Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Jel moguće da netko laže o ovakvim stvarima?

Tu smo sad otišli predaleko... Ni majke niti djeca nisu osobito zaštićena. Zakoni u tom sektoru su prilično loši, a njihova provedba još gora... U svakom slučaju, ne znam bi li bilo bolje da laže ili ne... Možda bi bilo manje loše da osoba laže o toj situaciji, ispala bi *samo* govno. Ukoliko ne bi lagala, tada bi bila u govnima. Popriličnim, nažalost.
2023 12 17
> maremarenda: > > Sunshine27: > > Hvala na savjetu, probala sam s maminog profila pa ćemo vidjeti :) > > Inače, koliko ja znam, majke s djecom u Hrvatskoj su zaštićene bolje od ličkog medvjeda. Prije bi oca nasilnika izbacili iz kuće nego njih dvoje - tim više što ima sudsku zabranu prilaska. Ne znam mjenja li se situacija ako nekretnina / dom glasi na nasilnika, al mislim da to ne bi trebalo mjenjati situaciju pošto su, pretpostavljam, oboje prijavljeni na toj adresi skupa s djetetom te oboje uvažuju jednako pravo na ostanak u vlastitu domu > Da je bar tako , volila bih više od ičega ali nije, neznam gdje na kojem području to vidite navedite primjere, obično tako govorimo za nekoga tko stvarno prolazi kako hoće a ne kako smije., u žargonu kažemo zaštićen je kao lički medvjed. > Djeca definitivno nisu. > Navedite primjere. iz kojih ste donijeli takav zaključak. > Jeste li Vi majka i to me zanima, mislim da niste a ispravite me i recite neki primjer gdje je Vaše dijete bilo zaštićeno kao "lički medvjed". Imam jedino svoj primjer gdje smo moja majka i ja bile zaštićene kada nas je otac nasilnik napado. Njega su odveli, a mi smo ostale u našem domu na sigurnom. Usporedba s ličkim medvjedom nije bila sarkastična već sam mislila doslovno (tako je moja majka znala reć pa sam se koristila istim izrazom) Uglavnom žena će mi vratiti moj paket nazad, tako kaže
2023 12 18
> teehee: > Tu smo sad otišli predaleko... Ni majke niti djeca nisu osobito zaštićena. Zakoni u tom sektoru su prilično loši, a njihova provedba još gora... > U svakom slučaju, ne znam bi li bilo bolje da laže ili ne... Možda bi bilo manje loše da osoba laže o toj situaciji, ispala bi *samo* govno. Ukoliko ne bi lagala, tada bi bila u govnima. Popriličnim, nažalost. Upravo to
2023 12 18
![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/368fcebcae3a3f0fb6844f463f5f263d.jpg)
2023 12 18
Hm... Na onaj drugi profil s kojeg si poslala upit nije ništa odgovorila? Vidjet ćeš kad ti dođe paket... Imali smo ovdje puno sestara koje su se navodno javljale s profila tako da i dalje znaš koliko si i prije znala. No, iz nekog razloga mislim da ima istine u tome. Ne znam, možda se varam. Ah... Teško...
2023 12 18
> teehee: > Hm... > Na onaj drugi profil s kojeg si poslala upit nije ništa odgovorila? > Vidjet ćeš kad ti dođe paket... > Imali smo ovdje puno sestara koje su se navodno javljale s profila tako da i dalje znaš koliko si i prije znala. > No, iz nekog razloga mislim da ima istine u tome. Ne znam, možda se varam. > Ah... Teško... Odgovorila je u smislu recite, dostupno je, al nisam se javila za tenke nego za nešto drugo, no pretpostavljam da joj je sva roba u toj kući.. ne znam više što misliti o svemu
2023 12 18
pa recite koji je to profil pa da netko od nas pošalje upit...
2023 12 18
Već je poslano, čekamo odgovor 😁
2023 12 18
Jako teška tema i uopće ne bih išla istraživati dali govori ili ne govori istinu I nije mi uopće za ovako javno stavljati Možete pričekati Ja bi cekala koliko treba ili samo napišite ako Vam se neda čekati da Vam pošalje Vas paket natrag i stvar riješena Inače nisam neka forumasica ali eto da se oglasim Lp
2023 12 19
Ako ste joj slali na tisak Onda imate možda br mobitela Pa možda najbolje da joj samo pošaljete poruku Da vam je zao radi cijele situacije,ali da kad će biti u mogućnosti prvom prilikom samo vrati vas paket nazad i to je to..
2023 12 19
> maremarenda: > > Sunshine27: > > Hvala na savjetu, probala sam s maminog profila pa ćemo vidjeti :) > > Inače, koliko ja znam, majke s djecom u Hrvatskoj su zaštićene bolje od ličkog medvjeda. Prije bi oca nasilnika izbacili iz kuće nego njih dvoje - tim više što ima sudsku zabranu prilaska. Ne znam mjenja li se situacija ako nekretnina / dom glasi na nasilnika, al mislim da to ne bi trebalo mjenjati situaciju pošto su, pretpostavljam, oboje prijavljeni na toj adresi skupa s djetetom te oboje uvažuju jednako pravo na ostanak u vlastitu domu > Da je bar tako , volila bih više od ičega ali nije, neznam gdje na kojem području to vidite navedite primjere, obično tako govorimo za nekoga tko stvarno prolazi kako hoće a ne kako smije., u žargonu kažemo zaštićen je kao lički medvjed. > Djeca definitivno nisu. > Navedite primjere. iz kojih ste donijeli takav zaključak. > Jeste li Vi majka i to me zanima, mislim da niste a ispravite me i recite neki primjer gdje je Vaše dijete bilo zaštićeno kao "lički medvjed". Slažem se sa Vama... Ovdje su svi zaštićeni osim nas žena i djece
2023 12 19
> COKOLADA123: > Jako teška tema i uopće ne bih išla istraživati dali govori ili ne govori istinu > I nije mi uopće za ovako javno stavljati > Možete pričekati > Ja bi cekala koliko treba ili samo napišite ako Vam se neda čekati da Vam pošalje Vas paket natrag i stvar riješena > Inače nisam neka forumasica ali eto da se oglasim > Lp Iz tog razloga sam i precrtala njenu sliku i korisničko ime. Javno je objavljeno jer ja više ne znam što bi mislila o svemu pa me zanimalo mišljenje ostalih korisnika. Ne želim osuđivati ženu jer možda zaista je žrtva nasilja, ali isto tako ne želim ni da netko na taj način vara ljude - iako bi to u ovom kontekstu bilo generalno bolje
2023 12 19
Ne znam koji ne smisao slanja upita za druge stvari ako je prijevara u pitanju... pa vidi ovu temu, vidi sta planirate napraviti...
2023 12 19
Da, ako vam je dala za tisak broj mobitela, posaljite poruku, ako vam odgovori onda nije u sigurnoj kuci 99%
2023 12 19
Niste mi odgovorili gdje to vidite da su kod nas djeca zaštićena kao "lički medvjed" jako me zanima Vaše mišljenje :'( Kad tako govorite da čujemo to mišljenje kako.????????
2023 12 19