Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Ecipele - iskustva

Pozdrav, zanima me iskustvo s internet stranicom Ecipele.hr, da li je original, kakvi su s povratom i dostavom? Da li imate pozitivna iskustva s njima Lp
2024 02 06
Narucivala vise puta, sve stiglo uredno i doslovno u 2 3 dana kako pise. Nisam imala potrebu vracati pa ne zn za povrat, pratite centimetre u velicinama gazista i trebalo bi biti dobro :)
2024 02 06
Samo pozitivna. Vise puta narucivala tenisice i ja i decko. U slucaju da ne odgovaraju imaju brzi povrat gls sluzba stize kroz dva dana, a u roku od tjedan dana vam vrate novac na karticu.
2024 02 06
Najbolji 🥰
2024 02 06
Kakva su vam inače iskustva - ako ste inače klasični 39 da li ste i na e-cipelama bili 39 ?
2024 02 06
> NakitOnline: > Kakva su vam inače iskustva - ako ste inače klasični 39 da li ste i na e-cipelama bili 39 ? To vam ovisi o modelu i marki tenisica. Ja imam citavu paletu od 40-42. Najbolje bi vam bilo da se ravnate prema gazištu.
2024 02 07
Brzi i pouzdani, nisam do sada imala potrebu za vraćanjem. Baš jučer sam naručila tenisice kod njih jer taj model nigdje drugdje nisam mogla naći.
2024 02 07
Narucila jednom, sve je bilo u redu
2024 02 07
Ja sam par puta narucivala, patike, sandale,.. Sve je bilo savrseno, dostava na otoke je za 2,3 dana,nisam imala potrebu radit povrat :")
2024 02 07
Naručivala i radila povrat jer su mi cipele bile užasno neudobne, ali to je do proizvođača. S njihove strane je sve bilo u redu, vratili su uredno novce kroz tjedan-dva i super
2024 02 07
Za svaki model bi ispod trebalo pisati vidic za velicine. Pa pogledajte u neke tenisice kuci broj gazista pa po tome odredite broj na stranici. Ja sam 37,5 pa sam jedne narucila 39, tocno mi nije bilo svejedno al eto dobre su bile.
2024 02 07
> Nasura: > Naručivala i radila povrat jer su mi cipele bile užasno neudobne, ali to je do proizvođača. S njihove strane je sve bilo u redu, vratili su uredno novce kroz tjedan-dva i super Da li ste Vi snosili troškove povrata?
2024 02 07
> Nikkaa: > > Nasura: > > Naručivala i radila povrat jer su mi cipele bile užasno neudobne, ali to je do proizvođača. S njihove strane je sve bilo u redu, vratili su uredno novce kroz tjedan-dva i super > Da li ste Vi snosili troškove povrata? Koliko se sjećam imali su opciju besplatnog prikupa putem GLS-a ili o svom trošku ako netko želi poslati.
2024 02 07
> Nikkaa: > > Nasura: > > Naručivala i radila povrat jer su mi cipele bile užasno neudobne, ali to je do proizvođača. S njihove strane je sve bilo u redu, vratili su uredno novce kroz tjedan-dva i super > Da li ste Vi snosili troškove povrata? Ja sam vracala, i nisam placala povrat zato sto sam imala besplatnu dostavu iznad nekog iznosa. Ako placate dostavu, platit cete i povrat
2024 02 07
Stvarno su super,ja puno obuće uzimam sa te stranice pogotovo djeci,jer kod br imaju i cm pa lako izmjerim i narucim, nekada uzmem veći i manji broj pa koji ne odg vratim u njihovoj vrecici gls dode po paket i jos nikada nisam platila povrat, u kratkom roku vrate novce,čim zaprime paket kroz 2 -3 dana novci su na računu... Ja sam stvarno zadovoljna i sa kvalitetom jer nikada mi se nije dogodilo da obuća pukne ili se nesto dogodi zbog lose kvalitete, a kupujem od njih par godina čak i sada gledam sebi tenisice da uzmem...
2024 02 07
1 2