Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

Pomeranian psi

Aha, ja sam mislila da idu od mame s dva mjeseca...
2024 02 03
Kupila sam ga prije 13 god. Uzgajivačnica u Slavonskom Brodu Ima sve papire i nebi poželjela nijednog drugog ali svi smo mi različiti
2024 02 03
> Nitospitos: > Aha, ja sam mislila da idu od mame s dva mjeseca... Ja sam zenu krivo razumila. Necu ga dobiti za 3 mjeseca nego kad pas napuni 3 mjeseca😅😅 tj kad primi zadnju inekciju
2024 02 04
> Mimi1998: > Pomeranci su u zadnje vrijeme postali modni dodatak. Svaka fensi djevojka s imalo samopoštovanja ga mora imati 🙃 bez obzira što su miješanci jednako sposobni pružiti ljubav, biti slatki, da ne govorim koliko su zdraviji jer nisu plod incesta. Oni dočekuju starost u skloništima jer ne pašu tako lijepo u torbicu kao pomeranac Nevjerojatno mi je da ovakav komentar dođe od osobe koja je doslovno dan prije otvarala temu o tome kako joj se ne sviđaju određeni opisi profila nekih cura/žena jer su "agresivni" pa se osjeća "napadnuto" čim ih posjeti. Ti opisi nisu u redu, ali je u redu djevojci/ženi koja se raspituje o kupnji ljubimca ostaviti ovakav gnjusan komentar? Nocturama, hvala na ovom argumentiranom prizemljivanju ljudi koji misle da su sveci jer udomljavaju, a pritom izgleda kao da im je najveći gušt u tom udomljavanju drugima dati do znanja kako su oni loše osobe jer kupuju 😂 A tebi Minivy želim puno sreće s novim članom obitelji i puno sretnih godina. S obzirom da si odrasla uz haskija, mislim da problema s odgojem nećeš imati. Oni zaista čovjeka pripreme za sve 😅
2024 02 04
Aha, to mi je već logičnije👍👍👍
2024 02 04
Pozdrav, prodaje moja prijateljica. Nalazi se u Omisu; cistokrvni pomeranac. Zenkica je, ima 3 mjeseca i jako je vesela i razigrana. Uz kupnju dobivate putovnicu, rekvizite za nju, igracke, hranu poslastice, pelene itd. Ako ste zainteresirani slobodno se javite
2024 02 05
ukoliko ste zainteresirani, javite mi se porukom i dam vam kontakt gdje smo kupil prije 3 godine svoju. Tražite blizinu Zg - ovo je u Sisku. Registrirana uzgajivačnica, pas s papirima, kontrolirani roditelji, primljena sva cjepiva...a i cijena je bila prosječna. O psu mogu reći da je divan, zdrav, izrazito mirne i friendly naravi, kvalitetnog krzna...prava mazilica i mi ju doma obožavamo.
2024 04 12
1 2 3 4