Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

Burma - kupnja u Bosni?

Drage zenice, da li je koja od Vas kupovala burme u Bosni? Ima li razlike po Vama po kvaliteti izmedju kupljenih tamo i kod nas? Mi smo nase kupili prije malo vise od godinu dana i vec nakon mjesec dana mozda i manje sam vidjela ogrebotine, sad nakon godinu dana je cijela izgrebana. Danas sam ju nosila na poliranje, je da se sjaji, ali se ogrebotine opet vide. :( ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/570245fa22d9851437030854c67ac8a0.jpg)
2024 01 15
Prijateljica ima, ali imala je tek svatove u 9 mjesecu pa su joj jos dobre. A mojoj kumi kupljene ovdje u hrv, isto se brzo ogrebale, svatovi bili u 6 mj, nosila ih vec na poliranje bas nedavno, ali nisu bile dublja ostecenja pa su sad kao nove. Jel u pitanju zlato? 😊
2024 01 16
Je, zlato je :)
2024 01 16
Kombinacija bijelog i zutog
2024 01 16
Nema nikakve razlike. Ča k naprotiv, u Bosni sam kupila debelu figaro ogrlicu, srebro. To se tolio sjaji i bijeli, a stajala je jako dugo nenošena. Mama ima prstenje iz Bosne i super su. Kupila sam kod nas u Zaksu zlatne glatke naušnice prije godinu dana i naravno da imaju crtice. To ne možete izbjeći! A i samo poliranje ne može maknuti ogrebotine. To mi je rekao vlasnik jedne privatne zlatare kod nas.
2024 01 20