Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Jel moguće da netko laže o ovakvim stvarima?

Joj dajte molim vas neka pokretačica izbriše ovu temu. I sama sam prolazila kroz takvu situaciju tako da mi je strašno nelagodno ovo uopće čitati. I ne, niti djeca niti žene žrtve zlostavljanja nisu zaštićene. Hvala Bogu i na drugačijim iskustvima, no bojim se da su još uvijek u manjini. Uopće mi je nebitno da li je prevara ili ne, mogu Vam ja poslati bilo što sa svojeg profila umjesto gospođe, ili ako ništa ne nađete izvršiti uplatu . lp
2023 12 20
> maremarenda: > Niste mi odgovorili gdje to vidite da su kod nas djeca zaštićena kao "lički medvjed" jako me zanima Vaše mišljenje :'( > Kad tako govorite da čujemo to mišljenje kako.???????? Poštovana, odgovorila sam ovdje ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/723954bbfd93bfdcb1955aacbe2045db.jpg)
2023 12 20
Evo sada smo jedna korisnica i ja došle do zaključka da se radi o prijevari Javila joj se ona i javila sam se ja s maminog profila. Na obje poruke je odgovorila da može poslati do petka. 🥲🥲 Nažalost, ima i takvih ljudi na našim krpicama. Nadam se da će dotična vidjeti ovu temu.
2023 12 20
> MilaDraga: > Joj dajte molim vas neka pokretačica izbriše ovu temu. I sama sam prolazila kroz takvu situaciju tako da mi je strašno nelagodno ovo uopće čitati. > I ne, niti djeca niti žene žrtve zlostavljanja nisu zaštićene. > Hvala Bogu i na drugačijim iskustvima, no bojim se da su još uvijek u manjini. > Uopće mi je nebitno da li je prevara ili ne, mogu Vam ja poslati bilo što sa svojeg profila umjesto gospođe, ili ako ništa ne nađete izvršiti uplatu . > lp Hvala na velikodušnoj ponudi, ali to ne dolazi u obzir jer nije stvar u novcu :) Dotična će ili vratiti moje stvari ili poslati tenisice ili ići na crnu listu
2023 12 20
> Sunshine27: > Evo sada smo jedna korisnica i ja došle do zaključka da se radi o prijevari > Javila joj se ona i javila sam se ja s maminog profila. > Na obje poruke je odgovorila da može poslati do petka. 🥲🥲 > Nažalost, ima i takvih ljudi na našim krpicama. > Nadam se da će dotična vidjeti ovu temu. ja ne mogu vjerovati da netko može izmisliti sigurnu kuću (?!) i sve te grozne stvari, samo da ne bi morao vratiti paket... baš me zanima koja je vrijednost te robe što se slali?
2023 12 21
Sada bih se javila njenom mužu i screenala sve poruke da vidi s kakvom vješticom živi. Fuj.
2023 12 21
😵‍💫 ajooooj ….
2023 12 21
Odvratno.. javno ime i prezime napisite, otvorite novu temu i napisite sve sto je napravila, ovo je tako odvratno od nje, koristit takve price kao izliku??? Nemam rijeci, dno dna.
2023 12 21
Koja je to žena???
2023 12 21
Ja sam još onaj naivac...koji traži neki razlog da se možda nešto stvarno dogodilo
2023 12 21
A očito griješim, tko će znati
2023 12 21
Može negativna ocjena kao upozorenje za buduće kupce koji će se sažaliti nad njom kad im ne pošalje paket jer ju muž zlostavlja?
2023 12 22
Uh, baš sam mislila da bi nažalost mogao biti i taj scenarij. Čim je sestru uvela u priču postalo je sumnjivije... Uhf... Zaslužuje barem negativnu i profil javno ovdje.
2023 12 22
> teehee: > Uh, baš sam mislila da bi nažalost mogao biti i taj scenarij. Čim je sestru uvela u priču postalo je sumnjivije... > Uhf... Zaslužuje barem negativnu i profil javno ovdje. I ja sam prvo pomislila da nešto ne štima. Nekako si mislim da poštena osoba ne bi preuzela tuđi paket, a da pritom ne zna može li svoj uopće poslati. Kao što je imala vremena odgovoriti, tako je mogla natipkati par riječi da se zahvaljuje, ne može obaviti slanje i da je zbog toga bolje da se paket vrati natrag.
2023 12 23
> COKOLADA123: > Ja sam još onaj naivac...koji traži neki razlog da se možda nešto stvarno dogodilo Meni je najgore kad mi netko namjerno želi prouzročiti grižnju savjesti. Neki dan me zaustavi žena na ulici, gura mi papir ispred nosa i pokazuje svoju osobnu i traži me da joj pomognem za njeno bolesno dijete. Kako je to bilo sve na brzinu, nisam ništa uspjela pročitati, čula sam samo da je za bolesno dijete. Ništa nisam ni imala kod sebe, jer sam tek izašla iz auta od kolegice da samo nešto ostavim na ulazu jedne zgrade. Lijepo sam joj rekla da stvarno nemam ništa kod sebe i da mi može ostaviti svoje ime, broj i adresu, pa da se čujemo što joj sve treba i dovezli bi joj. Ma ništa, žena se okrenula bez ikakvog komentara i pobjegla u drugu ulicu.
2023 12 23