Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Zara -Osijek ili Zadar

Pozdrav Ima li koja krpicarka koja bi mi kupila nešto u Zari? Hlače imaju samo još u Zadru i Osijeku u mojoj veličini. Na webu također nemaju. Platim proviziju po dogovoru.
2023 12 07
Pozdraav, Ako vam se nitko nije javio, mogu pogledati u Osijeku. Nikakva provizija nije potrebna, rado ću vam kupiti i poslati ukoliko imaju to sto trazite☺️
2023 12 07
> ena763: > Pozdraav, > Ako vam se nitko nije javio, mogu pogledati u Osijeku. Nikakva provizija nije potrebna, rado ću vam kupiti i poslati ukoliko imaju to sto trazite☺️ Jako lijepa gesta, drago mi je tako nešto pročitati da su ljudi nekad spemni napraviti nešto za druge bez tog novcaaaaa. ena763 jako lijepo od Vas. Svako dobro Vam od srca. :D
2023 12 07
> ena763: > Pozdraav, > Ako vam se nitko nije javio, mogu pogledati u Osijeku. Nikakva provizija nije potrebna, rado ću vam kupiti i poslati ukoliko imaju to sto trazite☺️ Poslala sam poruku. Hvala !!!❤️
2023 12 08
> maremarenda: > > ena763: > > Pozdraav, > > Ako vam se nitko nije javio, mogu pogledati u Osijeku. Nikakva provizija nije potrebna, rado ću vam kupiti i poslati ukoliko imaju to sto trazite☺️ > Jako lijepa gesta, drago mi je tako nešto pročitati da su ljudi nekad spemni napraviti nešto za druge bez tog novcaaaaa. > ena763 jako lijepo od Vas. > Svako dobro Vam od srca. :D Istina. Malo je još da netko želi nešto učiniti lijepo ! ❤️
2023 12 08
Ena763 od srca hvala na svemu !!! zdravkaV također hvala što ste se javili i ponudili pomoć <3 <3 <3
2023 12 10
> maremarenda: > > ena763: > > Pozdraav, > > Ako vam se nitko nije javio, mogu pogledati u Osijeku. Nikakva provizija nije potrebna, rado ću vam kupiti i poslati ukoliko imaju to sto trazite☺️ > Jako lijepa gesta, drago mi je tako nešto pročitati da su ljudi nekad spemni napraviti nešto za druge bez tog novcaaaaa. > ena763 jako lijepo od Vas. > Svako dobro Vam od srca. :D Moram iskreno reći da sam prije nekoliko godina tražila mami poklon za Božić, radilo se o suknji iz Zare koja je bila dostupna jedino u Split. Ne bi ja bila dijete koje nije pretražilo cijelu Hrvatsku i onda naišla na jednu predivnu korisnicu upravo mojih krpica koja mi je bez ikakve naknade, iako sam ja inzistirala na istome. Obećala sam sama sebi nakon toga da ću kad god budem u prilici postupiti isto! Lijep pozdrav svima iz Osijeka :")
2023 12 10
Predivno!!!! ❤️ dobro se dobrim vraća. ❤️❤️
2023 12 10
> karlashop: > Predivno!!!! ❤️ dobro se dobrim vraća. ❤️❤️ Predivno je kad to čovjek shvati i u skladu s tim živi daleko je ljepše. Pozdrav i svako dobro i jednoj i drugoj. <3 <3 <3
2023 12 10
Mojekrpice su zajednica u kojoj možete prodavati, kupovati i mijenjati odjeću
Kupi - Prodaj

Nema naknade za prodaju.

100% zaštita kupca.

Više informacija