Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

Blender ili stapni mikser? Savjet

Dakle kupila sam nutribulet blender prije dva mjeseca i izgorio mu je motor. Vjerovatno sam ja kriva jer sam ili pre dugo blendala ili sam blendala nesto toplo u njemu. Dali bi mi se vise isplatilo kupit stapni mikser ili da opet kupim blender? S tim da mi ne pada na pamet opet nutribulet kupovat posto mi se cini da je osjetljiv previse.
2024 02 16
A zasto ne odnesete nutribulet reklamirati,nije bas da su predviđeni da crknu za 2 mjeseca Pa cete vidjet sta oni kazu,dali ce priznati reklamaciju ili ne Svaki proizvod ima 2 godine garancije
2024 02 16
Stranica preko koje sam kupila vise ne postoji 😭 ugasila se mj dana nakon sto sam kupila tako da mi jedino preostaje kupit novi
2024 02 16
S blederom je brže nego sa štapnim, ali bih preporučila onaj koji stoji uspravno, takav ću ja definitivno kupiti kad budem kupovala jer mi u nutribuletu uvijek procuri i mrzim to okretanje naopačke ,:(
2024 02 16
> Nikolina71: > Stranica preko koje sam kupila vise ne postoji 😭 ugasila se mj dana nakon sto sam kupila tako da mi jedino preostaje kupit novi Napisite mail direktno proizvođacu Kak je pregorio motor,da stranica preko koje ste kupili vise ne postoji,da sto je sa garancijom Treba pokusati,nemate sto izgubiti
2024 02 16
Trebate oba možda, za neku juhu od povrća bolji je štapni, no ako radite neki shake pa hoćete staviti nešto orašasto onda je to bolje u blenderu. Imam najlošije iskustvo sa sokovnikom jer on pola voća stavi u otpad pa sam od njega odustala. Imam i jedan multipraktik za veće količine gdje se mogu i naribati namirnice. Uglavnom, kod nas su sva 3 uređaja u funkciji. Ali s blenderom ćete moći više stvari raditi nego sa štapnim.
2024 02 16
> Nasura: > S blederom je brže nego sa štapnim, ali bih preporučila onaj koji stoji uspravno, takav ću ja definitivno kupiti kad budem kupovala jer mi u nutribuletu uvijek procuri i mrzim to okretanje naopačke ,:( Ajme zar i vama curi 😭 kvaliteta je ubiti uzasna za tu cjenu
2024 02 16
> kozmetika88: > > Nikolina71: > > Stranica preko koje sam kupila vise ne postoji 😭 ugasila se mj dana nakon sto sam kupila tako da mi jedino preostaje kupit novi > Napisite mail direktno proizvođacu > Kak je pregorio motor,da stranica preko koje ste kupili vise ne postoji,da sto je sa garancijom > Treba pokusati,nemate sto izgubiti Dobra ideja pokusat cu 🙏🏻
2024 02 16
> sanjaurban: > Trebate oba možda, za neku juhu od povrća bolji je štapni, no ako radite neki shake pa hoćete staviti nešto orašasto onda je to bolje u blenderu. Imam najlošije iskustvo sa sokovnikom jer on pola voća stavi u otpad pa sam od njega odustala. Imam i jedan multipraktik za veće količine gdje se mogu i naribati namirnice. Uglavnom, kod nas su sva 3 uređaja u funkciji. Ali s blenderom ćete moći više stvari raditi nego sa štapnim. Dap upravo razmisljam o stapnom jer radim juhe dosta cesto u zadnje vrijeme a s druge strane pijem i shejkove svaki dan najbolje da sve kupim 😂
2024 02 16
Meni je štapni bolji, za sve, šejkiće, lješnjake, metalni je i miksam kipuću juhu s njim i lakše se održava nego blender. Kupila sam ga u pevexu, 30 eura.
2024 02 16
> Nitospitos: > Meni je štapni bolji, za sve, šejkiće, lješnjake, metalni je i miksam kipuću juhu s njim i lakše se održava nego blender. Kupila sam ga u pevexu, 30 eura. Koliko dugo vam traje? Bitno mi je da ne kupujem svako toliko novi a cini mi se da blenderima generalno brzo izgori motor
2024 02 16
Ovaj imam od ljeta i čini mi se kvalitetan, TECRO. iskreno, skužila sam da ti nepoznati brendovi duže traju od ovih razvikanih.imam neki žnj mikser već 10 godina😂😂😂 Bosch mi je krepao za tri mjeseca. Al, ovisno kaj usitnjavaš tome prilagodiš posudu da ne leti okolo, ja to većinom u užim visokim posudama radim da ne leti okolo, jedino juhe normalno u loncu ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/917ecf6736445aa2de21675d215fdbe2.jpg)
2024 02 16
Meni je skupi philips blender umro nakon malo manje od godinu dana pa sam nakon njega uzela neki jeftiniji u lidlu i evo, ima vec 4 godine da radi savrseno! Takoder, meni je bilo bitno kod drugog da bude stakleni jer se u one plasticne uvuku raznorazni mirisi i nekako se boja promijeni i izgleda prljavo i bljak! Stapni mikser imam neki panasonic 10 godina vec al ne koristim ga bas cesto, samo za juhu! Cesce zapravo koristim sjeckalicu (za te manje stvari npr pastete i sl) koju sam kupila u eurospinu, isto staklena i super radi, stara je 2 godine!
2024 02 16
^^ i mislila sam ciljat na neke znj jeftinije marke ovo mi je potvrda da dobro razmisljam 😂 ne cudi me da se brzo kvare od nutribuleta sam ocekivala da ce mi minimalno dvije godine izdrzat kad ono ni dva mjeseca. Katastrofa za te novce.
2024 02 16
Čak mi je štapni bolji za radit zelene sokove, u blenderu nemrem travu zmiksati nikako,pregrijao se i pokvario
2024 02 17
1 2