Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Koliko vam je bitna brzina slanja?

> EMINNAD: > Meni je jako bitno, i ja tako isto nemam mira dok ne pošaljem u roku 24 h od vidljive uplate max,samo me užasno živcira kad mi napišu nisam znala da vam trebam poslati nakon vidljive uplate odmah ,da vam se žuri i bla bla, > Ako tražim šifru nisqm stigla nakon tri dana , ovo ono ,ma daj kao da mi imamo vremena oni ne. Slazen se ! Saljem isti nad kada uplata sjedne, bitno mi je kod drugih da se drze dogovora kada kazu npr. saljem sutra a posli 2 dana nista ne javlja se popi@zin. Pa ono pravila opce kulture javi ej nisan stigla nego muk uff to mi digne zivce., a to su pretezno ove sa 200-300 povratnih pa cekaju valjda da skupe prodanih vise artikala u jednom posjetu tiska, pametnice.
2024 02 29
I ja sam isto nervozna dok ne posaljem kao neke cure ovdje 😄 Posaljem isti dan ili sutradan do kraja dana osim ako ne naidu neke nepredvidene komplikacije kao danas recimo - svi doma povracamo i nisam u stanju izac vani od slabosti. Javila sam kupcu i ona ima razumijevanja da posaljem kroz koji dan kad ozdravim. Ali isto se ispricam vise puta i nadam se da ne misli da otezem jer je zelim prevariti… Ako unaprijed znam da necu moci poslati kroz 2 dana onda kazem kupcu da se ne zuri s uplatom jer cu poslati tek tad i tad pa moze na taj dan u jutarnjim satima uplatiti.
2024 02 29
Ja imam neko pravilo da idem na tisak ili poštu jednom do dva puta tjedna, tada obavim sva slanja koja sam imala (prvenstveno zbog manja vremena), ali ukoliko mi netko naglasi da mu je hitno slanje potrudim se poslati odmah 🙂🙂
2024 03 09
> Boutique_love: > Ja imam neko pravilo da idem na tisak ili poštu jednom do dva puta tjedna, tada obavim sva slanja koja sam imala (prvenstveno zbog manja vremena), ali ukoliko mi netko naglasi da mu je hitno slanje potrudim se poslati odmah 🙂🙂 Ja baš izbjegavam slati više paketa odjednom jer me užasno strah da ne pomiješam što šaljem kome 🙈
2024 03 10
Bitno mi je da paket pošaljem u roku od 2 dana kada primim uplatu. Stvarno vas je predugo pustila čekati.
2024 03 14
1 2 3