Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Koliko vam je bitna brzina slanja?

Pa meni je jako bitno, osobno saljem max 2 radna dana od uplate pa tako očekujem i od drugih. Toleriram do 5 ukoliko se osoba opravda.
2024 02 24
I meni je isto bitno kada se šalje... Ako od mene kupuju, kada vidim uplatu nastojim to isti dan ili sutra dan poslat, ako slučajno znam da neću moć slat idućih 4,5 dana onda to kažem ii naglasim da ću artikal stavit da je rezerviran i javit se dan prije da mi tek onda uplate novce.. Isto kada kupujem ocekujem tako.. Ali naravno uvijek je sve stvar dogovora i najvažnija je komunikacija
2024 02 24
![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/c1c4f26abfa3f76869ee76dcef0d404d.jpg) ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/33c5c347d4dead24ec5b34e72a207727.jpg) ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/4d3dec09018c31f6f8e243c9f50c5383.jpg)
2024 02 24
Jako mi je bitno , kad sjedne uplata nemam mira dok ne posaljem, ako mi se nesto isprijeci s vremenom obavezno posaljem poruku, ali nikad nisam duze od tri radna dana, mada uglavnom saljem isti ili drugi dan. Nejavljanje i toliko odugovlacenje smatram neodgovornoscu bez obzira bilo 2 ili 200 eura, to je taj nedostatak komunikacije. Iznos nije bitan mozda je Vama upravo bilo potrebno to. A toliko rastezanje bez da se javi je za neutralnu i jos nejavljanje. Eto to je moje misljenje
2024 02 25
A i ova njena obecanja, dode mi onako "Obecanje ludom radovanje" pa opet muk neodgovorno.
2024 02 25
Slažem se s Mare. Možda sam ja previše anksiozna ali kad mi netko pošalje novac a ja ne pošaljem odmah paket, osjećam se kao da taj novac držim taocem. S time da je platni promet samo radnim danom do 15h, uvijek dosad sam našla vremena da isti dan pošaljem. Jedina iznimka je bila kad su jednom prilikom oba Tiska pored mene imala inventuru isti dan. S druge strane, kad ja naručujem ne bi mi bio problem čekati 2, 3 radna dana jer razumijem da nemaju svi vremena i/ili Tisak blizu kuće. Ali u tom slučaju očekujem transparentnost, a ne "da da, odmah šaljem" i onda ne pošalje i ne javlja se danima.
2024 02 25
Nije mi jako bitno, nije to krv ili lijek pa da mi život ovisi o tome hoće li biti poslano danas ili za dan, dva.... Većina prodavalica je vrlo ažurna i šalju isti dan kad vide uplatu ili sljedeći dan , a ako je to iz nekog razloga nemoguće, ispričaju se, a ja uvijek kažem- Pomalo, nije hitnoća. Slati volim odmah po uplati, jer sam tip koji ne voli odlagati obaveze i jer znam da mnogi po tom pitanju nisu tako opušteni kao ja. U vašem slučaju problem je u nepoštivanju dogovora, a ne u brzini slanja, zapravo, što je i neugodno i nepotrebno i nedopustivo.
2024 02 25
Hvala vam svima na mišljenjima! Meni se prodavačica još nije javila da mi napiše kad će zaista poslati. Uplata je bila u ponedjeljak. Ali valjda hoće, ima 413 pozitivnih ocjena.
2024 02 25
Nije u redu, koliko vidim svi isto razmišljaju da slanje nakon uplate mora biti u roku dan-dva. Ako ne može biti, onda se lijepo kaže da je takva situacija i otprilike kad šalje jer nije u redu da nakon uplate morate nekog zapitkivati kad će poslati i da ta osoba ne osjeća apsolutno nikakvu obvezu prema vama iako ste joj uplatili novce. I onda, kažete, ima preko 400 pozitivnih, kako, nikad neću shvatiti. Ja uvijek prije uplate kažem da šaljem isti ili idući dan nakon uplate ili ako slučajno neću moći onda napišem kad šaljem PRIJE nego mi osoba uplati novce, a ne kasnije se izvlačiti i odugovlačiti. Kupac ima pravo znati i kad će dobiti kupljeno prije nego to plati, ovo nije u redu nikako.
2024 02 25
Ako prodajem šaljem odmah nakon uplate, tako očekujem i kad kupujem, osim ako se dogovorimo drugačije, vikend bude ili nešto slično. Bitno je samo javiti se i dogovoriti, onda nema problema.
2024 02 25
Šaljem isti ili iduci dan (ovisno o tome kada je uplata vidljiva) a tako ocekujem i kada kupujem. Naravno da se nekad dogodi da se ne stigne i sl. ali onda to i napomenem.
2024 02 25
Paket mi je poslan danas! Hvala svima na iskustvima i mišljenjima! Ja vjerujem da se ponekad nešto i zakomplicira, ali generalno je bitna komunikacija. Ovdje je ipak riječ o jako malom iznosu, pa možda i odatle opuštenost.
2024 02 25
> Mimi1998: > Slažem se s Mare. Možda sam ja previše anksiozna ali kad mi netko pošalje novac a ja ne pošaljem odmah paket, osjećam se kao da taj novac držim taocem. S time da je platni promet samo radnim danom do 15h, uvijek dosad sam našla vremena da isti dan pošaljem. Jedina iznimka je bila kad su jednom prilikom oba Tiska pored mene imala inventuru isti dan. > S druge strane, kad ja naručujem ne bi mi bio problem čekati 2, 3 radna dana jer razumijem da nemaju svi vremena i/ili Tisak blizu kuće. Ali u tom slučaju očekujem transparentnost, a ne "da da, odmah šaljem" i onda ne pošalje i ne javlja se danima. Mimi niste Vi anksiozni vec odgovorni, kad rjesavamo stvari u hodu nemamo brige, ja sam nervozna ako mi se stvari gomilaju a jaa ih ne rjesavam, za cas se skupi toga puno. Zato je puno bolje i lakse kad se rijese. Uvijek kad nesto kupim, korisnice se izvinjavaju nisam stigla danas, kazem im polako nigdje ne gori, ali po meni maksimum bi bio nekih 5 dana sve ovo dalje ne. I bitna bitna je komunikacija.
2024 02 25
Ako je nekom posta ili Tisak ispred nosa logicno bi bilo da posalje u istom danu, ali nekima je daleko i meni nije logicno da bi se artikal trebao uopceno govoreci slati unutar 24 sata jer nesto sto je neka zabava i razonoda onda prelazi u presing..nekima treba sat dva vremena i trosak prevoza koji nekad kosta vise nego artikal tako da... Meni je bitno da postoji komunikacija i da se posalje u nekom razumnom roku od 2 do 3 dana, a nedaj Boze bolesti i vanrednih situacija onda se to i kaze drugoj strani i no problemo.
2024 02 25
Majalike i to sve stoji, ali vecina nas se slaze unutar 3 do 5 dana, sigurno je Vama teze ako ste udaljeni dok je meni Tisak i mjesto stanovanja u istoj ulici. Da se to iskomunicirati kad se ima volje.
2024 02 25