Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

osvetničke povratne informacije

Pozdrav svima, ovim putem želim skrenuti pozornost na korisnicu nina_26x. S istom sam dogovorila primopredaju, na kojoj se dotična nije pojavila, a čak se ni nakon toga nije javila kako bi se opravdala ili ispričala. Posljednja poruka koju smo izmijenile privatno je moja u kojoj sam napisala da ju više ne mogu čekati i da odlazim. Pričekala sam nekoliko dana (jer možda se nešto desilo, jel), a tad sam joj ostavila negativnu povratnu informaciju jer takvo ponašanje i trošenje tuđeg vremena smatram krajnje bezobraznim. Od toga je prošlo nekoliko tjedana, kad stiže i meni negativna povratna u kojoj piše doslovno "loša ljubaznost gospođe". Prijavila sam to adminima i priložila preslike poruka iz kojih je vidljivo da ni u jednoj poruci nisam bila neljubazna te su admini njenu povratnu obrisali. Nekoliko dana nakon toga, osvane meni nova povratna u kojoj piše "roba u paketu je bila sva zgužvana". Dakle, čista laž, koja roba u kojem paketu?! Nikad se nismo ni našle. Ja sam prijavila i tu povratnu, ona je ponovno obrisana, a meni opet dolazi nova. Ovaj put mi dotična prijeti da će me prijaviti ako ne obrišem negativnu ocjenu s njenog profila jer "ona nije mogla doći, ali nije mi mogla odgovoriti niti se javiti jer su joj provalili u profil". Ni ne spominje svoje dosadašnje povratne u kojima je izmišljala samo da nešto napiše. Ja po starom prijavljujem adminima i to, obriše se i ta negativna i eto meni opet nove, ovaj put samo upitnik. Mislim dokle više, što treba učiniti da joj se profil blokira ili da se sankcionira na bilo koji način??? Ovo je prešlo sve granice, svaki put kad se njena ocjena obriše ona opet ostavi novu i tako valjda namjerava sve dok ja svoju ne obrišem. To ne mislim učiniti jer smatram da je moja negativna povratna opravdana, a pogotovo to smatram sad kad vidim o kakvoj se osobi radi.
2024 01 19
Naravno da ste opravdano ostavili negativnu, a admin bi ju trebao blokirati nakon toliko brisanja povratnih. S obzirom na ponašanje, ne bi me čudilo da otvori onda i novi profil pa s njega ostavlja opet, ali svakako je lakše blokirati člana nego brisati svaki dan povratnu.
2024 01 19
Meni ostaje jedno pitanje tu otvoreno, nisam imala problema ali dvije korisnice d kojima sam suradivala zale se na to. Navodno ako do suradnje ne dode nemoze se ostavljati negativna ocjena, isto tako na dosta profila procitam za uzimanje podataka pa nejavljanje ostavljam negativnu. E sad pitanje , bilo bi za Admina dali se moze ostavljati negativna ocjena ako do suradnje nije doslo, a bilo bi dobro i Vase misljenje, da dajem negativne onda bih ih puno podijelila jer mi se to cesce digodi ali mislim nista nemoze s mojim podacima a uvijek razmisljam ljudski da je tim osobama nesto iskrsnulo vaznije, naravno da bi bilo fer to javiti ali eto i to je faktor covjek.
2024 01 19
po meni uzimanje podataka i nejavljanje ne ide u isti kos kao i dogovaranje primopredaje i nedolazak na istu, iako se na prvu cini da je to isto. za primopredaju ja sam morala ici ranije s posla, doci na lokaciju koju je gospoda predlozila te sam tamo neko vrijeme stajala i cekala, a ona se nije pojavila. cak i da se nisam njoj prilagođavala, i dalje je to nepostovanje prema meni i prema mom vremenu. s druge strane, da se ona meni javila privatno i napisala da nije mogla doci iz bilo kojeg razloga, dogovorile bi se i ja bi svoju ocjenu obrisala. medutim ona se apsolutno nikad nije ispricala, vec je s opravdanjima krenula tek nakon sto su njene prethodne lazne ocjene (sto je vec drugi par rukava) bile obrisane, a usput je prijetila da ce prijaviti mene. svi smo mi ljudi i svakome od nas se moze dogoditi neka pogreska, ali ne moze se svakome dogoditi da namjerno laze i onda nakon sto admin obrise svaku njenu povratnu ona iz inata ide napisati novu.
2024 01 19
> sarabond008: > po meni uzimanje podataka i nejavljanje ne ide u isti kos kao i dogovaranje primopredaje i nedolazak na istu, iako se na prvu cini da je to isto. > za primopredaju ja sam morala ici ranije s posla, doci na lokaciju koju je gospoda predlozila te sam tamo neko vrijeme stajala i cekala, a ona se nije pojavila. cak i da se nisam njoj prilagođavala, i dalje je to nepostovanje prema meni i prema mom vremenu. > s druge strane, da se ona meni javila privatno i napisala da nije mogla doci iz bilo kojeg razloga, dogovorile bi se i ja bi svoju ocjenu obrisala. medutim ona se apsolutno nikad nije ispricala, vec je s opravdanjima krenula tek nakon sto su njene prethodne lazne ocjene (sto je vec drugi par rukava) bile obrisane, a usput je prijetila da ce prijaviti mene. > svi smo mi ljudi i svakome od nas se moze dogoditi neka pogreska, ali ne moze se svakome dogoditi da namjerno laze i onda nakon sto admin obrise svaku njenu povratnu ona iz inata ide napisati novu. Potpuno ste u pravu , to su dvije neusporedive stvari. Negativna koju ste vi ostavili je opravdana, a ponašanje korisnice Nina_26x presmiješno . Čak i ako bi adminka blokirala ovaj profil, osoba bi vjerovatno otvorila novi i s njega nastavila u istom revijskom tonu. Šta reći.....nastavite prijavljivati te negativne i valjda će guski jednom dosaditi ostavljati ih.
2024 01 19
> maremarenda: > Meni ostaje jedno pitanje tu otvoreno, nisam imala problema ali dvije korisnice d kojima sam suradivala zale se na to. > Navodno ako do suradnje ne dode nemoze se ostavljati negativna ocjena, isto tako na dosta profila procitam za uzimanje podataka pa nejavljanje ostavljam negativnu. > E sad pitanje , bilo bi za Admina dali se moze ostavljati negativna ocjena ako do suradnje nije doslo, a bilo bi dobro i Vase misljenje, da dajem negativne onda bih ih puno podijelila jer mi se to cesce digodi ali mislim nista nemoze s mojim podacima a uvijek razmisljam ljudski da je tim osobama nesto iskrsnulo vaznije, naravno da bi bilo fer to javiti ali eto i to je faktor covjek. Kako to uopće možete usporediti?
2024 01 19
Negativna je opravdana. I sama sam ostavljala, kad mi se, mozda 2 ili 3x nisu pojavile na dogovorenoj primopredaji. Nego sto je to nego dogovorena suradnja ? - pitanje za maremarendu. Pa drugi neka ubuduce odluce zele li se upustati u to. Da, bas su joj u profil provalili kad je trebala doc na primopredaju. Neki ovdje ne cijene vrijeme drugih. Plus, dogovarajte primopredaje ili na pola puta objema ili gdje Vama odgovara.
2024 01 19
Nisam imala namjeru to usporediti, vec onako priupitala Vase misljenje o tome, dakako da je ovo druga prica i sama se slazem s Vama. Mozda sam za ovo trebala drugu temu., a nekoga vozati tako to je za svaku osudu. Ovo je slucaj gdje zena ostavi korisnici negativnu a njoj kaze ti meni nemozes jer nije doslo do suradnje. Da to je za drugu temu, a u ovoj se u potpunosti slazem s Vama.
2024 01 19
Vasa prica je nesto drugo nadam se da ce Vam to rijesiti, dok o ovome o cemu sam ja pisala je druga prica mozda joj nije bilo mjesto tu. Jako je tesko kad naletite na ljude koji su spremni na svasta da bi dosli do svog cilja i sebe opravdali. Nadam se da cete uspjeti rijesiti to s Adminom.
2024 01 19
Ovo je za negativnu, a javite ponovno adminki da vasu obrise.
2024 01 19
evo, moja je obrisana. u iscekivanju nove :') :')
2024 01 19
Ja ne vidim uopće tu negativnu iako stoji da imaš jednu🤔🤔🤔 Ma, čini mi se da iskusne krpičarke s puno suradnji imaju puno više tolerancije, kaj ste vi sa 500 i više suradnji sve doživjele, oguglale na sve, a ova s pet suradnji se našla "tražiti neku svoju pravdu"... Neka ona samo kelji negativne pa će se jedno jutro probudit blokirana
2024 01 19
> maremarenda: > Meni ostaje jedno pitanje tu otvoreno, nisam imala problema ali dvije korisnice d kojima sam suradivala zale se na to. > Navodno ako do suradnje ne dode nemoze se ostavljati negativna ocjena, isto tako na dosta profila procitam za uzimanje podataka pa nejavljanje ostavljam negativnu. > E sad pitanje , bilo bi za Admina dali se moze ostavljati negativna ocjena ako do suradnje nije doslo, a bilo bi dobro i Vase misljenje, da dajem negativne onda bih ih puno podijelila jer mi se to cesce digodi ali mislim nista nemoze s mojim podacima a uvijek razmisljam ljudski da je tim osobama nesto iskrsnulo vaznije, naravno da bi bilo fer to javiti ali eto i to je faktor covjek. Iskreno slazem se sa korisnicama. Primopredaja, tj dogovaranje primopredaje je suradnja. To je isto i kao kada posaljes paket i osoba ga ne preuzme pa bude problema, isto je tako. Sara je odvojila i svoje vrijeme i novac, pokusala uruciti paket i druga strana ju je pustila da visi na cjedilu koliko vremena, tj nije ''podigla'' paket koji joj se isao uruciti. Sto se tice negativne, ne znam vise sto admini rade, nista sto trebaju. Prije se blokirao profil instantno cim ostavi tu drugu negativnu jer ide i protiv korisnica, i stranice i admina. Ovo je za cisti blok, opcenito te ''osvetnicke'' negativne treba sankcionirati. Imala sam davno jednu suradnju u kojoj sam dobila iskidanu majicu, i javljeno je odmah prvi dan te cura nije htjela raditi povrat i nakon moje negativne mi je ostavila svoju kako njoj pise da nema povrata, da kako sam bezobrazna... Nakon toga admin je obrisao njenu i ona mi je opet priljepila istu, te nakon cega mi se admin javlja nek ja obrisem svoju negativnu pa ce i korisnica, sto sam i napravila jer sam nazalost imala samo 3-4 povratne.... Sada bih vodila bitku dok adminka nesto ne poduzme jer ovo vise nema smisla da adminke rade kako se ustanu taj dan, ili koji profil im je drag itd.
2024 01 19
Ja sam isto ostavila neutralnu za uzimanje podataka jer sam racunala da je to po pravilima krpica, dok je meni gospodja odmah ostavila negativnu…moja je negativna izbrisana jer je sve jasno ko dan iz prepiske, ali je i njoj izbrisana neutralna… Pa me zanima zasto postoje pravila, ako admin isto ne postuje…i zasto admin ne odgovara na poruke, prvi put sam se susrela s istim pa mi nije jasno ako trazim objašnjenje za nešto zašto nema odgovora nikakvog…
2024 01 19
> MateaMojeKrpice: > Ja sam isto ostavila neutralnu za uzimanje podataka jer sam racunala da je to po pravilima krpica, dok je meni gospodja odmah ostavila negativnu…moja je negativna izbrisana jer je sve jasno ko dan iz prepiske, ali je i njoj izbrisana neutralna… > Pa me zanima zasto postoje pravila, ako admin isto ne postuje…i zasto admin ne odgovara na poruke, prvi put sam se susrela s istim pa mi nije jasno ako trazim objašnjenje za nešto zašto nema odgovora nikakvog… Bila je dostupna prije 4 sata ali očito odgovara samo onima kojima želi pa se onda čude što ljudi ne žele više poslovati na ovoj stranici kad prvi sustav (i one koje su kao podrška u tome) nisu sposobne taj dio odraditi ali bitno da se Trustapp i slične “aplikacije” reklamiraju ovdje kao najveći izum 😄. Žalosno
2024 01 19
1 2 3