Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Računala, elektični uređaji, internet /

Osobe koje rade u Telemach-u

Pozdrav svima, treba mi mala pomoc osobe koja radi u Telemach-u. Naime kupila sam mobitel preko marketplace (primopredaja) i prilikom primopredaje osoba mi nije dala racun, pokazivala mi je papire gdje se vidi da je mobitel dobiven na produljenje ugovora i rekao mi je da ce otic u telemach i da mi treba dat naknadno racun jer ga nema. Međutim od garancije odnosno racuna nista, osoba me sada blokala. Zanima me ako netko od vas mozda radi u telemachu i ima mogucnost iznaditi mi samo potreban racun za mobitel. Imam ime prezime, oib i adresu stanovanja osobe :) Hvala svima
2024 03 09
Jeste li probali otići u poslovnicu ili zvati službu za korisnike, ili mislite da vam baš treba "veza"? Baš ružno što vas je blokirao, nadam se da je osim toga sve ok s mobitelom.
2024 03 10
Produzenjem ugovora osoba ne dobiva racun za mobitel,jer nije ga kupio nego ga je dobio uz produzenje Tako da niste niti mogli dobiti racun Savjetujem da odete u Telemah i provjerite situaciju Ali nemaju Vam na temelju cega izdati racun A zasto Vas je blokirao ako je sve ok,on prodao mobitel a Vi mu dali novac za njega
2024 03 10
A sto reci osim da mi je zao sto ste tako prosli ali neka Vam to bude skola za ubuduce. Ako ste bili na primopredaji odmah ste prilikom placanja to trebali uciniti. Znam da ste posteni i polazili ste od sebe, ali ljudi lazu, da je imao racun bi ga sigurno ponio a to naknadno nista od toga. Racuni se dobivaju odmah a ne naknadno. Neznam da Vam tko to moze rijesiti, ali probajte otici u njihovu poslovnicu. Skola za ubuduce. Sretno.
2024 03 10
Nije ni meni jasno zasto me blokirao ako je sve ok, pokusat cu otic u poslovnicu i vidit hoce li teta na salteru bit dobre volje i dat mi iako nemam pravo dobiti racun za mobitel koji nije na moje ime :( zato pokusavam naci nekoga ko radi u telemachu i ko bi bio voljan pomoci jer vjerovala sam na rijec i na kraju pojela go*no
2024 03 11
Pa očito nije ok i prevarant je čim ste blokirani.
2024 03 11
A sto nije u redu s mobitelom?
2024 03 11
> eanalytic: > Nije ni meni jasno zasto me blokirao ako je sve ok, pokusat cu otic u poslovnicu i vidit hoce li teta na salteru bit dobre volje i dat mi iako nemam pravo dobiti racun za mobitel koji nije na moje ime :( zato pokusavam naci nekoga ko radi u telemachu i ko bi bio voljan pomoci jer vjerovala sam na rijec i na kraju pojela go*no Vjerujem ja da je s mobitel sve ok,ako je novi Samo je problem zbog garancije,koju nemate,niti cete imati Za bilo kakav problem morat cete sami placati popravak More ljudi prodaje mobitele koje dobiju prilikom produzenja pretplate,da dođu do novca Jednom prilikom je moj brat tako kupio mob,za 3 mj mu je krepo zvucnik,i nikome nista,mozes popravit o svom trosku Nitko iz Telemaha Vam ne moze izdati racun,jer nemaju na temelju cega Ne mozete doci i reci kupila sam na crno mob,sad trebam racun za njega,o tome se radi
2024 03 11
> kozmetika88: > > eanalytic: > > Nije ni meni jasno zasto me blokirao ako je sve ok, pokusat cu otic u poslovnicu i vidit hoce li teta na salteru bit dobre volje i dat mi iako nemam pravo dobiti racun za mobitel koji nije na moje ime :( zato pokusavam naci nekoga ko radi u telemachu i ko bi bio voljan pomoci jer vjerovala sam na rijec i na kraju pojela go*no > Vjerujem ja da je s mobitel sve ok,ako je novi > Samo je problem zbog garancije,koju nemate,niti cete imati > Za bilo kakav problem morat cete sami placati popravak > More ljudi prodaje mobitele koje dobiju prilikom produzenja pretplate,da dođu do novca > Jednom prilikom je moj brat tako kupio mob,za 3 mj mu je krepo zvucnik,i nikome nista,mozes popravit o svom trosku > Nitko iz Telemaha Vam ne moze izdati racun,jer nemaju na temelju cega > Ne mozete doci i reci kupila sam na crno mob,sad trebam racun za njega,o tome se radi Ja sam kod A1 na produljenje ugovora dobila racun za proizvod koji sam dobila zbog produljenja. Na racunu pise 1e ali isto je racun i taj proizvod kao i svi ima garanciju to sam htjela i od ovog mobitela
2024 03 11
> eanalytic: > > kozmetika88: > > > eanalytic: > > > Nije ni meni jasno zasto me blokirao ako je sve ok, pokusat cu otic u poslovnicu i vidit hoce li teta na salteru bit dobre volje i dat mi iako nemam pravo dobiti racun za mobitel koji nije na moje ime :( zato pokusavam naci nekoga ko radi u telemachu i ko bi bio voljan pomoci jer vjerovala sam na rijec i na kraju pojela go*no > > Vjerujem ja da je s mobitel sve ok,ako je novi > > Samo je problem zbog garancije,koju nemate,niti cete imati > > Za bilo kakav problem morat cete sami placati popravak > > More ljudi prodaje mobitele koje dobiju prilikom produzenja pretplate,da dođu do novca > > Jednom prilikom je moj brat tako kupio mob,za 3 mj mu je krepo zvucnik,i nikome nista,mozes popravit o svom trosku > > Nitko iz Telemaha Vam ne moze izdati racun,jer nemaju na temelju cega > > Ne mozete doci i reci kupila sam na crno mob,sad trebam racun za njega,o tome se radi > Ja sam kod A1 na produljenje ugovora dobila racun za proizvod koji sam dobila zbog produljenja. Na racunu pise 1e ali isto je racun i taj proizvod kao i svi ima garanciju to sam htjela i od ovog mobitela Jel pisu na tom racunu podatci od pretplatnika Mozda zato nije dao racun,iako je glupo Jer onaj tko kupuje mob ocekuje i garanciju za njega Davno sam imala na a1 pretplatu,ni ne sjecam se vise jel pise to ili ne
2024 03 11
I da joj se zaista pokvari mobitel u garantnom roku i da ima taj račun, ali na tuđe ime, bi li joj ga priznali u servisu? Nije ga ona kupila od Telemacha, već "naknadno" u tko zna kakvom stanju (realno) ....
2024 03 11
> malllaaaa: > I da joj se zaista pokvari mobitel u garantnom roku i da ima taj račun, ali na tuđe ime, bi li joj ga priznali u servisu? > Nije ga ona kupila od Telemacha, već "naknadno" u tko zna kakvom stanju (realno) .... Da, vrijedi garancija ako imas racun, nije bitno na cije je ime.
2024 03 12