Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Objave, novosti, komentari moderatora /

Novi dizajn :)

Molim Vas popravite da se mogu vidjeti normalno novo objavljeni artikli, a ne klikne se na VISE i onda vrti 100 godina , i nakon toga se pojave stranice 1, 2, 3,4 . ..Dok zelis promjeniti sa stranice 1 na 2 isto se vrti 100 godina i tako za svaku daljnju str. Tako da su korisnici odustali uopce od pregledavanja novih artikala. Pregledi na nove artikle su pali na 6 pregleda, dok ih je nekad znalo biti u istom danu 100. Vise pregelda ima Njuskalo na kojem se vecinom krece muska populacija za prodaju automobila i slicno. Takoder rezolucija slika nije mi jasno kako se ne moze vratiti na staro. Ne zelim koristiti dodatno vrijeme kojeg nemam za dodatne photoshopove za svaku pojedinu sliku. Takoder smatram ako se do sada nije moralo koristiti , ne mora ni sada. Omogucite lako koristenje stranice ko do sada kao sto imaju i druge stranicu uplodas sliku i ona je normalne rezolucije npr Vinted, ReStyloh.... Molim Vas poradite na tome dok niste izgubili znacajan broj korisnika. Hvala unaprijed.
2024 05 12
> iva988: > Ne znam jel netko ranije pisao o tome ali meni jako smeta što se razmaci u tekstu opisa profila i u oglasima jednostavno izbrišu i onda je taj tekst sav nabijen. Meni osobno je to jako nepregledno jer se u oglasima trudim napisati malo više od par riječi.. > I još uvijek iznad opisa profila stoji ono "Oko", sljedbenici piše i za pratitelje i za osobe koje taj profil prati i još neke sitnice ali najviše mi smeta ta nepreglednost teksta na profilima zbog nepostojanja razmaka između rečenica i između redova... Slažem se.. Totalno nepregledno, ljudi izgube volju za čitanjem. Vratite dizajn na staro izdanje!!
2024 05 13
Ovo je sramotno šta ste napravili od stranice. Ne možeš oglas stavit od jebenih reklama koje iskaču iz paštete. Pa dajte bar od tih pustih klikanja po reklamama na kojima zarađujete platite si programera da napravi APLIKACIJU. O dizanju neću ni govorit, žalosno, bijedno i jadno. Slike izdužene, nečitko, nefunkcionalno, uopće ne gledam više nove artikle koliko je nepregledno. Prebacujem se na Vinted dok se vi ( ako ) sredite.
2024 05 13
> Garavusa: > Ovo je sramotno šta ste napravili od stranice. Ne možeš oglas stavit od jebenih reklama koje iskaču iz paštete. Pa dajte bar od tih pustih klikanja po reklamama na kojima zarađujete platite si programera da napravi APLIKACIJU. > O dizanju neću ni govorit, žalosno, bijedno i jadno. Slike izdužene, nečitko, nefunkcionalno, uopće ne gledam više nove artikle koliko je nepregledno. Prebacujem se na Vinted dok se vi ( ako ) sredite. Što se reklama tiče samo instalirajte Wize Adblock i problem riješen. Odavno sam to napisala tu na nekom forumu i vidim da ih puno to koristi.Ja to ukljucim prije dolaska na Krpice i od reklame ni R.Bar evo jedan problem manje 😀
2024 05 13
> Marco1234: > Molim Vas popravite da se mogu vidjeti normalno novo objavljeni artikli, a ne klikne se na VISE i onda vrti 100 godina , i nakon toga se pojave stranice 1, 2, 3,4 . ..Dok zelis promjeniti sa stranice 1 na 2 isto se vrti 100 godina i tako za svaku daljnju str. > Tako da su korisnici odustali uopce od pregledavanja novih artikala. > Pregledi na nove artikle su pali na 6 pregleda, dok ih je nekad znalo biti u istom danu 100. > Vise pregelda ima Njuskalo na kojem se vecinom krece muska populacija za prodaju automobila i slicno. > Takoder rezolucija slika nije mi jasno kako se ne moze vratiti na staro. > Ne zelim koristiti dodatno vrijeme kojeg nemam za dodatne photoshopove za svaku pojedinu sliku. > Takoder smatram ako se do sada nije moralo koristiti , ne mora ni sada. > Omogucite lako koristenje stranice ko do sada kao sto imaju i druge stranicu uplodas sliku i ona je normalne rezolucije npr Vinted, ReStyloh.... Molim Vas poradite na tome dok niste izgubili znacajan broj korisnika. > Hvala unaprijed. Zar je stvarno bilo neophodno napraviti novi profil samo da bi se ovo reklo ? :s
2024 05 14
Više se ne mogu vidjeti “omiljeni” od drugih računa? Sada je to skriveno ili se meni čini…
2024 05 14
> LaBellezza: > Više se ne mogu vidjeti “omiljeni” od drugih računa? Sada je to skriveno ili se meni čini… Admin je napisala da to čeka popravak na 33. stranici teme
2024 05 15
A, kaj imamo kopati po tuđim omiljenima? Ne kužim? Dovoljno je što netko ima naš artikl u omiljenima, pa eventualno možemo pogledati kaj ona nudi na svom profilu i ponuditi zamjenu, ili sam glupa?
2024 05 16
Drage moje dame, moram vam reci da sam isprobala Vinted i odusevljena sam sa svim. Kao dugogodisnja korisnica krpica moram reći da sam razočarana sadašnjim stanjem i činjenicom da su krpicama zavladali prevaranti. Obzirom da nisu svi upućeni u forume niti nemaju vremena iščitavati iste, smatram da se korisnice trebaju nekako uputiti na trenutne opasnosti pa bi to bio moj prijedlog za admine stranice,posto vidim da su se korisnice vec zalile na ostale nedostatke. Bilo je lijepo,sad je vrijeme da se krene dalje. Puse😘
2024 05 16
Što ako se sad i prevaranti prebace na Vinted? Jer ako svi sele tamo, neće prevaranti biti ovdje gdje nitko ne ostaje...
2024 05 16
Da li netko može napisati svoja iskustva sa Vintedom? Očigledno je da su krpice završena priča. Hvala!
2024 05 16
Hvala cure kaj ste nas obavjestile da odlazite s krpica i našle vremena da nas pozdravite! Bye, bye!
2024 05 16
Ako je moguce, vratite na staro, vjerujem da bi svi bili zadovoljni.
2024 05 16
> Laura01: > Ako je moguce, vratite na staro, vjerujem da bi svi bili zadovoljni. Mislim da ništa od toga, mijenjali su dizajn zbog usklađivanja stranice s budućom aplikacijom koja će, po svemu sudeći, također biti vrlo bazična. Osim boje i ubrzanja stranice drugih pomaka još uvijek nema… Ovo mi sad djeluje kao da netko uči web dizajn, pa čekamo da osoba prođe sljedeće lekcije. Just saying ¯\_(ツ)_/¯
prije 29 dana, 10:51
Ne zeli mi ucitati artikl..zasto??
prije 29 dana, 11:53
1 2 ... 35 36 37 38 39 40 41 ... 42