Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Objave, novosti, komentari moderatora /

Novi dizajn :)

> Nitospitos: > Pa, je, tako je, već se pisalo o agresivnim opisima profila, užasan su odbijanac. Ja sam bila zainteresirana za jednu haljinu, al strah me bilo poslat upit da nebih potrošila previše vsšeg vremena u slučaju da ju ne kupim. Ma srce moje plašljivo😂😂😂
prije 28 dana, 15:50
> vurbicm: > > malllaaaa: > > > vurbicm: > > > > Laninkutak: > > > > Nikakvih upita više nema od kad je novi dizajn stranice. :'( > > > Koma,ima nas jakooo puno koji smo o tome pisali > > NISAM ZA ZAMJENE⛔️(ne odgovaram više na takve upite),nemam vremena za nalaženja po gradu,slikanju odjeće i obuće na sebi,rezervacijama⛔️ > > Čudim se stvarno. > Inteligencija jača strana😂😂svakom loncu poklopac😂😂😂svatko ima pravo poslovati kak hoce kaj ne il moram pitat kak se to radi na forumu,kaj napisati da babama paše😂😂😂😂pričamo o novonastalim stvarima ak me razmete a ak ne sam produžite daje😘 Poslujte kako je ovdje po pravilima, ali nemojte vrijeđati. Otvarale su se teme zbog krivih deklaracija, mjera, svega i svačega. Nadam se da neće i o Vama. Zar će Vam kruna sa glave pasti ako odgovorite na upit o zamjeni? Koliko vidim ovdje je dozvoljeno i tako poslovati. Štoviše, meni osobno su omiljene, upita ne fali, a ni ostvarenih suradnji pa ne kukam po forumu kako je sve stalo zbog novog dizajna portala.
prije 27 dana, 21:12
Glavno da su se krpice stabilizirale! Još malo ciklame da se ubaci i to je to! 😃 (a, ove kaj žderu vatru... moraju ju negdje i rigati😂😂😂)
prije 27 dana, 06:55
Dizajn Krpica se mijenja, ali korisnice s agresivnim opisima profila - nikad! 😁
prije 27 dana, 12:43
Admin može info što je sa pregledom ocjena? Vide se samo ocjene o prodavaču, kao kupcu ne i one koje su ostavljene od strane prodavača se ne vide
prije 27 dana, 13:56
Ja vidim sve svoje ocjene i sve vaše ocjene.
prije 27 dana, 15:01
> gitadevi: > Ja vidim sve svoje ocjene i sve vaše ocjene. Vidimo mi ocjene,ali ne vidimo kome smo ostavili Valjda ce se i to rijesiti
prije 27 dana, 15:09
> gitadevi: > Ja vidim sve svoje ocjene i sve vaše ocjene. Ja kad kliknem nečiji profil vidim samo ocjene prodavača, ne koje ima kao kupac i ne koje je nekome ostavio
prije 27 dana, 16:04
Većinom vidim povratne o kupcima, ali samo ponekad ne, ne znam o čemu se radi. Taj je problem prijavljen, nonemam friških infosa, ali budem imala u ponedjeljak : )
prije 26 dana, 16:52
Meni je sad sve super, pohvale!
prije 26 dana, 21:13
Nema pregleda za artikle uopce, a ni sama nemam volje vise nes pregledavati. Zar se ne moze jednostavno vratiti stari dizajn i to je to?
prije 26 dana, 21:45
> Laninkutak: > Nikakvih upita više nema od kad je novi dizajn stranice. :'( Ista stvar kod mene
prije 26 dana, 08:41
> kozmetika88: > > gitadevi: > > Ja vidim sve svoje ocjene i sve vaše ocjene. > Vidimo mi ocjene,ali ne vidimo kome smo ostavili > Valjda ce se i to rijesiti Pa, to i kažem - vidim SVE ocjene, dakle i kome sam ih ja ostavila. 🤷
prije 26 dana, 10:01
> gitadevi: > > kozmetika88: > > > gitadevi: > > > Ja vidim sve svoje ocjene i sve vaše ocjene. > > Vidimo mi ocjene,ali ne vidimo kome smo ostavili > > Valjda ce se i to rijesiti > Pa, to i kažem - vidim SVE ocjene, dakle i kome sam ih ja ostavila. 🤷 ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/6470d3e15cfbe72b00ac262b3d64591f.jpg) Ja jos nemam tu mogucnost ,:)
prije 26 dana, 10:04
Ja ne vidim kome su ostavljene ocjene ni kod gite ni kod sebe ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/4de21f76a1994e6acfd97e4e7833a74c.jpg) ne kužim kako je moguće da svatko vidi drugačije :o
prije 26 dana, 10:42
1 2 ... 33 34 35 36 37 38 39 ... 40