Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

TESLA SCULPTOR

Pozdrav zene, jel itko od vas probao tretmane tesla aparatom za stimulaciju mišića i topljenje masnih stanica? Kakvi su rezultati, dojmovi?
2024 03 26
Dan, ja sam lani odradila 10 tretmana, iskreno, nikakvih posebnih promjena, malo manja otecenost noga, radila sam noge i stomak. U cm, stno nesto izgubila i brzo se vratilo. Vjerujem da svakome drugacije djeluje kao i sve. I strucnost onog ko vam radi je bitna. Lp
2024 03 26
Koliko koštaju tretmani?
2024 03 26
> DragicaGavric: > Dan, ja sam lani odradila 10 tretmana, iskreno, nikakvih posebnih promjena, malo manja otecenost noga, radila sam noge i stomak. > U cm, stno nesto izgubila i brzo se vratilo. Vjerujem da svakome drugacije djeluje kao i sve. I strucnost onog ko vam radi je bitna. > Lp Hvala na odgovoru! Gledala sam slike po internetu gdje objavljuju stvarno wow rezultate pa sam se ponadala da je to stvarno tako 😂
2024 03 26
> Vikili: > Koliko koštaju tretmani? U poliklinici u mom mjestu je 10 tretmana 700eura
2024 03 26
Iskreno, bila sam na tom sajmu prosle godine gdje su ga promovirali. Kao medicinski djelatnik… nemojte bacati novce na takve gluposti. Meni je bilo najjace kada su, izmedju ostalog, provalili kako taj aparat rijesava dijastazu 😂 sve zivo ce napricati samo da prodaju. Vjezbanje, prehrana… strog rezim i to je jedini nacin za uspjeh. Cast svima na dobroj genetici, al mi ostale patnice… teretana i odricanje 🙋🏼‍♀️
2024 03 27
Bila i radila sa njima🙋🏼‍♀️ Pokazalo se da cure koje su sitnije,vec imaju lijepu i postojanu gradu bez nekih prevelik viskova, sa tretmanima konstantnim su imali top rezultate. Curke sa viskom svakako pomogne ali bez drugih tretmana plus vjezbanje i prehrana nista od toga.
2024 03 28
> AnDra411: > Iskreno, bila sam na tom sajmu prosle godine gdje su ga promovirali. Kao medicinski djelatnik… nemojte bacati novce na takve gluposti. > Meni je bilo najjace kada su, izmedju ostalog, provalili kako taj aparat rijesava dijastazu 😂 sve zivo ce napricati samo da prodaju. > Vjezbanje, prehrana… strog rezim i to je jedini nacin za uspjeh. Cast svima na dobroj genetici, al mi ostale patnice… teretana i odricanje 🙋🏼‍♀️ Sve potpisujem, sve ove reklame i dobre spike ljude navuku, samo će Vam izvući 1000 eura i više iz džepa a ništa od toga. Ono što sami skinemo prehranom i vježbom to je rezultat, sve drugo su skupe obmane.
2024 03 29