Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

Facebook grupe za prodaju krpica

Pozdrav svima! Vidim da se cure po forumu dosta žale da prodaja na Krpicama ne ide dobro (u odnosu na nekad) i da puno bolje prolaze u Facebook grupama. Ja sam relativno nova na Krpicama pa ne znam kako je prije bilo, ali u svakom slučaju čeka me skorašnja selidba pa bih voljela ubrzati proces pražnjenja moja 2 prekrcana ormara. Zato sam vas htjela pitati u kojim Facebook grupama prodajete krpice i kakva su vaša iskustva u njima? Unaprijed hvala 🙏
2024 02 11
Daj babi milju aukcijska grupa, skoro sve sam tamo prodala. Pravilo je jedino da se mora pristati na zadnju ponudu i prodati kakva god je.
2024 02 11
> IvanaAnic: > Daj babi milju aukcijska grupa, skoro sve sam tamo prodala. Pravilo je jedino da se mora pristati na zadnju ponudu i prodati kakva god je. Nešto što vrijedi recimo 100 eura moraš prodati za 1 euro?
2024 02 11
Ispada tako, ako ne bude vise bidova. 😀 Samo ne znam kako te mogu natjerati da na kraju prodas. 😀
2024 02 11
Može li netko staviti link od te grupe? Ne mogu ju naći. Unaprijed zahvaljujem :)
2024 02 11
> Desinićka: > Ispada tako, ako ne bude vise bidova. 😀 Samo ne znam kako te mogu natjerati da na kraju prodas. 😀 Ne mogu hahahah ali onda izbace iz grupe xD
2024 02 11
> Vikili: > > IvanaAnic: > > Daj babi milju aukcijska grupa, skoro sve sam tamo prodala. Pravilo je jedino da se mora pristati na zadnju ponudu i prodati kakva god je. > Nešto što vrijedi recimo 100 eura moraš prodati za 1 euro? Da, tako. Ali ja recimo ne stavljam nešto skuplje za što znam da neću uspjeti dobiti puno ponuda tak da ono
2024 02 11
Jeste zadovoljni po kojim ste cijenama prodali svoje artikle? Po kojoj cijeni ste prodavali u prosjeku?
2024 02 11
> Vikili: > > IvanaAnic: > > Daj babi milju aukcijska grupa, skoro sve sam tamo prodala. Pravilo je jedino da se mora pristati na zadnju ponudu i prodati kakva god je. > Nešto što vrijedi recimo 100 eura moraš prodati za 1 euro? Početni bid je 1 ili 10€ ...
2024 02 11
Ja salabo na fb prodam dosta se cura javi pa me zezaju. Na krpicama.mi je uvjek brza suradnja
2024 02 11
> Desinićka: > Jeste zadovoljni po kojim ste cijenama prodali svoje artikle? Po kojoj cijeni ste prodavali u prosjeku? Jesam, da. Objavljujem većinom stvari koje bi prodala do 10e. A sad kako imaju novo pravilo da početna cijena može biti i 10e prodala sam i za više. Npr. traperice koje sam tu prodavala za 3e sam na aukciji za njih dobila 6e. Većinom dobijem na aukciji blizu onoliko koliko stavim na krpice...
2024 02 11
Imate grupe Crvena kraljica, Moje krpice i moj ormar, Krpice i prodaja roba, Ne kupuj, pokloni,razmijeni, udomi
2024 02 12
> Vikili: > > IvanaAnic: > > Daj babi milju aukcijska grupa, skoro sve sam tamo prodala. Pravilo je jedino da se mora pristati na zadnju ponudu i prodati kakva god je. > Nešto što vrijedi recimo 100 eura moraš prodati za 1 euro? Takve stvari onda nećete ni staviti u takvu grupu Možda da probate u ovoj grupi LuXe seCond life markirane stvari
2024 02 12
Hvala. Probala sam nešto preko facea, nisam nikad ništa prodala, pa sam odustala. A ovo sa aukcijom bi se trebala malo naučiti, nije mi sve baš jasno.
2024 02 12
> ivamas11: > Može li netko staviti link od te grupe? Ne mogu ju naći. Unaprijed zahvaljujem :) facebook. com/groups/dajbabikunu Evo, samo spojite točku i com
2024 02 12
1 2 3