Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Objave, novosti, komentari moderatora /

Novi dizajn :)

Ja isto ne vidim kome sam ostavila povratne i kome su drugi ostavili povratne. Mimo toga, sve ostalo sad funkcionira odlično i bolje mi je od stare verzije. Ostalo je još par sitnica koje treba srediti tipa fontovi, proredi u oglasima te malo preglednije posložitii layout profila, a ne bi bilo loše ni da se malo lektorski taknu google translate čudesa tipa "oko". Vjerujem da će i to doći na red.
2024 05 06
E, da, treba reversati oznaku "prodano" i "prodaj opet". Trenutno za neprodane artikle postoji opcija "prodaj opet" umjesto "prodano"
2024 05 06
Vrlo tuzno da stranica Restyloh ima bolju rezoluciju slika >:(
2024 05 06
> Magieli: > Ja ne vidim kome su ostavljene ocjene ni kod gite ni kod sebe ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/4de21f76a1994e6acfd97e4e7833a74c.jpg) > ne kužim kako je moguće da svatko vidi drugačije :o :o Stvarno ludo!
2024 05 06
> gitadevi: > > Magieli: > > Ja ne vidim kome su ostavljene ocjene ni kod gite ni kod sebe ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/4de21f76a1994e6acfd97e4e7833a74c.jpg) > > ne kužim kako je moguće da svatko vidi drugačije :o > :o Stvarno ludo! E, sad više ni ja ne vidim :|
2024 05 06
Ne znam jel netko ranije pisao o tome ali meni jako smeta što se razmaci u tekstu opisa profila i u oglasima jednostavno izbrišu i onda je taj tekst sav nabijen. Meni osobno je to jako nepregledno jer se u oglasima trudim napisati malo više od par riječi.. I još uvijek iznad opisa profila stoji ono "Oko", sljedbenici piše i za pratitelje i za osobe koje taj profil prati i još neke sitnice ali najviše mi smeta ta nepreglednost teksta na profilima zbog nepostojanja razmaka između rečenica i između redova...
2024 05 07
Aaa, jel ima jos netko da je izbrisao artikle koje nije trebao 😅😢🤪
2024 05 07
> TibbeT: > Aaa, jel ima jos netko da je izbrisao artikle koje nije trebao 😅😢🤪 Naravno😂😂😂
2024 05 07
> TibbeT: > Aaa, jel ima jos netko da je izbrisao artikle koje nije trebao 😅😢🤪 svi :') :') :') sva sreća pa sam uspjela sve vratiti jer ih nisam previse obrisala haha
2024 05 07
> sanjaurban: > Jao što ste mi se lijepo krenule zahvaljivat i skrušeno molit, to mi je važnije od bilo kakvog bolda, fonta ili piksela :") I Admin će se prije oglasiti kad smo finije... o:) Ma u fino i drsko svejedno mi je i dalje rezolucija katastrofa, i dalje vidin ruzne komade robe i postoli koje me ne zanimaju , tekst ma koliko se trudila opisat artikal tekst izgleda ruzno zbijeno utisno nema mista nego kada nabrajam doslovno .Kada stavljam artikal lipo je prostor za opis ostao isti sve lipo natipkan rezulatat u z a s. So radije cu ronzat nego bit fina bar san sa sobom zadovoljna. e da i nepismena san to ne tribas naglasavat stalno 8-) jbg ima nas svakakvih
2024 05 08
> anysplit: > > sanjaurban: > > Jao što ste mi se lijepo krenule zahvaljivat i skrušeno molit, to mi je važnije od bilo kakvog bolda, fonta ili piksela :") I Admin će se prije oglasiti kad smo finije... o:) > Ma u fino i drsko svejedno mi je i dalje rezolucija katastrofa, i dalje vidin ruzne komade robe i postoli koje me ne zanimaju , tekst ma koliko se trudila opisat artikal tekst izgleda ruzno zbijeno utisno nema mista nego kada nabrajam doslovno .Kada stavljam artikal lipo je prostor za opis ostao isti sve lipo natipkan rezulatat u z a s. > So radije cu ronzat nego bit fina bar san sa sobom zadovoljna. > e da i nepismena san to ne tribas naglasavat stalno 8-) jbg ima nas svakakvih Ha, slatka si mi sva u tom svom buntu! Bude se valjda riješilo, firme koje se bave rješavanjem znaju imati po 100 klijenata, jer da nemaju, već bi riješili. Uvjerena sam da su svi komentari s ove stranice (koji su konstruktivni i logiični) završili na nekom popisu i odaslani na pravu adresu. Ako je neki prijedlog "preskup" i zahtijeva dosta posla, on će biti preskočen. Ali ostalo će se valjda riješiti. Zadovoljstvo sobom je najvažnije stvar na svijetu!! Je, bezveze je ovo što spominješ, a važno je...
2024 05 08
Drage dame, dogovoreno je da su sljedeći popravci na redu tuđi favoriti koji bi se trebali u doglednom roku naći kraj garderobe i recenzija, zatim FB login, prijevodi i jedan dodatak za moderatore. Ostalo što se spominje ide nakon tih popravaka.
2024 05 08
nisam nasla da je itko napisao do sada pa cu ja. Na tabletu mi ne otvara slike, znaci prvu sliku artikla vidim kada stisnem da se otvori nema niti jedne slike. i druga stvar je da nigdje nemam ikonu za poruke , za dodavanje novog artikla, za odlazak na vlastiti profil itd. na mobitelu mi se pokaze kada stisnem 3 crtice gore desno
prije 26 dana, 07:39
Mene još jedna stvar živcira: Zašto se konkretno ispisuju automatski moji odgovori ispod recenzija koje su mi dale druge korisnice. Da pojasnim, recenziju ni vidjela nisam, a ispada da sam se već javno zahvalila?! I ne piše vrijeme tog odgovora.
prije 26 dana, 08:14
> malllaaaa: > Mene još jedna stvar živcira: > Zašto se konkretno ispisuju automatski moji odgovori ispod recenzija koje su mi dale druge korisnice. > Da pojasnim, recenziju ni vidjela nisam, a ispada da sam se već javno zahvalila?! > I ne piše vrijeme tog odgovora. Kod mene nema tih odgovora, ali ima još i drugih razlika po profilima i oglasima. Npr. kad se uđe u oglas nekima ispod imena profila pišu ocjene, nekima ne, ili nekima ispod opisa artikla piše cijelo pojašnjenje trustap naknada, a drugima samo onaj boldirani dio "Naknada za zaštitu kupca".
prije 26 dana, 10:19
1 2 ... 34 35 36 37 38 39 40