Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Zašto ne navedete da nešto nije original?

Pozdrav svima. Jucer posaljem upit curi za jednu majicu je li original i odgovori mi odmah da je prodana. Danas mi salje poruku da pogledam nove majice koje ima, inace marku koju redovito kupujem i svaka majica inace kosta 100 E, na snizenju dode na 80 - kod nje je 20-ak E. Napisem joj da je posteno u oglasu napisati da je kopija jer ljudi nasjednu - nema odgovora. Upisem sad u trazilicu Loewe kad ono majice od preko 200 E od 30 do 50 i nitko ne navodi da su kopije. Mislim, ja se razumijem u cijene onoga sto me zanima, ali ako se ne navede da je kopija - to je varanje kupaca. Netko sigurno misli da su uhvacene na nekom snizenju.
2024 03 14
Prodaja kopija je zabranjena tako da odmah u oglasu ne navode vjerojatno iz tog razloga. Iako admine/modove generalno nije puno briga, dosta stvari se prodaje koje su po pravilima zabranjene. Često i ne brišu oglase iako ih se upozori. Sada se samo bave promoviranjem Trustapa i Pošte 😂
2024 03 14
Jel to ona sto prodaje max maru i RL za 20ak eur? Iz aviona se vidi da nije original, nema nikakve etikete.
2024 03 15
> Michellle: > Pozdrav svima. Jucer posaljem upit curi za jednu majicu je li original i odgovori mi odmah da je prodana. Danas mi salje poruku da pogledam nove majice koje ima, inace marku koju redovito kupujem i svaka majica inace kosta 100 E, na snizenju dode na 80 - kod nje je 20-ak E. Napisem joj da je posteno u oglasu napisati da je kopija jer ljudi nasjednu - nema odgovora. > Upisem sad u trazilicu Loewe kad ono majice od preko 200 E od 30 do 50 i nitko ne navodi da su kopije. > Mislim, ja se razumijem u cijene onoga sto me zanima, ali ako se ne navede da je kopija - to je varanje kupaca. Netko sigurno misli da su uhvacene na nekom snizenju. Osobno sam znala navesti da su artikli kopija ili cak inspired znaci inspirirani sa sličnostima kao original medjutim svaki put ih se makne tako da je ocito na taj nacin lakse da se isti prodaju.
2024 03 15
Djevojke, gdje se uopće kupuju kopije? Dajte neka mjesta, lokacije, dućane i tako to...da odem pa kupim pa preprodajem ovdje, kaj neeeee, to svi rade!
2024 03 15
> sanjaurban: > Djevojke, gdje se uopće kupuju kopije? Dajte neka mjesta, lokacije, dućane i tako to...da odem pa kupim pa preprodajem ovdje, kaj neeeee, to svi rade! Ja sam svoju bila uzela vani i prodala ovdje ali je sve bilo napisano. Inace se ne bavim preprodajom na veliko tako da za ostale ne mogu reci 😉
2024 03 15
> samomisespava: > > sanjaurban: > > Djevojke, gdje se uopće kupuju kopije? Dajte neka mjesta, lokacije, dućane i tako to...da odem pa kupim pa preprodajem ovdje, kaj neeeee, to svi rade! > Ja sam svoju bila uzela vani i prodala ovdje ali je sve bilo napisano. Inace se ne bavim preprodajom na veliko tako da za ostale ne mogu reci 😉 "Uzela vani" što to znači???? Plac, dućan, sumnjiva ulica, išli ste nekome u stan???? I gdje su vama povratne? Što vam je s profilima????
2024 03 15
Dajte cure, milijun vas je ovdje s gomilama tih fejk torbetina, eto, da ja to hoću kupiti gdje, pobogu idem??????
2024 03 15
> sanjaurban: > > samomisespava: > > > sanjaurban: > > > Djevojke, gdje se uopće kupuju kopije? Dajte neka mjesta, lokacije, dućane i tako to...da odem pa kupim pa preprodajem ovdje, kaj neeeee, to svi rade! > > Ja sam svoju bila uzela vani i prodala ovdje ali je sve bilo napisano. Inace se ne bavim preprodajom na veliko tako da za ostale ne mogu reci 😉 > "Uzela vani" što to znači???? Plac, dućan, sumnjiva ulica, išli ste nekome u stan???? I gdje su vama povratne? Što vam je s profilima???? Znači izvan zemlje, poprilično čest izraz. Kopije često imate po placama i pazarima, ljeti po štandovima u turističkim središtima, itd
2024 03 15
> sanjaurban: > Dajte cure, milijun vas je ovdje s gomilama tih fejk torbetina, eto, da ja to hoću kupiti gdje, pobogu idem?????? Ne kupujem fejk stvari, ali najviše ih možete pronaći u Bosni i u Turskoj pogovoto
2024 03 15
> meowzz: > > sanjaurban: > > > samomisespava: > > > > sanjaurban: > > > > Djevojke, gdje se uopće kupuju kopije? Dajte neka mjesta, lokacije, dućane i tako to...da odem pa kupim pa preprodajem ovdje, kaj neeeee, to svi rade! > > > Ja sam svoju bila uzela vani i prodala ovdje ali je sve bilo napisano. Inace se ne bavim preprodajom na veliko tako da za ostale ne mogu reci 😉 > > "Uzela vani" što to znači???? Plac, dućan, sumnjiva ulica, išli ste nekome u stan???? I gdje su vama povratne? Što vam je s profilima???? > Znači izvan zemlje, poprilično čest izraz. > Kopije često imate po placama i pazarima, ljeti po štandovima u turističkim središtima, itd Ma bravo, baš sam trebala to tumačenje. Hvala!! xxx Znači hodaš po placu, navješaš tih borši po sebi i pravac na MK. Turska i Bosna? Šta u ta dva tržišta nitko nije pipnuo od Juge?? Kad nema interesa da se to suzbije znači da svi imaju interesa....ili svi koji imaju mogućnosti imati interesa..
2024 03 15
Vjerojatno ne navode da su kopije jer im onda admini obriši, ovako prođe ispod radara. Znam da sam ljetos viđala te kopije na štandovima na moru (radilo se o majicama, kapama i šlapama). Također kopije parfema sam vidjela da prodaju u Dubravi na placu, Glavnom kolodvoru, Dolcu i još negdje, kao i neke loše kopije torbi. Onako neka žena hoda po placu i nudi. I ja sam isto čula da su ljudi kupovali kopije trenirki i torbi na placu u Bosni. Ne znam gdje.
2024 03 15
> sanjaurban: > Dajte cure, milijun vas je ovdje s gomilama tih fejk torbetina, eto, da ja to hoću kupiti gdje, pobogu idem?????? Otidjite u Bosnu i Hercegovinu i tamo na svakom cosku mozete kupiti kopije. Vjerojatno uvoz iz Turske… zapravo, ne morate ni otici, neke trgovine odandje šalju i za Hrv., no uz vecu pt
2024 03 15
> sanjaurban: > > samomisespava: > > > sanjaurban: > > > Djevojke, gdje se uopće kupuju kopije? Dajte neka mjesta, lokacije, dućane i tako to...da odem pa kupim pa preprodajem ovdje, kaj neeeee, to svi rade! > > Ja sam svoju bila uzela vani i prodala ovdje ali je sve bilo napisano. Inace se ne bavim preprodajom na veliko tako da za ostale ne mogu reci 😉 > "Uzela vani" što to znači???? Plac, dućan, sumnjiva ulica, išli ste nekome u stan???? I gdje su vama povratne? Što vam je s profilima???? A gdje je Vama kultura? Što se mojih profila tiče i povratnih ne morate se brinuti još uvijek su ovdje na Vašu žalost, a za ostalo pitajte adminku zašto otkad su bugovi pola profila ne radi i osobe su morale otvarati nove 😉. Vani bila sam na odmori i źeljela sam si kupiti torbicu da vidim da li mi se toliko svidi da si kupim i original koji sam na kraju i uzela zadovoljni odgovorom? ☺️. Isto tako ako Vam se ne dopada stranica i komentari korisnica niste dužni biti ovdje i čangrizavi odgovarati i ispoljavati Vaše nezadovoljstvo prema onime što netko radi, i lupetati gluposti osim uvreda tipa “sumnjivih ulica i nečijih stanova” skrivajući se iza nekog xy profila na Krpicama jer i tome dodje kraj 😉. 👋🏻
2024 03 16
Ovu zimu sam gledala da kupim Canada Goose jaknu i našla sam na Krpicama jednu za 70 eura, nova ili kao nova. Takve jakne inače koštaju 1000 i više eura. I mislim si nema šanse da je original, kad odem na profil od djevojke koja ju prodaje i u opisu joj stoji "sve je original". Išla sam joj poslati upit i bilo mi je i pomalo glupo pitati je li stvarno original, ali svejedno sam pitala - i dobro da jesam. Stiže mi odgovor: "Ne, kupljena je u Turskoj ali je super, puno bolja od ovih jakni iz Zare i sl." Na kraju sam ju našla na eBayu, Expedition model, koji je najtopliji, za 250 eura. Ali ta definitivno nije bila nova.
2024 03 16
1 2