Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Pretjerivanje s cijenama! -.-'

sigurnije je kao paket,imaš potvrdu onda da je poslano,a kao obično pismo nemaš ništa 18 kn ti je do 2kg paket
2012 12 15
Ma nema na čemu, ništa mi nije bilo problem niti pomoći niti podržati! Uostalom mene je moja pomoć koštala samo 20kn za paket a naspram onoga što osjećam jer sam nekome uspjela pomoć to je više nego mizerna cijena :) Nego nije bilo fer i nije bilo lijepo ono jučer što sam vidjela/pročitala zato sam se uključila. A i to što kažeš zanemarit ih totalno, slažem se :)) tejkapejka ali kad bi uzela čizmice i da joj se šalje kao obično pismo onda joj barem stigne kući. Ja sam išla nekako rađe na tu soluciju (da ne moram dežurat pa ić po to itd.) kad sam si čizmice ovdje kupila. Ali ja na to idem samo kad vidim da cura ima 100% pozitivnih komentara, ne želim se igrat. Iako svejedno ja baš i nisam bila prezadovoljna, ništa strašno ali ono. :(
2012 12 15
a dobro,ja sve uglavnom šaljem kao paket,a dobro kako tko želi [:smijesi]
2012 12 15
Dobro što se tiče preporučenog uistinu je pametnije tako slati, da se ima dokaz, to 100%. Ma ima više opcija samo je izgleda pitanje kome kako više odgovara :)
2012 12 15
ja bih samo rekla da su mi se krpice totalno zgadile zbog raznoraznih neodgojenih prostakuša:(
2012 12 15
I meni su se ljudi zgadili šatro humanitarci koji gledaju samo svoje dupe i otvaraju teme na tuđu grbaču. PRVO TREBAJU POMESTI ISPRED SVOGA PRAGA!!!
2012 12 15
elenaalma u potpunosti Vas shvaćam [:znoji]
2012 12 15
tejkapejka i niikii hvala na savjetima!! Mislim da ću ih kupit po slikama bih trebale biti dobre :)
2012 12 15
Selena tko ti je danas na crnoj listi ? [:poljubac]
2012 12 15
Upravo maloprije naišla na jedne čizmice..ja sam isto takve, NOVE kupila od jedne vrlo drage cure za 50kn s uključenom preporučenom poštarinom.....a dotična prodaje takve za 180kn + poštarina...... Ajme meni gdje je tu razum i realnost.....ne mogu vjerovati.....
2012 12 15
Nema na cemu Vjestica777 [:smijesi] ...ja nisam ovdje nikada nista kupovala, jedino sam htjela prirodnu kozmetiku al nakon par poslanih por, upita nisam dobila odgovor pa sam odustala [:tuzan] .....a sto se obuce tice malo sam skeptik...vidla sam tu par ugg-sica al cijena mi je to much sa obzirom da nisu orginal, pa sam u jednom ducancicu ih nasla za ravno110 kn, skoro 3 puta jeftinije a opet dobre [:smijesi] [:smijesi] [:smijesi] ....iako vidim da se tu za pristojne novceke bas ljepe obuce da nac [:smijesi]
2012 12 15
Catrice da istina, stvarno ih ima dosta koje prenapuhuju cijene. Ja sam vidjela jedan kaputić (ja ga platila 160kn u new yorkeru) a ovdje se prodaje za 250 i poštarina nije uračunata.. Baš zato lajkam ovu temu - pretjerivanje s cijenama.
2012 12 15
Kad vidim takve oglase dođe mi da im pošaljem poruku kako mogu pretjerivat s cijenama. da ih izvrijeđam.....svašta bi im rekla, a onda ipak odustanem.....naišla sam na puno stvari kojima su cijene abnormalne...svaki put kad dodajem artikl čitam sa strane onu napomenu admina o određivanju cijena, piše "Cijene moraju biti realne, odredite cijene po kojima bi vi kupili taj artikl, u takvom stanju..."...drugima to očito nije važno....ma daj Bože da ne prodaju ništa...pa evo im sad..... [:smije] [:smije] [:smije] [:smije]
2012 12 15
Catrice moj savjet što god vidjeli i smatrate da je nepravilno, da je cijena previsoka , svašta ispričajte sami sebi u bradu (tak se kaže) možete i psovat čak , samo nemojte im slat privatne poruke i vrijeđat ih. Evo ne znam koliko ste nas pratili, dopisivanje tu od jučer, ima nas više koje smo samo razgovarale o cijenama, artiklima, ovome -onome pa ispala svađa... čak su dvije cure (toliko ja znam, možda i više njih)primilo privatne poruke kako su psihički nestabilne, kokoške, glupe itd... I bitna je predpostavka dotičnima da se mi tu sad bunimo i ljutimo jer smo ljubomorne što netko ima više od nas. [:hihot]
2012 12 15
A i ono što je Niikii napisala: kupim si negdje nešto za npr. 70kn dođem drugi dan na krpice i netko to isto - nošeno prodaje za 120kn (primjer samo) iiiiii tkoje tu lud??? To je realno? I još kaže moraš si sama poštarinu platit [:smije]
2012 12 15
1 2 ... 9 10 11 12 13 14 15 ... 148