Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Objave, novosti, komentari moderatora /

Novi dizajn :)

vec je bolje :)
prije 29 dana, 12:03
Slike se dižu jako brzo, wow! 👍👍👍 I za one biserke poput mene koje nisu to znale, kad klikneš na sliku ona se zumira, savršena rezolucija!
prije 29 dana, 16:35
Meni su slike na mom profilu i na laptopu i na mobitelu fuuul pikselizirane. Može li mi netko reći kako vama izgledaju moje slike? Od drugih profila mi se čine normalne.
prije 29 dana, 18:17
> Mimi1998: > Meni su slike na mom profilu i na laptopu i na mobitelu fuuul pikselizirane. Može li mi netko reći kako vama izgledaju moje slike? Od drugih profila mi se čine normalne. Fotke su vam skroz okej :)
prije 28 dana, 07:12
Evo meni se odjednom sve ubrzalo. A došla je i roza pa je sve odmah malo bolje :)
prije 28 dana, 08:41
> Mimi1998: > Meni su slike na mom profilu i na laptopu i na mobitelu fuuul pikselizirane. Može li mi netko reći kako vama izgledaju moje slike? Od drugih profila mi se čine normalne. Poneka je malo mutna (npr. treća sad po redu) ali nisu zrnate nikako...
prije 28 dana, 08:44
Nikakvih upita više nema od kad je novi dizajn stranice. :'(
prije 28 dana, 09:57
> Laninkutak: > Nikakvih upita više nema od kad je novi dizajn stranice. :'( Koma,ima nas jakooo puno koji smo o tome pisali
prije 28 dana, 10:52
Jel se još nekome događa da mu nestaju oglasi? Konkretno već drugi put mi je nestao /pobrisam oglas za Armani sjenilo, a ništa u tom oglasu nije u suprotnosti s pravilima Krpica. Ili je to još jedan u nizu bugova?
prije 28 dana, 11:08
> Laninkutak: > Nikakvih upita više nema od kad je novi dizajn stranice. :'( Da, lošije je, ali opet imam puno stvarii koje cure stavljaju u omiljene kod sebe, ali nitko ništa ne pita. Kao da svi samo gledaju, ali ne kupuju.
prije 28 dana, 12:06
> bluebunny: > Jel se još nekome događa da mu nestaju oglasi? > Konkretno već drugi put mi je nestao /pobrisam oglas za Armani sjenilo, a ništa u tom oglasu nije u suprotnosti s pravilima Krpica. Ili je to još jedan u nizu bugova? Mislin da morate stavit genaralnu cijenu 20E pa napisati da je lot, miču ako je pojedinačna cijena za jedan artikl, a kad otvoriš oglas su dva. Pa onda u oglasu staviti cijenu pojedinačno ako se kupi odvojeno...
prije 28 dana, 12:58
> vurbicm: > > Laninkutak: > > Nikakvih upita više nema od kad je novi dizajn stranice. :'( > Koma,ima nas jakooo puno koji smo o tome pisali NISAM ZA ZAMJENE⛔️(ne odgovaram više na takve upite),nemam vremena za nalaženja po gradu,slikanju odjeće i obuće na sebi,rezervacijama⛔️ Čudim se stvarno.
prije 28 dana, 13:13
> sanjaurban: > > bluebunny: > > Jel se još nekome događa da mu nestaju oglasi? > > Konkretno već drugi put mi je nestao /pobrisam oglas za Armani sjenilo, a ništa u tom oglasu nije u suprotnosti s pravilima Krpica. Ili je to još jedan u nizu bugova? > Mislin da morate stavit genaralnu cijenu 20E pa napisati da je lot, miču ako je pojedinačna cijena za jedan artikl, a kad otvoriš oglas su dva. Pa onda u oglasu staviti cijenu pojedinačno ako se kupi odvojeno... Ok, hvala. 😊
prije 28 dana, 14:04
> malllaaaa: > > vurbicm: > > > Laninkutak: > > > Nikakvih upita više nema od kad je novi dizajn stranice. :'( > > Koma,ima nas jakooo puno koji smo o tome pisali > NISAM ZA ZAMJENE⛔️(ne odgovaram više na takve upite),nemam vremena za nalaženja po gradu,slikanju odjeće i obuće na sebi,rezervacijama⛔️ > Čudim se stvarno. Inteligencija jača strana😂😂svakom loncu poklopac😂😂😂svatko ima pravo poslovati kak hoce kaj ne il moram pitat kak se to radi na forumu,kaj napisati da babama paše😂😂😂😂pričamo o novonastalim stvarima ak me razmete a ak ne sam produžite daje😘
prije 28 dana, 15:31
Pa, je, tako je, već se pisalo o agresivnim opisima profila, užasan su odbijanac. Ja sam bila zainteresirana za jednu haljinu, al strah me bilo poslat upit da nebih potrošila previše vsšeg vremena u slučaju da ju ne kupim.
prije 28 dana, 15:38
1 2 ... 32 33 34 35 36 37 38 ... 40