. A na njoj je da odgovori.
2023 11 30
Mozda je platila preko trustapa a ne na racun
2023 11 30
> Desinićka: > Mozda je platila preko trustapa a ne na racun nije uplaceno vec me je izvozano svaki dan ce uplatiti, pa svaki dan neki problem bude.
2023 11 30
Pretpostavljam da se radi o korisnici koja torbu ima u omiljenima i ima 9 negativnih ocjena zbog zavlačenja s rezervacijama? Uz davanje podataka je dobro napomenuti kupcu koliko dana se čeka na uplatu i nakon isteka tog roka možete artikl prodati idućem kupcu. Za ovo joj možete ostaviti neutralnu ocjenu, ali ne vidim neke svrhe jer ne bih rekla da ocjene, kao ni dogovore, doživljava imalo ozbiljno.
2023 11 30
Ma ovo je postalo gadljivo iskreno ovdje Posalju upit i nista 5 dana…dode mi da sve artikle izbrisem i vise nebudem aktivna ovdje Niti dobar dan niti dovidenja Gdje je nestala ljudskost opcenito
2023 11 30
1 2