Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Objave, novosti, komentari moderatora /

Novi dizajn :)

A, zakaj sam ja našla već desetak artikala u ovom lošem periodu?! 😂😂😂Meni sve dobro učita😃 Jedino me muči to što nemogu zatvoriti opis profila, nema križića, nego moram ^natrag^
2024 04 30
> EleonoraK.: > znači nisam jedina kojoj je drastično pao broj pregleda.. svaki dan objavim jednu stvar i ne progleda je ni 10 ljudi, dok sam prije znala bez problema doći do 100 pregled u 3 dana. što znači da imam i puno manje šanse za prodati... čekate da se promjene ustale i do kraja provedu ili ste odustale od kupnje općenito? Ja sam skroz odustala od pregledavanja i kupnje. Tako mi se čini. Možda ću tu i tamo nešto kupit, ali ne pretražujem više ništa (prije sam to radila pod obavezno u večernjim satima). Zagušenost artiklima od kojih je pola bezvezno. Da nešto nađem treba mi 5 dana. Ubija me nova kozmetika koja se stalno vrti na početnoj strani. Cijene su mi visoke, dok dodam poštarinu i zajebancije oko slanja, ne isplati mi se. Možda ću kupiti nešto iz omiljenih, znam da ih ne vidite, ali imam 14 stranica toga, lijepih artikala koji mi se sviđaju. Ubivena sam silnim prevarama, bezobrazlukom, odnosima među krpičarkama, rječnikom, nepismenošću, provalama u profile i inboxe, ne držanjem pravila koja trebaju vrijediti za sve, čini mi se da samo gubim vrijeme. Na forumu ću još malo biti, ali nema mi kreativnih tema pa se okrećem drugim forumima. Kad netko otvori neku dobru temu, ona ima 3 upisa. A o prevarama se može brbljati do sljedećeg Božića.
2024 04 30
> Nitospitos: > A, zakaj sam ja našla već desetak artikala u ovom lošem periodu?! 😂😂😂Meni sve dobro učita😃 > Jedino me muči to što nemogu zatvoriti opis profila, nema križića, nego moram ^natrag^ Zato što si ti žena-zmaj. Pa jesi smanjila slova? Izlazi ti križić iz okvira.....
2024 04 30
😂😂😂Križić mi je ispod reklame koju i kad je dignem svejedno ga pokriva, a slovca su sitnička..
2024 04 30
> Nitospitos: > 😂😂😂Križić mi je ispod reklame koju i kad je dignem svejedno ga pokriva, a slovca su sitnička.. mogu li se na mobu maknut reklame?? jao, ne mogu bit na mobu na nečemu što nema appa, nisam jednu minutu provela na MK na mobu, meni nije jasno kako vi svi to uspijevate! Ne kužim kako se to samo tebi događa? Obično ako je neko sr....onda je svima tako..
2024 04 30
Ne sviđa mi se novi dizajn nikako. Preko mobitela mi je muka pregledavati.
2024 05 01
Pa, kad sam žena-zmaj😂😂😂.
2024 05 01
> Nitospitos: > Pa, kad sam žena-zmaj😂😂😂. probaj uć s nekog drugog moba
2024 05 01
> sanjaurban: > > Nitospitos: > > 😂😂😂Križić mi je ispod reklame koju i kad je dignem svejedno ga pokriva, a slovca su sitnička.. > mogu li se na mobu maknut reklame?? jao, ne mogu bit na mobu na nečemu što nema appa, nisam jednu minutu provela na MK na mobu, meni nije jasno kako vi svi to uspijevate! Ne kužim kako se to samo tebi događa? Obično ako je neko sr....onda je svima tako.. Ja koristim Adblock browser i nema reklama
2024 05 01
> Desinićka: > > sanjaurban: > > > Nitospitos: > > > 😂😂😂Križić mi je ispod reklame koju i kad je dignem svejedno ga pokriva, a slovca su sitnička.. > > mogu li se na mobu maknut reklame?? jao, ne mogu bit na mobu na nečemu što nema appa, nisam jednu minutu provela na MK na mobu, meni nije jasno kako vi svi to uspijevate! Ne kužim kako se to samo tebi događa? Obično ako je neko sr....onda je svima tako.. > Ja koristim Adblock browser i nema reklama Zakaj si onda ostale krpičarke to ne instaliraju?
2024 05 01
> Desinićka: > > sanjaurban: > > > Nitospitos: > > > 😂😂😂Križić mi je ispod reklame koju i kad je dignem svejedno ga pokriva, a slovca su sitnička.. > > mogu li se na mobu maknut reklame?? jao, ne mogu bit na mobu na nečemu što nema appa, nisam jednu minutu provela na MK na mobu, meni nije jasno kako vi svi to uspijevate! Ne kužim kako se to samo tebi događa? Obično ako je neko sr....onda je svima tako.. > Ja koristim Adblock browser i nema reklama Ja sam preko Vivaldi-ja..,ni R od reklama ... milina :")
2024 05 01
Zašto je thumbnail artikla kao da je slikan fiksnim telefonom otkad je novi dizajn stranice? Možemo li dobiti koji piksel više? 🙏
2024 05 01
> Mimi1998: > Zašto je thumbnail artikla kao da je slikan fiksnim telefonom otkad je novi dizajn stranice? Možemo li dobiti koji piksel više? 🙏 I slike su odrezane sa strana, pa djeluju zumirano. Ali mislim da je naš feedback poput tipične knjige žalbe, nitko ga ne doživljava...
2024 05 01
Fora je novi dizajn ali slike je jako teško za pogledati na telefonu. Ako pokušam zumirati odzumira mi i sve se zezne. I kada kliknem na veličinu pa pokušavam scrollati zatvori se izbornik. Taj problem je postojao i prije novog dizajna.
2024 05 01
Činjenica da se slike ne mogu zumirati, ili barem vidjeti preko cijelog ekrana kao prije, je kriminalna.
2024 05 01
1 2 ... 29 30 31 32 33 34 35 ... 40