Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Proslave /

Nova Godina /

alga travel budimpesta

Drage dame, zanima me jeli koja od vas putovala preko agencije alga travel opcenito, a jos više bi mi pomogle ako je neka bila u budimpešti [:smijesi] zanima me kakav je hotel,kakve su cijene tamo,shopping i sve vezano uz mađarsku prijestolnicu [:smijesi] unaprijed hvalaa [:poljubac] [:poljubac]
2013 10 27
Ja sam bila za Valentinovo u Budimpešti, 2 dana. Cijene su slične našima, ali moras paziti na mjenjačnice jer varaju. Velikim slovima je napisan super tečaj, a ispod (gotovo nevidljivim) je napisano da je tačaj drugaciji do 100 Eur. Algom smo godinama putovali poslovno i nije bilo nikada nikakvih problema, sve super!! A u Budimpešti sam bila preko Atlasa.
2013 10 27
Supeer :) hvala vam na odgovoru :) a to su e već upozorili da bi bilo najbolje kod nas odmah promijeniti novac u forinte [:smijesi]
2013 10 27
ja sam ti s algom bila u bratislavi i skroz sam zadovoljna bila. Na prvu kad sam vidila bus sam bila malo neugodno iznenađena, jer smo išli nekim minibusom, ali je zato smještaj bio super, uopće nisam očekivala tako dobar smještaj s obzirom da smo sve skupa dosta jeftino platili, ugl vodič je bio super, zna sve što ti treba (bar je naš znao), jako su odgovorni i mi smo čak imali organizirani doček, sad ne znam kakva je vaša ponuda, ugl imam skroz pozitivna iskustva s njima! Preporučam! [:smijesi]
2013 10 27
Daa, imamo i mi organiziran docek samo sam se malo uplasila jer ne pise ime hotela haha [:smijesi] valjda ce sve proc dobro [:smijesi]
2013 10 27
vidiš ja se ne sjećam jel nama pisalo ime hotela, ali što se toga tiče smještaj je bio stvarno super! [:smijesi]
2013 10 27
hahahhahaa znaci veselo vam je bilo hahahaah [:smijesi] hvala vam puno [:poljubac]
2013 10 27
Bila u Budimpešti malo skuplje ngo tu, multinacionalan grad, ali lijep...bila sam preko collegiuma pred 3 godine...bila i u Bratislavi preko collegiuma, puno jeftinije, puno pitomije, meni osobno bilo bolje nego Budimpešta.... [:smijesi]
2013 10 29
Hvalaa [:smijesi]
2013 10 30
Bila sam u Budimpešti, ali ne preko agencije... Prekrasan grad :))
2013 11 14