Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Krpice_pula007 -upit oko clana

> Admin2nd: > Dajte nam primjer slobodno. 😂😂😂👍👍👍
2024 01 30
Vidin i aircash blokirana o:)
2024 01 30
Pa, bilo je pitanje vremena, a ni budisvoja nebu dugo...
2024 01 30
Nevezano za gore navedenu korisnicu, zar je stvarno dopušteno opet otvarati profil ako ste ne prethodnom blokirani? Sjećamo se situacije od neki dan... naravno, novi profil je već otvoren
2024 01 31
Ocito se moze, sto bas nema smisla, pogotovo ako je profil bio blokiran zbog prevare ili kradje. Ovako ispada da se nista nije ni dogodilo, otvori se profil koji nema negativnih ocjena (plus sto se ide zicati cure s kojima su na starom profilu suradjivale da ostave pozitivne povratne), i nemas pojma s kim suradjujes.
2024 01 31
> Desinićka: > Ocito se moze, sto bas nema smisla, pogotovo ako je profil bio blokiran zbog prevare ili kradje. Ovako ispada da se nista nije ni dogodilo, otvori se profil koji nema negativnih ocjena (plus sto se ide zicati cure s kojima su na starom profilu suradjivale da ostave pozitivne povratne), i nemas pojma s kim suradjujes. Dakle... no koment.
2024 01 31
Pa nedavno je jedna cura otvorila temu da je uplatila za tenisice nekoj curi, koja joj nije poslala artikl pa je bila blokirana. Par dana nakon toga je otvorila novi profil sa skoro identicnim imenom (pisala je jos i po forumu). Ne znam jel blokirana, tad nije bila kad je pisala.
2024 01 31
> Desinićka: > Pa nedavno je jedna cura otvorila temu da je uplatila za tenisice nekoj curi, koja joj nije poslala artikl pa je bila blokirana. Par dana nakon toga je otvorila novi profil sa skoro identicnim imenom (pisala je jos i po forumu). Ne znam jel blokirana, tad nije bila kad je pisala. Na kraju cemo se mi sve postene spakirat i otic odavde a nek se onda one međusobno varaju i uvaljuju si svoje prljave prnje. To bi bilo hit. Koja je luđa 😂😂
2024 01 31
1 2 3 4 5