Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Tko koristi Revolut?

Pozdrav svima! U 8. mjesecu sam napravila profil na krpicama, većinom radi prodaje robice koju ne nosim, i dosta sam toga i prodala. U početku sam svakome pisala "Ako imate Revolut, moj kod je @blabla, ako ne, evo bankovnih podataka: bla bla" Mislim da od prvih desetak djevojaka koje su nešto kupile od mene, nijedna nije imala Revolut. Onda sam, da ne kompliciram, prestala uopće spominjati Revolut i sada direktno šaljem bankovne podatke. Ali istovremeno mi je žao, jer je s Revolutom sve tako brzo i jednostavno, dok uplate na račun ne dolaze vikendom, ne dolaze iza 15h radnim danom i ponekad novac sjedne tek dan nakon uplate. Ima li ovdje još tko da koristi Revolut? Kada netko nešto kupuje od vas, nudite li da vam uplati na Revolut ili, kao ja, samo šaljete IBAN?
2023 12 02
Ja sam si skinula aplikaciju ali nikako da kreiram racun 🙈 mislim preci na revolut, cisto zato jer nema naknade za placanje. Ne znam sto bi s krpicama. Vjerojatno bi pitala zele li placanje preko revoluta ili racuna. Iako ce vecina vjerojatno odabrati racun.
2023 12 02
> Desinićka: > Ja sam si skinula aplikaciju ali nikako da kreiram racun 🙈 mislim preci na revolut, cisto zato jer nema naknade za placanje Definitivno napravi, jako ga preporučujem! Uštedila sam dosta novaca na plaćanju stanarine svaki mjesec dok sam živjela u Italiji. Tamo je naknada za transakciju bila 2.25 eur 😵‍💫
2023 12 02
To je dobra stvar, nadam se da nece uvesti kasnije naknade za placanje. Nema nikakve naknade za vodjenje racuna?
2023 12 02
> Desinićka: > To je dobra stvar, nadam se da nece uvesti kasnije naknade za placanje. Nema nikakve naknade za vodjenje racuna? Imaju opcije za različite razine premium planova koji se plaćaju, ali ovaj standardni je skroz besplatan. Jedino što se plaća je dostava fizičke kartice, jednokratno možda 6-7€
2023 12 02
Ja koristim Revolut već nekoliko godina jer sam dosta putovala prije, pa mi je jednostavnije bilo koristiti to nego karticu svoje banke di bi uvijek oderali na konverziji. Mislila sam da ću prelaskom na euro vratiti se na korištenje hrvatske banke, ali nije se dogodilo ,:) Sve automatski što dobijem i imam držim na Revolutu. Mislim da su tu ljudi skeptični prema tome jer su generalno... skeptični :') Kada god dođe u priču kakva mi je to roza kartica, koja je banka, odmah padne neki komentar da zvuči kao prevara i da ću jednom ostati bez svih para :') Tako da ni ne postavljam pitanje tu korite li Revolut, dam IBAN hrvatskog računa i to je to. Revolut koristim ponekad kada kupujem igrice za PS, ta ekipa recimo koristi dosta često.
2023 12 02
Nisam preko revolta, ali jednom sam imala suradnju s Keks Pay-om....isto je super jednostavno, bez ikakvih naknada i sve je besplatno, pa i dostava fizicke kartice 😊
2023 12 02
Koristim i govorim ljudima u oglasima i uživo poznanicima da ga imam, ali svi ignoriraju i imaju facu kao da ću ih prevariti 🙄 pa sam odustala. Jednom mi za neku oglas došao dečko ispred zgrade, izađen na parking, dam mu predmet, on: vidio sam da imate revolut, ja u šoku 😁 izvadio mob, uplatio na revolut, iste sekunde prošla transakcija. Najbolje ikad 😁 Šteta što je bio samo taj jedan slučaj!
2023 12 02
Imam Revolut koji koristim za internet plaćanja, a planiram uzeti i Aircash
2023 12 03
Jel i dalje ima opcija da se moze kreirati profil preko necijeg linka pa taj dobije odredjeni iznos (i koliko?)
2023 12 03
> Desinićka: > Jel i dalje ima opcija da se moze kreirati profil preko necijeg linka pa taj dobije odredjeni iznos (i koliko?) Ima, trenutno je 40 eura ali ističe za 2 dana. Vjerojatno će nakon toga obnoviti ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/05b0cf18ff226fcf70d5e14a190afc23.jpg)
2023 12 03
Da, to je uglavnom uvijek aktivno, samo se mijenjaju datumi. Npr. meni je sada to aktivno još 2 dana. Ne znam ako je svima isti taj datum i iznos jer se meni zna mijenjati, npr. prošle godine mi je par tjedana bila "nagrada" 800-900kn.
2023 12 03
Volim i Revolut i Keks jer MRZIM plaćati naknade... od računa do parkinga do prebacivanja novaca... Na poslu je super kad netko ide po hranu da se ne kusuramo :D I da, 40 eura navodno još 2 dana samo, ali svako malo izbace neku "nagradu"
2023 12 03
Na uvijek uplacujem na krpicama preko revoluta. U slučaju da me netko prevari puno je lakše vratiti novce, blokirati karticu itd
2023 12 03
> Desinićka: > Jel i dalje ima opcija da se moze kreirati profil preko necijeg linka pa taj dobije odredjeni iznos (i koliko?) Mislim da je 40 eura za oboje
2023 12 03
1 2