Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Krpice_pula007 -upit oko clana

A evo i podsjetnik na jedan od bivših profila: https://mojekrpice.hr/forum/t/280861/pokusaj-uvaljivanja-jeftine-stvari I tak... 🤣🤣
2024 01 28
A to je slavna krpičarka koja je muljala oko coccinelle torbice. Meni se isto javila jer sam njen novcanik moschino stavila u omiljene. Na kraju nisam uzela, ali nesto mi kod nje bilo sumnjivo od pocetka.
2024 01 28
O, božek... Stvarno je mustra i pol! I kaj sad s tom torbom zbog koje joj je blokiran zadnji profil, jel vratila novce, poslala ceker?
2024 01 28
Jaooo, da, Teehee, naša bistra istraživačica, znam tu temu, to je ta retorika, upad iznebuha na temu, kao i na drugoj temi, gomila teksta, nema interpunkcije, zarez baš gdje ne treba, nemreš prodisat dok čitaš, opći zaključci o mk i nepravdama, jes, govorenje o sebi u 3 licu, najsumnjivije je kad se netko tko inače nije na forumu, odjednom javi. Znači to je taj bezobrazluk, bila je jedna pa je postala druga pa onda treća, o sebi piše hvalospjeve, a sve laže, laže kad zine. Uglavnom, vrlo naivno pojavljivanje sva 3 putaa, a razlozi za blokade uvijek slični. Aj postani normalna i kreni prodavat normalne stvari. I pošalji kad trebaš i kome trebaš.
2024 01 28
![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/d9a80805a7bec8bccea95ee0dcd52ae5.jpg) Vi ste rekli da je torbica prodana i da čeka slanje. Prijašnji profili su blokirani zbog kopija brendova, a ovaj sad jer ste nam se izlagali na veliko (zbog nepoštene prakse).
2024 01 29
Pohvala Admin za postupak! Da i ja neku afirmativnu kritiku uputim... Zločesta ja 🤣
2024 01 29
Zbog kopija brendova?! Hm. Je li možda korisnica odlučila sad prodavati originale?? Jer je pojasnila na jednom mjestu kako je spustila cijene jer kukamo da su cijene na MK prenapuhnute.... 8-)
2024 01 29
Ja nista ovdje ne kuzim. Stari se profili blokiraju, pa se otvori novi i kao da se nista nije dogodilo. 🤷
2024 01 29
> Desinićka: > Ja nista ovdje ne kuzim. Stari se profili blokiraju, pa se otvori novi i kao da se nista nije dogodilo. 🤷 Korisnica bi se na novom profilu trebala ponašati bolje nego na starom, napredovati u smislu ispravnosti i poštenja... jel to poanta svega???? Ili nije???? :P Ono, kao kad dobiješ jedan u školi pa imaš mogućnost za popravak...
2024 01 29
Tak sam ja shvatila, sanjaurban... Iako pretpostavljam da ni Admin ne polaže previše nade u napredak. Za početak, barem je prestala lagati ovdje.
2024 01 29
> teehee: > Tak sam ja shvatila, sanjaurban... Iako pretpostavljam da ni Admin ne polaže previše nade u napredak. > Za početak, barem je prestala lagati ovdje. E, jesi ti ono rekla da ti ide matematika na jednoj staroj temi? Onda dokuči ovo: Imaš 4 torbe na profilu, u 2 dana si prodao 4 torbe jer imaš 4 prodaje, a na profilu još uvijek te 4 torbe u prodaji. Aj, da te vidim.....
2024 01 29
> sanjaurban: > > Desinićka: > > Ja nista ovdje ne kuzim. Stari se profili blokiraju, pa se otvori novi i kao da se nista nije dogodilo. 🤷 > Korisnica bi se na novom profilu trebala ponašati bolje nego na starom, napredovati u smislu ispravnosti i poštenja... jel to poanta svega???? Ili nije???? :P Ono, kao kad dobiješ jedan u školi pa imaš mogućnost za popravak... Za dobro zalaganje se odblokiraju stari profili i brisu negativne 😇
2024 01 29
Upsić, to nemam pojma..
2024 01 29
Dajte nam primjer slobodno.
2024 01 29
Da, a ove nepopravljive, njima se blokiraju novootvoreni profili. Ma, ovo je jedna od većih muljatorica, i ne predaje se. Komaaaa, kak je njenoj majci...? Prijateljima? Sorkač cure, bacilo me na depru🙄
2024 01 29