Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Pretjerivanje s cijenama! -.-'

I da to što one sad šalju pre napuhane privatne poruke drugim vlasnicama skupocjenih torbi u inbox je samo dokaz njihove nezrelosti. Samo žele lažima privući pažnju te nas "optužit" zato ću molit da cure koje su dobile takvu poruku , prije pročitaju sve od prve stranice da vide da nije nitko nikog prozvao niti mu solio pamet kolika cijena treba bit. One sada žele lažima navuć što više ljudi na svoju stranu i to je sve, a ja i vjerujem ostale cure koje podržavaju ovu temu, a ima ih, s takvim trikovima se služile ne budemo. [:poljubac] svima
2012 12 15
miss sunshine, ti si moj problem, nemaš blage veze o čemu je riječ nit si upućena kak spada i dolaziš govorit da smo neodgojene, eto ti i ostale baš jeste, znači roditelji su vas učili da su skupe cjene zlo a pogotovo osobe koje imaju ?! Moral vam je na razini ispod 0.
2012 12 15
meni nitko nije poslao prenapuhanu poruku nego sam slučajno sama vidjela ovu temu. i pročitala sam sve od početka i osjetila se prozvanom i donekle uvrijeđenom. cure imaju zločesti jezik, ali ih ni vi niste štedile. kako da shvatim recimo ovaj komentar, a bilo ih je još punooo sličnih: "uostalom da imam para za tako nešto onda bi otišla u dućan i kupila novo novcato a ne da idem na moje krpice u potrazi za rabljenom i jeftinom robom pa da naiđem na olfo chanelicu i to još kao novu i oriđiđi jel ma joj te fore mogu mami doma prodavat meni je to iskreno i smiješno i jadno. nikad neće prodat takve skupe stvarčice ovdje i baš mi je drago zbog toga" to vam je ok? i sad se ja osjećam glupo jer imam kvalitetnu i markiranu robicu..... i što ne prodajem iznošeno samo da ga se riješim i dođem do koje kune.
2012 12 15
Neka, ako joj to toliko znači u životu... Ali mislim da je stvarno bezobrazno što to nešto glume po tvojim oglasima u kojima jedino želiš pomoći prijateljici... Ali dobro, sve život naplati....
2012 12 15
matika, haljina je rađena po mjeri kod neke šnajderice u centru grada, to se cjeni, a kad netko prodaje Chanel torbu za 7 puta manju cjenu, linčuje ga se, zašto, jer se brani i jer je to chanel, dok drugi u zemlji nemaju što da jedu,.. Smješne ste
2012 12 15
a ti vještice nisi dostojna ni da ti u facu pljunem.. toliko glumišp sveticu a prljava si više od samog blata što se morala i svega što ide uz to, tiče. Osobu koja otvara temu poput ove, mogu ništa drugo nego žalit. Srami se svog ponašanja i uz tebe sve ostale koje su se našle u ulozi "svetica" i velikih moralista, takve su najgore. LP uživajte u svojoj gluposti
2012 12 15
Preokreces rečenice kako bi ispalo da te vrijedam a ni u jednom trenutku to nisam rekla. Dok si ti meni, s druge strane, rekla da sam neodgojena, da bi se trebala sramiti itd. Ti mene uopće ne znaš a vrijedas me .nemaš pojma kakva sam osoba i šta sam sve prošla.
2012 12 15
Sunshine, poštedi me svojih patetičnih izjava, u istom smo žitu, mene ovdje apsolutno nitko ne poznaje, ali svejedno to daje za pravo nekima da otvaraju aspurdne teme i rasprave na moj račun, i još kad se krenem branit vještice poput vještice krenu sa spikama da lažem jer želim privuć ljude na svoju stranu. Koliko ono godina imamo, 5 ? Neki ni toliko, rekla bih.
2012 12 15
Mojekrpice.hr je osnovan za sve ljubitelje mode i modnih trendova i da bismo mogli kupovati, prodavati, mijenjati ili poklanjamo odjeću, modne dodatke i kozmetiku. A od sada na stranici imate i forum! Moći ćete razmjenjivati savjete, postavljati pitanja, dijeliti iskustva. Ali prije nego krenete koristiti forum, pročitajte ovih par pravila i preporuka: - prije nego pokrenete neku temu, provjerite da li ona već postoji - kada započinjete neku novu temu, na početku biste trebali napisati pozdrav i jasno sročiti ono što mislite, kako drugi ne bi morali razmišljati o tome što ste zapravo željeli reći - budite iskreni, duhoviti i originalni - budite tolerantni i odmjereni zaljubljen -dobro razmislite prije nego nešto napišete, jer se "pisana riječ ne može vratiti"! kesi - neće se tolerirati vikanje (korištenje velikih slova) -vulgarno i neprimjereno izražavanje se neće tolerirati -vrijeđanje, omalovažavanje, govor mržnje i svaki vid provokacije se neće tolerirati frustriran -skretanje sa teme diskusije se neće tolerirati -poticanje svađe se neće tolerirati Uživajte na mojekrpice.hr! :) Zar nije zalosno da netko ponavlja svakih 5min da se otvara tema na neciji racun, zar nije zalosno da te iste osobe omalavazavaju korisnice ove stranice samo zato sto su dale pozitivan glas ovoj temi....
2012 12 16
Snjeguljica ovdje si smješna jedino ti! Pročitaj se molim te, pročitaj se što pišeš.. I opet se događa ista stvar kao i jučer meni, ubacila sam se u razgovor naknadno i čim sam se složila s curama da su određene cijene previsoke te lajkala temu napale ste me!! A to sad isto , indentično radite i MissSunshine16. Niti sam Vam ja koju ružnu rekla, niti ona, niti bilo koja druga cura koja je aktivno sudjelovala u temi. Zato kažem po drugi put, Vi izazivate, vrijeđate i same pokazujete kakav ste karakter.
2012 12 16
AnnyDizajn bravo, fantastično podsjeti ih malo na pravila s obzirom da su preskočile kako odgoj , kulturu tako i uvjete ponašanja na Mojekrpice.hr
2012 12 16
Joooooj Niikii prekocilo se tu sve redom po par puta......koje rijeci su se izgovorile za nekoga kome se tema svida, pa to je prevrsilo sve granice....a vidim se vec i pjesmice stavljaju hehehehehehehehehe to je valjda kad vise stvarno neznas sta bi napisao upssssssssss [:smije] [:smije]
2012 12 16
matika nisam rekla da je tebi poslano, nisam te prozvala, a možda i je pa ih pokrivaš to znate samo Vi međusobno i u to uopće nećem da zalazim. Ali sam dobila jednu dojavu od cure koja je primila pp na tu temu. Samo što je ta cura samnom već komunicirala, i prije ove teme tako da mi se javila i pitala što je to bilo.. Zato znam kakvim trikovima se služe ;))))) Snjeguljica, jučer si napisala kako od tebe više nećemo niti riječi tu vidjet/čuti paaaaaaa ok, onda nema smisla da idem komentirati išta tvoje napisano pošto hmmm ti ne možeš održat sama sebi svoju riječ , tj. pljunula si u usta sama sebi kad si napisala da se više nećeš javljat a eto te opet. Cmok!! Selena mila ponavljaš se ko papigica, zijewww ;))))) Svim dobrim curkama ovdje šaljem jedan ogroman Hug i hrpetinu pusa!! p.s. curke ne dajte se izživcirat, samo flegmatično! Nastavljamo pričat kao da ih nema, providne su :) [:poljubac] [:poljubac]
2012 12 16
ja ne znam, po vašoj logici bi trebala poklonit tu torbu, o kojoj razglabate sve skupa već dva dana, ko najveće jadnice, a ti anny kad to pravilo primjeniš na sebi, slijedit ću ga, vaš lažni moral ne poznaje granice. A vještica u svom svitu, stalno jedno te isto, poruke poruke poruke, želiš i ti jednu, ćeš bit zadovoljna onda, i prestat ponavljat se ko papagaj.
2012 12 16
Vještice, da te nema trebalo bi te izmislit, toliko si jadna sama sebi da moraš liječit svoje frustracije ovdje.. Ne mogu odolit a da ne komentiram, al već 5ti put kažeš da se ne obazireš pa opet me spominješ, toliko sam bitna, drago mi je. samo tako nastavi [:zaljubljen]
2012 12 16
1 2 ... 11 12 13 14 15 16 17 ... 148