Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Stavit cu na profil, ali necu prodat prodavacice!

Puno puta sam nasla neki povoljan artikl koji bas zelim, i sva sretna posaljem upit u nadi da cu kupit nesto sto zelim po manjoj cijeni i nesto sto vise nema u trgovinama itd. Onda dobijem ili ignor, ili " slobodno je" ali tu je kraj komunikaciji. Zanima me dali se jos cura naslo u slicnoj situaciji? Nije nama nitko nista duzan prodat, ali smatram ako je stavljeno na ovu stranicu da je na prodaju. Bas neki dan sam htjela kupit haljinu, pa je cura rekla da je slobodna da ce poslat br racuna, nakon sto 7 dana nije poslala, poslala sam joj dali se predomislila, da trazim dalje, na sto doticna nije odgovorila. Uredno se prijavljivala na stranicu. Nakon jos par dana poslala sam da cu joj ostavit negativnu jer nije duzna meni prodat ali je kultura javit! Na sto je rekla da je bila bolesna ( pa nije mogla odgovorit). Osobno mislim da je haljinu stavila na profil ne s namjerom da proda, nego da mozda na neki nacin privuce paznju. Oko 40 cura je stavilo haljinu u omiljene, jos nije prodana,a doticna i dalje ne nastavlja suradnju samnom. Dali je to ok ? I dali je za negativnu?
2024 03 14
Mozete ostaviti samo neutralnu,jer do suradnje nije doslo Vjerojatno ce vam odgovorit da ste dosadni,da ima druge upite,da ima zivot,a mi ostali nemamo itd... Isto kao i upiti,jel slobodno,dostupno?,odgovoris pa se vise ne jave uopce
2024 03 14
Da, negativnu nikad nisam nikome ostavila, jer nikad nisam bila prevarena itd. Ali ova nekultura mi je uzas. I ako ima 100 upita, nije ok napisat " slobodno je, poslat cu br racuna. Onda je korektnije ni ne odgovorit
2024 03 14
Ne možete ostaviti negativnu, protivno je pravilima jer niste ostvarili suradnju. Razumijem da je to iritantno, ali ja se ne bih puno nervirala oko osoba koje ne mogu dovršiti komunikaciju. Ne planiram nikoga moliti da mi proda artikl jer nema te materijalne stvari s Krpica koja mi je neophodna. Dapače, bila bih zahvalna jer tko zna kako bi sporo tekla suradnja nakon uplate i eventualnog nezadovoljstva primljenim artiklom.
2024 03 14
Ma nije mi haljina na kraju vise ni bitna. Poanta je da mislim da je puno zena tu na cekanju za isti artikl, i ne shvacam zadovoljstvo u zavlacenju bilo koga, jer izgleda da stvarno artikl nikad ni nije bio na prodaju.
2024 03 14
Ja sam naišla na dosta artikala koji se oglašavaju i dalje iako su prodani 🙄 pa sam slučajno kroz par mjeseci poslala istoj korisnici upit (vrebala sam parfem koji inace koristim😅) je li artikl slobodan na što je rekla da nije.. kad sam joj rekla da smije prodani artikl označiti kao prodan ili ga obrisati, se uvrijedila 😂
2024 03 14
Nisam napisala da je u oba slučaja napisala da je parfem prodan 🤣
2024 03 14
> Valentina1965: > Ja sam naišla na dosta artikala koji se oglašavaju i dalje iako su prodani 🙄 pa sam slučajno kroz par mjeseci poslala istoj korisnici upit (vrebala sam parfem koji inace koristim😅) je li artikl slobodan na što je rekla da nije.. kad sam joj rekla da smije prodani artikl označiti kao prodan ili ga obrisati, se uvrijedila 😂 Smrtna uvreda bome :') katastrofa
2024 03 14
> FashionLu: > Da, negativnu nikad nisam nikome ostavila, jer nikad nisam bila prevarena itd. Kako i biste kad nemate suradnji/povratnih na krpicama. 🙂 A ove sto to rade, rade iz razloga da si reklamiraju profil jer oglasi s vise pogleda dodju medju popularne na pocetnu stranicu. Ne znaju one da si mogu same nastancati poglede na artikl, kao neke nase iskusnije krpicarke. 😉
2024 03 15
> Desinićka: > > FashionLu: > > Da, negativnu nikad nisam nikome ostavila, jer nikad nisam bila prevarena itd. > Kako i biste kad nemate suradnji/povratnih na krpicama. 🙂 > A ove sto to rade, rade iz razloga da si reklamiraju profil jer oglasi s vise pogleda dodju medju popularne na pocetnu stranicu. Ne znaju one da si mogu same nastancati poglede na artikl, kao neke nase iskusnije krpicarke. 😉 Temu sam otvorila s drugim profilom jer mi se evo vise nije dalo s doticnom natezat. Povratne ne pokazuju kolko smo suradnji imali, jako puno suradnji sam imala a da si nismo ostavili povratne. Dobro ih je imati radi povjerenja u profil s kojim suradujemo. Upravo me to i zanimalo. Dali je moguce da zene stavljaju neke "pozeljne" artikle kako bi si reklamirale profil. Nez gdje se izgubio smisao ove stranice koju koristim bar 10god
2024 03 15
Iskreno ja nevjerujem u to, što je to što može reklamirati profil? Ukusi su različiti što se Vama ili nekom drugom sviđa meni ne, ili obrnuto pa neznam što to može reklamirati jer svaka roba ima svog kupca kao i sve drugo. Kako možemo znati što netko traži da bi to stavili i sebe reklamirali, bez ljutnje nevjerujem u to ama baš nimalo. A to što se ne odgovara na poruke i ne želi prodati artikl može biti zbog razno raznih stvari. Naprimjer naišla sam na rijedak vintage komad koji mi se sviđa, i žena uljuđeno mi je rekla da ga nemože pronaći, vjerujem joj jer mi se jednom isto to dogodilo te kad sam ga pronašla , slučajno odlutao u mušku odjeću spremanjem ljetne garderobe, obavile smo kupnju prodaju. I sada čekam da ga žena pronađe, pa u našim prepunim ormarima je to moguće zar ne. Jedino bi možda žene trebale to reći otvoreno onom tko se javi, izostaje komunikacija, komunikacija sve rješava ili je u fazi da joj se jednostavno neda, i na to sam naišla kad me gospođa zamolila da pričekam ako mogu jer je bolesna i ništa joj se ne da., ja sam je razumjela tako da tu ima toliko toga zašto je tako. A meni ako se nejavi ili mi se neda nešto čekati produžim dalje i ne zamaram se time. Kad ima novca ima se i što kupiti.
2024 03 15
A za to nikad nisam nikakvu ocjenu ostavljala niti bi, nije došlo do nikakve suradnje i mislim da nebi bilo fer. Često puta se provlači to pitanje zato sam imala potrebu to napisati, što sad nejavlja mi se i sad ću tu stati, idem dalje i više i ne razmišljam o tome. Zato ima na drugim stranicama nije ovdje jedna stranica i baš je na toj nešto in. :D
2024 03 15
Kao sto sam i napisala, nitko nije duzan prodati. Ali napisat da je slobodno i da ce poslat br racuna i onda se prijavljivat i ne javljat se, jednostavno nije kulturno. Isto tako sam napisala da nikad nisam ostavila povratnu za to, i upravo zato sam otvorila temu da vidim sa stajalista drugih dali je to za neg recenziju ili ne. A novaca da imam, vrlo vjerojatno bi otisla u Zaru i kupila tu haljinu po punoi cijeni. Upravo zbog manjka, ustede ili zbog cinjenice da neki artikl nemozemo pronaci vise, koristimo ovu stranicu. Ako cemo svi sve stavljat na profil, ne odgovarat, ne prodavat, pa u cem je onda svrha?
2024 03 15
Nikad mi nije bilo jasno, ako si ovdje onda moraš svaki dan pogledati imaš li koji upit, odgovoriti i slično. Ako to ne možeš, onda nemoj ovdje prodavati.
2024 03 15
> Vikili: > Nikad mi nije bilo jasno, ako si ovdje onda moraš svaki dan pogledati imaš li koji upit, odgovoriti i slično. Ako to ne možeš, onda nemoj ovdje prodavati. Ma dobro dogodilo se i meni puno puta zbog privatnih stvari da ne gledam, ne ulazim u krpice par dana, cak i da nisam mogla uci u stranicu itd. Ali ulazit i pravit se lud je bezobrazno. I nqkon 7-8-9 dana sto nije odg, nakon jos 3 moje por, poslala sam joj da vec razmisljam o negativnoj, a onda je doticna odgovorila u roku sat vremena. Znaci nije problem ne prodavanje, problem je cista nekultura
2024 03 15
1 2