Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

PREVARA KORISNICE An0622

Pozdrav, tražim pomoć. Korisnica pod nazivom An0622, koja se zove i preziva Andrea Zebić Matijaš, prevarila me je zbog 10 €. Istoimenoj ovo nije jedina prevara jer je već jednu ženu, s kojom sam kontaktirala, također pravarila zbog cirka 20€. Kupila sam od nje hlače koje mi nikada nije poslala. Na poruke također nikada odgovorila nije. Uredno vidim da je aktivna na krpicama gdje se i dalje dopisuje sa kupcima u cilju ponovne prevare. Što mogu učiniti dalje? Planiram ju objaviti javno svagdje.
2024 03 27
Pozdrav, prijavite adminu i objavite ime i prezime dotične osobe da još netko ne nasjedne mada i kada je admin blokira uredno će napraviti novi profil i opet nastaviti varati.
2024 03 27
Ostavite negativnu, prijavite adminu i objavite temu pod imenom i prezimenom
2024 03 27
Hvala na povratnim odgovorima! Negativnu sam već odavno ostavila, a sada ću ići prijaviti adminu. Ime i prezime sam joj ovdje u postu već napisala ili mislite da trebam napraviti temu pod njezinim punim imenom i prezimenom?
2024 03 27
> __annie__: > Hvala na povratnim odgovorima! Negativnu sam već odavno ostavila, a sada ću ići prijaviti adminu. Ime i prezime sam joj ovdje u postu već napisala ili mislite da trebam napraviti temu pod njezinim punim imenom i prezimenom? Napravite svakako,kada ste dotičnoj uplatili novce?
2024 03 27
Prije više od mjesec dana
2024 03 27
> __annie__: > Prije više od mjesec dana Trebali ste odavno prijaviti adminu i otvoriti temu, jer da dotična nije mogla radi obaveza ili drugih stvari poslati odmah to Vam je trebala jasno naglasiti a ne ovako vuči Vas za nos i ostale korisnice koje su nasjele
2024 03 27
Čekala sam misleći da je žena možda u bolnici i da će se javiti kada stigne kroz tjedan dva
2024 03 27
Blokirana je
2024 03 27