Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

Udobne štikle

Pozdrav cure 👭 Da li koja dama (s viškom kg) može preporučiti cipele na neku manju petu,a da se može izdržati stajanje par sati barem
2024 02 06
Šta to ima? Da si i ja kupim!!!! Što je najgore, ja i s ravnim imam probleme.....trebalo bi proizvest anatomske štikle!! Pa u čemu sve te holivudske zvijezde hodaju??
2024 02 07
Ako niste navikli na stikle, vjerojatno ce vam i manja peta biti neudobna. Tako je meni bar...
2024 02 07
> Ekokic: > Pozdrav cure 👭 > Da li koja dama (s viškom kg) može preporučiti cipele na neku manju petu,a da se može izdržati stajanje par sati barem Ne mogu nista preporuciti, ali mogu vam predloziti proizvode da vam olaksaju i neudobne stikle. Ima po dmu i deichmanu oni kao manji ulosci (spuzvice) koje se stave ispod prstiju i prednjeg dijela noge da vas ne zulja, i isto tako i za petu cijeli taj dio kao spuzvica bude posto u svim petama noga ide ka dolje pa se stopalo vecinom riba (meni najvise kod prstiju) ali eto ovo mi je olaksalo nosenje na par sati. Imate i uloske s gelovima za ta ista podrucja pa vam i hladi usput
2024 02 07
Pa, kaj nisu najbolje cipele sa lagano povišenom punom petom, tvz wedge? Meni se svi kunu kak im je to superugodno, meni je grozno jer ja volim skroz ravnu obuću...
2024 02 07
> Nitospitos: > Pa, kaj nisu najbolje cipele sa lagano povišenom punom petom, tvz wedge? Meni se svi kunu kak im je to superugodno, meni je grozno jer ja volim skroz ravnu obuću... Ja njih samo kad vidim, noga mi se odmah iskrene u stranu :'( Ali da, mi koje ne možemo nosit štikle smo zakinute, čovječe, gdje bi mi bio kraj da mogu to nosit!
2024 02 08
Ja inače nosim visoke pete po cijeli dan, ali biram geox, ecco, clarks i tamaris. Te su mi baš baš udobne.. Sad sam kupila neke tamaris od 7cm, kao da sam u ravnim cipelama..
2024 02 08
Slažem se s Mateom za Tamaris, ima anti shock kolekciju koja je super udobna. Samo što je u trgovinama izbor očajan pa sve naručujem.
2024 02 08
Ma, meni ne pada napamet više nabadat, niti sam znala hodat u njima, meni što ravnije, to udobnije, da mogu, i da je društveno prihvatljivo, hodala bih u soknama😂😂😂ok, te sokne bi trebale imat neku gumu...
2024 02 08
Potvrđujem Tamaris, u njima se moze biti cijeli dan
2024 02 08
Imala sam tamaris, ne znam jesam ja neki baksuz ali meni to stvarno nije bilo udobno..ali pretpostavljam da ovisi o nozi i o tome da ja uopće nikad ne nosim.petu 🙈 Svakako hvala svima i isprobati ću sve navedeno pa valjda nešto i pomogne
2024 02 09
> matea_matea: > Ja inače nosim visoke pete po cijeli dan, ali biram geox, ecco, clarks i tamaris. Te su mi baš baš udobne.. Sad sam kupila neke tamaris od 7cm, kao da sam u ravnim cipelama.. Još jedno pitanje, naručite online ili fizički u trgovini?
2024 02 09
Imate ovdje još jednu stariju temu https://mojekrpice.hr/forum/t/256781/najudobnije-stikle Nitosica, da, trebali bismo hodati bosi, to je naše prirodno stanje. Stopala su nam važna i trebamo im omogućiti slobodu, a mnogi problemi počinju sa stopalima. Svaki dan treba progibati prste i zglob. Društvo je nametnulo svoje, a na nama je kako ćemo se tome prilagoditi...
2024 02 09
Ja nosim isključivo na blok petu ili punu petu ako moram biti na nogama u njima. Ako je peta stabilna, manje više svake su mi ok
2024 02 10
Hogl definitivno :D
2024 02 15