Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Koji vam je najtrajniji parfem iz drogerijskih trgovina?

Drage cure, tražim ženski drogerijski parfem koji je najtrajniji (u smislu da se osjeti i da doslovno traje cijeli dan), da li imate kakve preporuke? Note nisu bitne, samo da nije kao Chanel 5 (ne volim ga)
2023 12 08
Na meni najtrajniji ovi ispod, svi više od 8 sati, ali svakome je različito pa je ipak bolje prvo isprobati :") Dolce&Gabbana Devotion Jil Sander Sun Sarah Jessica Parker Lovely Roberto Cavalli Nero Assoluto Givenchy Eau de Parfum Signature Montblanc
2023 12 08
Potvrđujem za Jil Sander Sun, ako volite vaniliju. Jutros sam stavila YSL Libre jednu kapljicu na vrat, još ga osjećam iako se uglavnom na parfeme naviknem pa ih ne osjetim. Bio mi je dugotrajan i Calvin Klein Eternity.
2023 12 08
Kenzo jungle
2023 12 08
Gucci Guilty
2023 12 09
Danas mi je stigao Lataffa Raghba, cudo jedno koliko se dugo osjeti, a cijena je 18e na notinu
2023 12 09
Definitivno "Ariana Grande - Thank-u next". Ne samo da ćete Vi mirišati nego i sve oko vas. Miris ostaje na Vama dokle se god ne otiširate.
2023 12 09
Ovisi kakve note volite... Što se same dugotrajnosti tiče, meni je super Lancome tresor, Versace crystal noir i Chloe nomade.
2023 12 10
YSL Libre :) meni traje cijeli dan, a kosa mirise sve do pranja.
2023 12 11
Hvala vam puno zasada :")
2023 12 11
Probajte i Armaf Club de Nuit. Ja sam se ugodno iznenadila koliko traje. Probala sam nekoliko puta tester nanijeti na rukav kaputa. Miris se zadržao po 2-3 dana što me i potaknulo da ga kupim.
2023 12 19
Lerbolario Iris ✨
2023 12 22
Chogan parfemi su zaista jako trazeni , dugo traju i cijenovno su niži. Ima 140 parfema u ponudi a prije kupnje možete naručiti tester. Lider sam u Choganu i mogu reći da se svi kupci vraćaju , kupuju parfeme za poklon. Ima i gel i krema za tijelo u istom mirisu. Ne svi ,ali većina da. Mozda vam se čini da Chogan iskače iz paštete ali s razlogom je tako.
2024 01 02
Ysl libre preporucam! Takoder i Fame od Paco Rabanne svaka preporuka po trajnosti :)
2024 01 06
> Jele30: > Chogan parfemi su zaista jako trazeni , dugo traju i cijenovno su niži. Ima 140 parfema u ponudi a prije kupnje možete naručiti tester. > Lider sam u Choganu i mogu reći da se svi kupci vraćaju , kupuju parfeme za poklon. Ima i gel i krema za tijelo u istom mirisu. Ne svi ,ali većina da. > Mozda vam se čini da Chogan iskače iz paštete ali s razlogom je tako. Meni se cini da ih nitko na krpicama ne spominje osim vas. 😀
2024 01 06
1 2