Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Kako postupiti?

Sacuvaj originalni oglas ako je ovo taj baloner s njenog profila. oglasen novo bez etikete, nema ostecenja, ma i da ti vrati lovu ovo je za blok Ne mogu virovat da neko ide uvalit za 20 eura sporku, izgorenu balonku , ovo je za smece.
2024 03 02
Negativa povratna koju je otvaračica teme ostavila prodavalici više ne postoji.
2024 03 04
Evo javljam daljnji razvoj situacije, dužna sam Vam s obzirom da ste sve uložile svoje vrijeme i trud. Ja odustajem od ove bitke s tom korisnicom. Javila sam adminu pa neka on radi sto mora. Blokira, obrise profil tak mi je svejedno. Stvarno sam pokušala biti razumna i susretljiva, ali na kraju sam zbog toga i prosla kak jesam. I tu je moja greška. Sto si bolji to prođeš gore, nekak sam imala povjerenja u ljude nemam pojma. Odustala sam od svojih 20e jer mislim da bi to moglo ići u nedogled, a i ne želim osvetnicku negativnu (o čemu sam bas citala na forumu) jer svašta mogu očekivati, a i ne želim dovesti u pitanje i privatnost mojih podataka. Nadam se da razumijete moju bojazan. Ne želim se natezati vise s istom i sto prije ovo želim zaboravit. Da sam trebala Ganjati pravdu-jesam, da sam trebala svašta istoj reci-i to vjerojatno jesam, da sam trebala nekog javno razapeti zbog toga-i to sudeći po svemu jesam, ali nemam stvarno volje. Jednostavno sam digla ruke od ovog. Ako će nekomu 20e “zarađenih” na taj način pomoći, drago mi je. U nastavku Vam prilažem skrin zadnje poruke koju mi je uputila. I za kraj, hvala svima sto ste sudjelovale u ovoj raspravi. ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/47c4d413091e6241d7db6b009ae185d3.jpg) ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/b111c641afbe09277d1c801500811e7e.jpg)
2024 03 04
Obrisali ste joj itekako zasluzenu negativnu jer se Vama neda borit s takvima I bas zbog toga sto ste obrisali,to ce se opet slucajno nekome dogodit,jer kao nije vidila prljavo i spaljeno,mos mislit I to sto ima skupe artikle,kakve to ima veze Admin ce obrisat profil,ona ce naravno drugi napravit I opet ispocetka Negativnu je itekako zasluzila Ocito joj je tih 20 eura jako potrebno
2024 03 04
Ne mogu vjerovati da netko može imati takav džon obraz. Kako se ne srami napisati rečenicu "(Baloner) ostaje kod vas, a novac kod mene". Osim toga "Nema smisla da ovo više rastežemo za 20,00€" ? Ako je to beznačajan iznos, zašto ga ne vrati? Ako je to smiješno malo novaca, zašto uopće slikati, raditi oglas na Krpicama, dopisivati se s ljudima, ići na Tisak/poštu za bijednih 20 eura? Ako ste se pomirili s time da nećete dobiti novac nazad (što je nažalost istina), molim vas napišite joj negativnu recenziju prije nego još nekoga zezne. Ako vam ostavi osvetničku negativnu, admini će je izbrisati. Žao mi je što vam se to dogodilo, stvarno ste bili maksimalno razumni i strpljivi u vezi cijele situacije, ali neki ljudi jednostavno nemaju srama.
2024 03 04
Nije uopće moralo ići unedogled. Umjesto kilometarskih poruka prodavačici, bilo bi bolje da ste ostavili opravdanu negativnu ocjenu. Nitko ne kaže da ste morali pošto-poto nastaviti borbu. Samo je trebalo ostaviti ocjenu i obavijestiti admina. Nakon toga biste imali potpuno pravo na objašnjenje da vam se više od toga ne da. Ali kako će vam u cijeloj priči pomoći brisanje ocjene? To jednostavno ne razumijem.
2024 03 04
Vjerujem da bi većina Vas postupila puno drugačije, ali ja jednostavno više ne želim voditi ovu bitku s istom. Ne želim uopće da se moj profil proteže i dolazi u vezu s njom. Po nekima sam postupila krivo, a ja sam u tom trenutku postupila onako kako sam imala osjećaj da je najbolje. Zbilja želim da ova saga završi, jedino što mogu zasigurno preporučiti svima jest da traže detaljne fotke artikla. Ova prodavačica je imala sve pozitivne recenzije, ništa nije slutilo da će se dogoditi suradnja kakvu nisam mogla niti zamisliti, a nakon što sam zamolila za fotke balonera kako stoji-dobila sam ih, ali eto nisam tražila detaljne slike i dobila sam to što sam dobila-što opet naravno nije moja krivnja, ali eto to mi je škola za ubuduće. Admin će vjerojatno znati kako postupiti. Ja znam da nisam nikada nikoga oštetila i da su sve djevojke/žene koje su surađivale sa mnom bile uvijek sretne i zadovoljne, trudila sam se uvijek biti maksimalno korektna, smanjiti cijenu, podijeliti troskove slanja ili poslati sitnicu kao znak zahvale- i to mi je jedino bitno. :")
2024 03 04
I još jednom Vam se svakoj ponaosob zahvaljujem za svaku minutu odvojenu za mene. Zaista ste divne. Kao što rekoh, vjerojatno nam se mišljenja razilaze, ali molim Vas za razumijevanje. Admin će učiniti ono što mora, budući da je već u četvrtak (kada je sve i započelo), admin ponudio blokiranje, ali sam ja zamolila za malo vremena jer sam se nadala da će se riješiti. Adminu je sve prijavljeno što sam potkrijepila skrinovima razgovora s dotičnom. Tako da slijedi blokada profila. Ja ću (ako postoji uopće ta mogućnost) zaključati temu kako ne bih trošila više Vaše vrijeme.
2024 03 04
1 2 3