Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Krpice_pula007 -upit oko clana

> Desinićka: > > Budi_svoja: > > > mareeeeeeee: > > > > Desinićka: > > > > Napisala je adminka na nekoj temi da nije poslala torbicu za koju joj je neka clanica uplatila prije nekog vremena, pa je vjerojatno zbog toga blokirana. > > > To je ta torba sigurno 🙈 uzas > > To nije ta torbica. Djevojka nije ni uplatila za torbicu što se i vidi po komentarima i već je prethodno u jednoj temi o tome djevojka i pričala tako da umjesto da širite laži onda pitajte direktno korisnicu a ne da naklapate rekla-kazala > Onda je administratorica lagala. 🤷 Očito ali ovdje se nažalost svašta radi pa me niti ne čudi jer profili sa 5,6 negativnih a po 200 pozitivnih i dalje stoje a nekoga se blokira i blati bez osnove. Svakako mi je žao da se takve stvari i dalje događaju jer je djevojci profil bio aktivan negdje do podne kada sam gledala njene artikle da bi popodne bio blokiran i bez da se to naglasi jer razlog nije naveden tako da itekako je izvršena kleveta i nepravda prema istoj.
2024 01 28
> sanjaurban: > > Budi_svoja: > > > mareeeeeeee: > > > > Desinićka: > > > > Napisala je adminka na nekoj temi da nije poslala torbicu za koju joj je neka clanica uplatila prije nekog vremena, pa je vjerojatno zbog toga blokirana. > > > To je ta torba sigurno 🙈 uzas > > To nije ta torbica. Djevojka nije ni uplatila za torbicu što se i vidi po komentarima i već je prethodno u jednoj temi o tome djevojka i pričala tako da umjesto da širite laži onda pitajte direktno korisnicu a ne da naklapate rekla-kazala 😉 > Činjenica je da imate 4 preslične torbe koje vam ne trebaju. Jeste li vi ta korisnica oko koje su se vodile drame? Nisam tad stigla baš pratiti tako da nisam sve povezala.. Ne, te ima jako puno sličnih/istih torbica koje djevojke prodaju ovdje pa ne vidim problem. Isto tako volim i sama Coccinelle torbice pa ne znam što ne bi prodavala takve artikle koje kupim pa vidim da mi ipak ne odgovaraju kako je stranica ionako puna takvih torbica koje su hit medju djevojkama kao što je netko rekao ☺️.
2024 01 28
https://mojekrpice.hr/forum/t/282277/prevarena-uplatila-sam-novac-nisam-vise-doba-povratnu-informaciju Na ovoj temi je Admin napisala zasto je blokirana Prvo je torbica prodana,pa ponovno oglasena,pa dobivena negativna zbog zavlacenja od mjesec dana od prodaje,pa povisivanje cjene,na koju je kupac pristao,pa je opet prodana nekom drugom,pa se vrtila na naslovnoj strani kao rezervirana bar 2 tjedna Ovo najbolje moze Admin rijesit Itekako ovdje ima profila sa puno negativnih ,pa i dalje posluju Kako i zasto ne bih znala
2024 01 28
> kozmetika88: > https://mojekrpice.hr/forum/t/282277/prevarena-uplatila-sam-novac-nisam-vise-doba-povratnu-informaciju > Na ovoj temi je Admin napisala zasto je blokirana > Prvo je torbica prodana,pa ponovno oglasena,pa dobivena negativna zbog zavlacenja od mjesec dana od prodaje,pa povisivanje cjene,na koju je kupac pristao,pa je opet prodana nekom drugom,pa se vrtila na naslovnoj strani kao rezervirana bar 2 tjedna > Ovo najbolje moze Admin rijesit > Itekako ovdje ima profila sa puno negativnih ,pa i dalje posluju > Kako i zasto ne bih znala Torbica koliko znam nije prodana nego je oglas bio obrisan jer sam i sama je gledala te nakon toga je ponovno objavljen zašto i kako osoba zna. Isto tako profil koji ste objavili nema veze sa prethodnim pa se nemojte igrati inspektora ako ne znate i time stvarati još veću pomutnju oko nekih sličnosti koje nemaju veze sa vezom 😉. Očito jer se nekome izlazi u susret a nekome me ali o tome se ne priča i Vi sami se u taj dio ne petljate ☺️. Moguće da je djevojka imala puno upita i odlučila je prodati kome je ona htjela kao i mijenjanje cijene na koje je kupilica pristala što je još jedan dokaz o laganju sa strane dotične koja je ostavila komentar. Svakako me zanima kad se kupilica bude javila i ostavi komentar kako će se onda odvijati stvari te mislim da sada nema ni smisla govoriti ni preinicirati nešto kad se još uvijek ništa ne zna osim da je netko neopravdani optužen za nešto što nije napravio što ovdje ne bi bilo prvi put jer smo se svačega nagledali u zadnje vrijeme.
2024 01 28
https://mojekrpice.hr/krpice_pula007-409921 Ovo je tvoj stari profil A ovo novi https://mojekrpice.hr/budi_svoja-458352 Nisam nikakav inspektor,ali nisam glupa biti neinteligentna Stvarno ne vidim razlog pretvaranja da nisi otvorila novi profil s torbama Dali mi smeta,ne smeta mi Dali imam nesto protiv tebe,nemam Ali ne podcjenjuj necije pamcenje i inteligenciju Mozes ti pisat u kojem god licu hoces Tko hoce kupit ce torbu,koji god profil bio Bio tvoj prvi,peti ili sedmi profil A ja niti sam Admin,administrator,moderator,nista od toga Niti cu biti,pa ja nisam problem Ali ne vidim svrhu laganja
2024 01 28
> kozmetika88: > https://mojekrpice.hr/krpice_pula007-409921 > Ovo je tvoj stari profil > A ovo novi > https://mojekrpice.hr/budi_svoja-458352 > Nisam nikakav inspektor,ali nisam glupa biti neinteligentna > Stvarno ne vidim razlog pretvaranja da nisi otvorila novi profil s torbama > Dali mi smeta,ne smeta mi > Dali imam nesto protiv tebe,nemam > Ali ne podcjenjuj necije pamcenje i inteligenciju > Mozes ti pisat u kojem god licu hoces > Tko hoce kupit ce torbu,koji god profil bio > Bio tvoj prvi,peti ili sedmi profil > A ja niti sam Admin,administrator,moderator,nista od toga > Niti cu biti,pa ja nisam problem > Ali ne vidim svrhu laganja Svakako nitko ne mislim da si glupa ali miješaš babe i žabe te nema potrebe trčati pred rudo ako ne znaš neke stvari nego samo po nečijim komentarima ili po sličnim ili istim artiklima (jer torbe su ovdje glavni predmet prodaje) tako da stvarno misli što hoćeš i misli da sam ja osoba ili šta god,nije moj problem ☺️. Ja ne pišem u nikakvom licu nego ponavljam sličnosti su svakako moguće (grad,artikl,povratne ili slično) te mislim da obzirom da se radi o osjetljivoj situaciji nema potrebe i dalje kopati nego pustiti da osoba odradi i traži svoja prava obzirom da ju se bez razloga optužilo za prevaru ili iznudu (što je u našem zakonu koliko god imao rupa znam kazneno djelo), pa time i osoba koja je dovela do te situacije da li druga korisnica ili admin (tko god bio iza tog ekrana) svakako odgovarati jer se tu više je radi o šali nego o itekako ozbiljnim optužbama,bez potrebe za dežurnim komentatorima i policajcima koji istražuju i bave se nečijim životom ili profilima,tako da još jednom ponavljam pustimo da tko treba riješi stvari na svoj način.
2024 01 28
Ajde da admini rade svoj posao. Ne kužim, ako si blokirana, zašto otvaraš novi profil misleći da nećeš opet biti? Ozbiljno pitam. Da lažuckaš, to smo i ovdje vidjele: https://mojekrpice.hr/forum/t/282277/prevarena-uplatila-sam-novac-nisam-vise-doba-povratnu-informaciju?page=2& Ono kad tvrdiš da si ostavila jednu negativnu, a ostavila si ih četiri. Tu i tamo imaš neku ok suradnju (kao ova s Boston koju si morala zvati na temu). Otvaračica teme je sretna što nije stigla surađivati.
2024 01 28
@Budi_svoja jel razumijete zašto ste sumnjivi? Te torbe koje imate sve su na isti kalup, puno su skuplje u dućanu. Pitanje je zašto ih prodajete tako jeftino? Nove su, znači nenošene. Uz ove koje imate (svoje) kupujete još dvije ovdje, na MK i stavljate u prodaju za još manje love. Jel vama tu nešto sumnjivo????? Također, taj profil Pula.....jedna korisnica piše da je i taj profil novi, jer je i stari njezin blokiran....Pa nije nam admin šenuo pameću pa da sve blokira bez razloga....
2024 01 28
Ovo je korisnica koja vara i laže aircash i pbz kod.
2024 01 28
Na prethodnoj temi o "nepravedno" ostavljenoj negativnoj je sve jasno bilo tak da ovo vađenje nema smisla. Najjače mi je kad se pokvarenjače žale na tuđe nepoštenje. Poštenje prije svega, ak se mene pita. Još uletanje u inbox s ponudama... Drago mi je da je blokirana, znači po drugi put?
2024 01 28
Yes, a sintaksa rečenice, tko imalo nešto piše ili čita, ne mora se čak time ni profesionalno baviti, govori samo jedno.
2024 01 28
> Tea_vu: > Ovo je korisnica koja vara i laže aircash i pbz kod. Imate li vi profil ovdje??? S nula ičega i vi ste neuvjerljivi, ne znamo tko ste, a možete biti svatko. Sigurno mi je samo da niste ja.
2024 01 28
> teehee: > Ajde da admini rade svoj posao. > Ne kužim, ako si blokirana, zašto otvaraš novi profil misleći da nećeš opet biti? Ozbiljno pitam. > Da lažuckaš, to smo i ovdje vidjele: https://mojekrpice.hr/forum/t/282277/prevarena-uplatila-sam-novac-nisam-vise-doba-povratnu-informaciju?page=2& > Ono kad tvrdiš da si ostavila jednu negativnu, a ostavila si ih četiri. > Tu i tamo imaš neku ok suradnju (kao ova s Boston koju si morala zvati na temu). > Otvaračica teme je sretna što nije stigla surađivati. O čemu ti? Okomila si se već odavno na mene bez ikakvog razloga i vršiš i dalje presiju na ostale korisnice a ne znaš ni o čemu se radi jer ako imaš dokaze da sam to ja napravila (kao što tvrdiš) neka se dotična koja je uplatila te novce javi i neka pošalje potvrdu gdje je uplatila i da paket nije poslan pa se može dalje u raspravu a ne da se nekoga lažno KLEVETA I OPTUŽUJE za nešto što nije napravio. Ako netko ostavi negativnu ostavi je sa razlogom ali očito i dalje čitaš izmedju redova i samo ono što tebi odgovara tako da svaka rasprava je sa tobom suvišna,pa ti i dalje vjerujem svemu šta admin piše i radi što je vidljivo kako stranica funkcionira 😉. Tu i tamo imaš neku ok suradnju? O čemu ti djevojko i dalje 😄. Zašto bi netko nekoga zvao na temu da piše o nekome? Ponavljam svaki komentar je suvišan i razina tvoje zlobe i neotesanosti prema većini korisnica je strašna,tako da bi se zapitala da nisi ti možda problem ovdje te da rade svoj posao prvu bi tebe blokirali zauvijek 👋🏻
2024 01 28
> Nitospitos: > Na prethodnoj temi o "nepravedno" ostavljenoj negativnoj je sve jasno bilo tak da ovo vađenje nema smisla. Najjače mi je kad se pokvarenjače žale na tuđe nepoštenje. > Poštenje prije svega, ak se mene pita. > Još uletanje u inbox s ponudama... > Drago mi je da je blokirana, znači po drugi put? Evo je još jedna koja se javlja da je razumijela što je pročitala i još se djevojci ispričavala da je ipak pogrešno shvatila 😄. Dajte čitajte cure sa razumijevanjem a ne samo ono kaj Vama odgovara pa izvrčete priču kao palačinku.
2024 01 28
> sanjaurban: > Yes, a sintaksa rečenice, tko imalo nešto piše ili čita, ne mora se čak time ni profesionalno baviti, govori samo jedno. Sintaksa rečenice govori da se nekoga optužuje bez ikakvih dokaza jer je admin tako napisao. Pa nije ni ta osoba Bog i batina a do kuda je ova stranica došla vidljivo je iz komentara svih Vas,ali to je naravno ženska solidarnost 😉.
2024 01 28