Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Objave, novosti, komentari moderatora /

Novi dizajn :)

Ne pregledavam više ništa, to je tako jadno da i najbolje stvari izgledaju očajno. Samo uđem da vidim da li se što promijenilo na bolje.
2024 05 01
> KORNELIJAA: > Ne pregledavam više ništa, to je tako jadno da i najbolje stvari izgledaju očajno. Samo uđem da vidim da li se što promijenilo na bolje. Slažem se s većinom negativnih komentara na novi dizajn, ali meni sve fotke izgledaju normalno, jasne su, nisu zamućene i dobre su rezolucije i na mobitelu i na laptopu. Vidjela sam dosta tih komentara da sve izgleda loše, od fotki do fontova, ali meni sve izgleda dobro od samog početka. Da li to možda ovisi i o mobitelu i o internet pregledniku kojeg koristite? Vjerujem da da.
2024 05 01
> bluebunny: > > KORNELIJAA: > > Ne pregledavam više ništa, to je tako jadno da i najbolje stvari izgledaju očajno. Samo uđem da vidim da li se što promijenilo na bolje. > Slažem se s većinom negativnih komentara na novi dizajn, ali meni sve fotke izgledaju normalno, jasne su, nisu zamućene i dobre su rezolucije i na mobitelu i na laptopu. > Vidjela sam dosta tih komentara da sve izgleda loše, od fotki do fontova, ali meni sve izgleda dobro od samog početka. > Da li to možda ovisi i o mobitelu i o internet pregledniku kojeg koristite? Vjerujem da da. U Edgeu su fotke malo bolje. Ima preodličnih fotki koje nisu nimalo mutne, ali miješaju se s lošijima, što mi znači da je do korisnica koje su ih postavile, možda u lošijoj rasvjeti s lošijim kamerama. Imam vrlo prosječan telefon kakav sam dobila i kamera mi je srednje kvalitete, stvarno se ne mislim sad opterećivati još i time. Meni je velika razlika od fotke do fotke, a ta neujednačenost stvara kod korisnica možda loš dojam.
2024 05 01
Na mobitelu koristim Operu i sve fotke na svim oglasima, uključujući i moje, izgledaju dobro i sve mi radi bez problema, jedino je prva dva dana sve bilo dosta usporeno. Baš što se krupica tiče vrsta preglednika je baš bitna jer i kod starog dizajna nikad nisam mogla učitati fotke preko Mozille, a Edge i Opera su uvijek radili normalno. Naravno, stranica bi trebala biti napravljena tako da ju svi preglednici podržavaju, ali očito nije, a budimo iskreni nikad nije ni bila.
2024 05 01
Meni je na mobu sve isto kaj se slika tiče, sve normalno vidim, možda je meni i inače lošije nego vama, neznam. Sram me reći kolko star mi je mobi, al tak je dobar da ga ne mijenjam dok se ne pokvari.
2024 05 01
![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/b583157382202757ef9e8494e233f12a.jpg) Evo, meni je to wokej...
2024 05 01
![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/959a48e27c9a64beebe6a85925ad3b43.jpg) Da, baš to. Evo i ja dosla na forum da provjerim sto se događa, jel se to samo meni događa😒
2024 05 01
> KORNELIJAA: > Ne pregledavam više ništa, to je tako jadno da i najbolje stvari izgledaju očajno. Samo uđem da vidim da li se što promijenilo na bolje. Tako i ja…upravo sam ušla na stranicu samo da vidim da ki su možda vratili stari dizajn…
2024 05 01
Da, To je i moj najveći problem (s tim što su kupci nestali i/ili odustali od tog "novog dizajna"). Toliko sam se namučila na svim svojim tekstovima i ponudama i sad je samo... blato. Strašno > bambi_Zg: > užasno mi je što ja kad pišem oglas u tekstu napravim razmake između rečenica i odlomaka, no kad se oglas uploada ti razmaci nisu više vidljivi i baš izgleda cijeli tekst ružno i nepregledno. ako odbija mene kao prodavača, mogu si tek misliti kako odbija kupca :(
2024 05 01
Roza?! Fala za ciklamu da nismo Barbike.
2024 05 01
Ja sam se već navikla na novi dizajn. Nije toliko ni loše OSIM FONTA SLIKA. Nisu baš pregledne jer su dosta uvećane pa "kidaju" sliku sa strane. I ajde nek nam se vratila roza boja :)
2024 05 02
Dosla roza nista bolje niti privlacnije i dalje mi ruzni nepotrebni artikli zauzimaju vidno polje, uopce mi se ne klika na omiljene. Font i dalje bezvezan sve u svemu tragedija.Koristim safari slike su mi mutne i izduzene. Katrastrofa ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/953d669b1a9358de4d42405473f61c6f.jpg)
2024 05 02
Any, valjda će se i to riješit. Gledam sad da je proradilo ono da se 200 artikala može listati. Vide se pomaci. Stoji li negdje kolike fotke smiju biti? Dimenzije? Pikseli? Prije je to pisalo uz fotke..Roza se pojavila jučer što znači da su ljudi radili na praznik. Hvala!!
2024 05 02
Pozdrav, jel još netko ima problema sa trstup-om? Došla mi je poruka da mi je kupac poslao poruku ali nigdje ne vidim daljnji tijek u trstup-u, kad se pokušam uloguirati odmah mi se javlja greša i nigdje ne vidim upit. Također, otkad je novi dizajn upita skoro ni nemam niti pregleda, nadam se vračanju na staro. Pozdrav
2024 05 02
Uspjela sam naći za fotke: Ako imate problema s postavljanjem slika vaših stvari, evo kratkog popisa koji možete provjeriti: Slike vaših stvari moraju biti najmanje 570 piksela široke, a idealno bi bilo da slike ne budu više od 1000 piksela kvadratnih. Mnoge digitalne kamere slikaju vrlo velike slike. Koristite softver za obradu slika kako biste smanjili fotografije prije nego što ih uploadate. Slike ne bi trebale biti veće od 10MB. Velike datoteke se mogu sporije učitavati pri sporijim vezama na internet. Idealna veličina slike je 1-2MB. Osigurajte da je slika u .jpg, .gif ili .png formatu. Web-stranica podržava samo ove formate datoteka. Animirane .gif datoteke nisu podržane Vaše slike trebaju biti u RGB obliku i optimizirane za web. (CMYK oblik je samo za print.) Uvjerite se da firewall ne blokira vaš upload što može biti slučaj ako pokušavate uploadati datoteke s posla.
2024 05 02
1 2 ... 30 31 32 33 34 35 36 ... 42