Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Kako postupiti?

Ispricavam se, zao mi je bla bla, a o povratu ni rijeci. Ja mislim da joj trebate ostaviti negativnu.
2024 03 01
> Desinićka: > Ispricavam se, zao mi je bla bla, a o povratu ni rijeci. > Ja mislim da joj trebate ostaviti negativnu. Također. Nemate više što čekati. Baloner ne vraćate o svom već njenom trošku. Nije to jedna manja mrljica koja joj je promaknula.
2024 03 01
Ma, užas živi, ja se odmah ižifciram kad ovak nešto čitam,nezna čovjek kak da to više komentira. Jednoj takvoj poštenoj sam poslala jaknu natrag i nije ju htjela podić danima, poslala sam joj SMS da ako ne podigne jaknu, što znači da će mi se taj užas vratiti, da ću ju ja podić i donjet na vrata kakvog god velikog muža imala. 😂😂😂
2024 03 01
Svaka Vam čast na strpljenju. Ja bi joj negativnu zviznula odavno, nema gdje ne bi bilo njezinog imena sa raznim epitetima i fotkama. Tih 20 € niste našli na ulici...
2024 03 01
Ajmeee, trebalo bi je biti sram...
2024 03 01
Evo drage cure, dobila sam par odgovora od dotične, rekla mi je da mogu očekivati uplatu u ponedjeljak. Iako, nekako mi to smrdi jer mi je adminka rekla kako je dotična adminku tražila na drugi mail brisanje profila. A i tražila sam podatke za slanje balonera nekoliko puta i nije mi iste ostavila.
2024 03 01
Koliko ima povratnih? Ako ima malo, lako moguce da ce samo zbrisati i otvoriti novi profil.
2024 03 01
> Desinićka: > Koliko ima povratnih? Ako ima malo, lako moguce da ce samo zbrisati i otvoriti novi profil. Profil ima 13 povratnih. Doduše, do sad su sve pozitivne. I koliko vidim sve neke skupocjene stvari. Tj. Poprilično visoke cijene.
2024 03 01
Ako je tražila brisanje profila, otvorit će drugi profil s istim artiklima. Probajte slikati artikle pa ćete znati koja je od novih cura. Bezobraznica, namiguša i posvuduša. Voli marke, e na takve se napenalim jer ih je većina umišljena i prazne glave. Kažem većina, pa da se tako i čita. Da je poštenih namjera već bi poslala podatke za slanje. Izvana fina krema, a unutra blato. Eto, to mogu reć, žalosno skroz....
2024 03 01
Vlatka08, nemoj se ljutiti, ali griješiš... Pitaš "kako postupiti", gotovo sve djevojke ti sugeriraju da barem trebaš ostaviti negativnu recenziju, a ti ne poslušaš... I to djeluje frustrirajuće. "Slučaj" je bez dileme, zna se procedura, sve ti je objašnjeno. Što se tiče prljavice, čim je admina tražila brisanje profila, ta nije "od jučer". Slobodno upozoriš druge o kome se radi... Ti lako obrišeš ili promijeniš ocjenu dok ti vrati lovu. Ako vrati.
2024 03 02
Pametnica! Ona bi htjela nestati! Te varalice su obično prebedaste da bi znale da to nejde tako lako😂😂😂 Prvo malo znojenja,razapinjanja, sramoćenja, pa blokada, nema brisanja profila. Ni ja ne kužim kaj se čeka s negativnom...
2024 03 02
Što god da se čeka, tema je izgubila smisao. AKo pitaš za savjet, svi ti daju isti, a ti ga ignoriraš. . . ..Ima li autorica teme neki suvisli odgovor zašto je to tako?
2024 03 02
Ne razumijem to brisanje negativnih nakon suradnje gdje ti netko UVALI propaljenu i prljavu krpetinu. Kao, pa vratila je novac. Nebitno. Namjera joj je bila prodati to smeće. Uspjela je, pitala si što napraviti, doslovno su svi rekli da joj daš negativnu i objaviš tko je kako netko drugi ne bi nasjeo. I halooo, tražila je brisanje profila??? Naivna kao francuska sobarica. 🤦🏻‍♀️
2024 03 02
> MaryBoo: > Ne razumijem to brisanje negativnih nakon suradnje gdje ti netko UVALI propaljenu i prljavu krpetinu. Kao, pa vratila je novac. Nebitno. > Namjera joj je bila prodati to smeće. Uspjela je, pitala si što napraviti, doslovno su svi rekli da joj daš negativnu i objaviš tko je kako netko drugi ne bi nasjeo. > I halooo, tražila je brisanje profila??? > Naivna kao francuska sobarica. 🤦🏻‍♀️ U pravu si. Ocjenu može editirati i upisati da je vratila nakon natezanja i pritiska.
2024 03 02
Ostavila sam negativnu recenziju korisnici. Željela sam se mirno dogovoriti i nisam mislila da će to otići toliko daleko. Prvo, nisam bila sigurna jel mozda greška sto nisam trazila dodatne fotke, ali stanje je bilo označeno “novi bez etikete”, profil 13 pozitivnih povratnih pa reko…to je to.. Stvarno nisam imala nikakve drame ovdje pa sam mislila da će to biti i tako i sada, ali nije uvijek tak jednostavno. Valjda se nadam da smo sve moralne i da imamo čiste namjere. Uglavnom, hvala svima na savjetima i odvojenom vremenu za ovaj slučaj. Iskreno se nadam da će ovakvih situacija biti što manje. Nakon ovog, baloner mi prestaje biti jedan od omiljenijih odjevnih predmeta 😂
2024 03 02