Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

BoxNow,dostava,temu

Pozdrav! Naime naručila sam dva paketa s temua i piše oba da mi dolaze u box now paketomat... Dosada nisam imala problema jer mi je sve uredno dolazilo overseasom na adresu ali problem je sad što paketomat mi nikako nije u blizini niti usput... Postoji li neka mogućnost da to dođe na adresu ili ja stvarno moram ići na paketomat po paket? Dosad nisam uopxe imala iskustva s paketomatom pa nisam upućena...
prije 11 dana, 21:28
treba ici na paketomat u tome je bit ...oviso o gradu ali nama su na svakom ćošku nikli
prije 11 dana, 08:24
> Laureta1234: > Pozdrav! > Naime naručila sam dva paketa s temua i piše oba da mi dolaze u box now paketomat... > Dosada nisam imala problema jer mi je sve uredno dolazilo overseasom na adresu ali problem je sad što paketomat mi nikako nije u blizini niti usput... > Postoji li neka mogućnost da to dođe na adresu ili ja stvarno moram ići na paketomat po paket? Dosad nisam uopxe imala iskustva s paketomatom pa nisam upućena... Javite se boxnow podršci i poslat će na paketomat koji vam je najbliži
prije 9 dana, 19:57