Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Jel moguće da netko laže o ovakvim stvarima?

Ma dno dna.
2023 12 31
Žalosno.
2023 12 31
> sanjaurban: > Urbanica zna i kickove izvodit. Urbanica je opasna. Rezimiram ovu godinu, malo preslagujem događaje, ljude i njihove postupke. Imam 3 zaključka: > 1. Tko visoko leti nisko pada > 2. Kad ti netko ne sjedne na prvu ne trudi se, uzaludno je > 3. Treba spljuskat 3 osobe da se otrijezne, tako je. Nema drugog rješenja za njih Baš tako :D
2023 12 31
Bože dragi...ma više me ništa ne može iznenaditi,nažalost...
2024 01 01
Stvari su ipak SAMO STVARI,A LJUDSKI ŽIVOTI SU NESTO DRUGO.SAMO OSOBA KOJA NIJE BILA U SITUACIJI DA JOJ PROLAZI ZIVOT PRED OCIMA MOZE IZVALITI GLUPOST "MAJKI I DJECA ZASTICENI BOLJE OD LICKIH MEDVJEDA".ZATO I HRVATSKA FUNKCIONIRA OVAKO .
2024 01 01
> Zanely: > Stvari su ipak SAMO STVARI,A LJUDSKI ŽIVOTI SU NESTO DRUGO.SAMO OSOBA KOJA NIJE BILA U SITUACIJI DA JOJ PROLAZI ZIVOT PRED OCIMA MOZE IZVALITI GLUPOST "MAJKI I DJECA ZASTICENI BOLJE OD LICKIH MEDVJEDA".ZATO I HRVATSKA FUNKCIONIRA OVAKO . Ako ste već došli potpaljivati vatru, mogli ste barem pročitati cijelu temu. Autorica je rekla da je bila u toj situaciji i da je u njenom slučaju majka rekla da su bile zaštićene ko lički medvjedi. Nažalost nije svima tako, ali ima pravo govoriti o svom iskustvu. Također se ispostavilo da je cura s kojom je imala suradnju lagala. Da vas netko radi budalom sumnjam da bi ste po forumima bacali floskule tipa "stvari su ipak samo stvari", ako bi onda znamo zašto mojekrpice funkcioniraju ovako.
2024 01 01
> meowzz: > > Zanely: > > Stvari su ipak SAMO STVARI,A LJUDSKI ŽIVOTI SU NESTO DRUGO.SAMO OSOBA KOJA NIJE BILA U SITUACIJI DA JOJ PROLAZI ZIVOT PRED OCIMA MOZE IZVALITI GLUPOST "MAJKI I DJECA ZASTICENI BOLJE OD LICKIH MEDVJEDA".ZATO I HRVATSKA FUNKCIONIRA OVAKO . > Ako ste već došli potpaljivati vatru, mogli ste barem pročitati cijelu temu. Autorica je rekla da je bila u toj situaciji i da je u njenom slučaju majka rekla da su bile zaštićene ko lički medvjedi. Nažalost nije svima tako, ali ima pravo govoriti o svom iskustvu. > Također se ispostavilo da je cura s kojom je imala suradnju lagala. > Da vas netko radi budalom sumnjam da bi ste po forumima bacali floskule tipa "stvari su ipak samo stvari", ako bi onda znamo zašto mojekrpice funkcioniraju ovako. 🫶🏻
2024 01 02
> meowzz: > > Zanely: > > Stvari su ipak SAMO STVARI,A LJUDSKI ŽIVOTI SU NESTO DRUGO.SAMO OSOBA KOJA NIJE BILA U SITUACIJI DA JOJ PROLAZI ZIVOT PRED OCIMA MOZE IZVALITI GLUPOST "MAJKI I DJECA ZASTICENI BOLJE OD LICKIH MEDVJEDA".ZATO I HRVATSKA FUNKCIONIRA OVAKO . > Ako ste već došli potpaljivati vatru, mogli ste barem pročitati cijelu temu. Autorica je rekla da je bila u toj situaciji i da je u njenom slučaju majka rekla da su bile zaštićene ko lički medvjedi. Nažalost nije svima tako, ali ima pravo govoriti o svom iskustvu. > Također se ispostavilo da je cura s kojom je imala suradnju lagala. > Da vas netko radi budalom sumnjam da bi ste po forumima bacali floskule tipa "stvari su ipak samo stvari", ako bi onda znamo zašto mojekrpice funkcioniraju ovako. Moram se opet osvrnuti na ovu temu , nije bila zaštićena kao "lički medvjed" već su policija i službe odradile svoj posao kako trebaju i što im je dužnost, a ovu drugu gospođu što napadate da " potpaljuje vatru" ja nisam doživjela tako već je žena rekla da su stvari samo stvari a ljudski životi nešto drugo sa čim se isto slažem. Majke i djeca su svetinja. :D E sad druga je stvar što netko laže, izmišlja i što sve ne da dođe do svog cilja to je za svaku osudu. Toliko o tome.
2024 01 04
A glavno pitanje svih pitanje jeste li uspjeli išta riješiti sa tom osobom s obzirom na ovo sve? jer niti je blokirana niti se što dogodilo osim negativne, ako niste ipak bi trebalo blokirati taj profil da netko drugi ne prođe tako.?????????
2024 01 04
> maremarenda: > A glavno pitanje svih pitanje jeste li uspjeli išta riješiti sa tom osobom s obzirom na ovo sve? jer niti je blokirana niti se što dogodilo osim negativne, ako niste ipak bi trebalo blokirati taj profil da netko drugi ne prođe tako.????????? Hvala vam STO STE SHVATILI STO JE PJESNIK HTIO RECI💜💜💜💜💜
2024 01 04
> maremarenda: > A glavno pitanje svih pitanje jeste li uspjeli išta riješiti sa tom osobom s obzirom na ovo sve? jer niti je blokirana niti se što dogodilo osim negativne, ako niste ipak bi trebalo blokirati taj profil da netko drugi ne prođe tako.????????? Dotična se više ne javlja, ne odgovara na poruke i pozive. Prijavljena je adminima te je blokirana i napravljena je nova tema s imenom i prezimenom gospođe tako da se vidi javno Ne znam što se još može napraviti?
2024 01 04
A sad znamo znači nejavlja se , zaboravite to i idemo dalje , samo neznam i ne mogu shvatiti kako ta osoba funkcionira u stvarnom životu sa djecom ili djetetom ili što je već tu posrijedi. To su pojedinačni slučajevi idemo dalje s ovim predivnim ženama. Svako dobro i da Vam se slično više nikad ne dogodi. :D Sretno!!!!!!!!!!
2024 01 04
Zao mi je zbog vase situacije, evo ja sam se danas neugodno iznenadila kad mi je korisnica koja mi je prije god dana prodala ofucane japanke danas ostavila negativnu ocjenu jer sam ja ostavila njoj posto nije htjela izvrsiti povrat. Nakon godinu dana! Zalosno je koliko poremecenih zena ima na ovoj stranici. Nadam se da ce adminka reagirati..
2024 01 04
> PetraRuzic: Ova tvoja je neka svjetska putnica, lol! Zanimljivi profili ljudi, od samoprozvanih korisnica sigurnih kuća do prodavačica ofucanih 'samo stvari' iz čijih perspektiva suradnje završavaju u trenutku primanja nofca na račun. Ili nakon godinu i nekoliko mjeseci, ni sama sirota ne zna... Ah, ništa novog, nažalost...
2024 01 04
Ništa, onda nastavljamo dalje i veselimo se novim suradnjama🥲😁 Hvala svima na sudjelovanju u temi i želim vam svima puno sreće u novoj godini 🩷
2024 01 05