Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Savjeti o uporabi stranice /

Šta se sve smije oglašavati na tehnološki dodaci?

Pozdrav. Šta se sve smije oglašavati pod tehnološki dodaci? Zvuči mi neodređeno.
2024 02 03
I meni. I ja sam o tome razmišljala i voljela bi da nam admin objasni.
2024 02 03
Ja sam pod to stavljala sljedece: -maskice za mobitele -privjeske za mobitele -selfie stick -tripod za snimanje -slusalice I slicne stvari…. uglavnom nista od navedenog mi admini nikad nisu izbrisali.
2024 02 03
> Vikili: > I meni. I ja sam o tome razmišljala i voljela bi da nam admin objasni. Da i ja isto tako.
2024 02 03
> belacoli: > Ja sam pod to stavljala sljedece: > -maskice za mobitele > -privjeske za mobitele > -selfie stick > -tripod za snimanje > -slusalice > I slicne stvari…. uglavnom nista od navedenog mi admini nikad nisu izbrisali. Možda bi mogli i punjaci.
2024 02 03
Mislim da idu svi dodaci za mobitel kao gore navedeni, samo ne smiju biti bas uređaji...čini mi se da je tako bilo rečeno kada su uveli 😅
2024 02 03
Još jednom lijepo molimo admine da nam objasne.
2024 02 04
Pa to bi trebali oni objasniti. Ako mogu obrisati oglas jer nije dopusten, onda bi valjda trebali objasniti sto je dopusteno
2024 02 04
Pa meni je jasno, ne smiju se oglašavati aparati već dodaci za njih. Mobitel nije dodatak, a nije ni usisavač. Ako su ipak aparati, a za djecu su, kao babyphone, onda može. Tako sam ja razumjela. Aparati idu među nekrpičarske stvari u temu. Vjerujte, ljudi to čitaju i tako sam prodala par stvari. Ne morate otvarati temu na forumu da prodajete mobitel. Već ga stavite u tu temu i ako ga netko hoće, naći će ga i kupiti.
2024 02 04
To su sitne stvarčice koje se lako mogu poslati poštom i nisu skupe. Npr. punjači i slušalice prolaze, ali ne i mobiteli.
2024 02 07